URODA I ZDROWIE

Biżuteria By dziubeka – wzory na jesień 2012

9 listopada 2012, dodał: Redakcja

Co jako kobiety kochamy? Bez czego nie potrafimy się obejść? O czym marzymy planując upominki lub nawet zwyczajne zakupy?

Biżuteria…

To ten element naszego codziennego stroju, który uwielbiamy nosić, dobierając wzory i fasony, które dla nas są najpiękniejsze. W ten sposób wyrażamy siebie, swój gust, a często także hołdujemy modzie.

Mamy swoje upodobania, kierując się swoistym minimalizmem, lub wręcz przeciwnie, kochamy, gdy nasze biżuteryjne dodatki dźwięczą wdzięcznie przy każdym ruchu dłonią. Często z zachwytem przystajemy przed sklepową witryną, aby podziwiać biżuterię będącą swoistym dziełem sztuki, wzdychamy na widok naszyjnika u przyjaciółki lub wdzięcznej bransolety zauważonej przypadkiem na obcej ręce.

Nasze gusty, tak różne, różnorodne i wielorakie zaspokoić też może jeden sklep, w którym mnogość kolekcji, fasonów i wzorów, zaspokoić potrafi każdą zachciankę. Mowa o sklepie internetowym By dziubeka, do którego odwiedzenia bardzo serdecznie zapraszam.

Wybór oferowanej tu biżuterii jest tak ogromny, że oglądając galerie możemy zachłysnąć się cudownym przepychem, feerią barw, bogactwem wzorów, kształtów i materiałów, a także wdzięcznym urokiem dyskretnych dodatków.

Jeśli spojrzymy na kolekcję Moulin Rouge zauważymy przepych cyrkonii, kryształków, kolorowych koralików, które w połączeniu z antyalergicznymi metalami lub sznurkami tworzą kalejdoskop różności, od których trudno oderwać wzrok. Począwszy od naszyjników z zawieszkami w kształcie zegarków, serduszek, podkówek, poprzez  bransolety z dodatkiem skóry, sznurków i kryształków z wdzięcznymi dodatkami aż po zupełnie delikatne metalowe łańcuszki z zawieszkami – odsłania się przed nami całe bogactwo wyszukanych lub klasycznych wzorów.

Oryginalność i klasyka, kokieteria i okazałość, elegancja i klasyka mieszają się tu w cudownych proporcjach cechując naszyjniki, bransoletki, kolczyki, wisiory i broszki. Każda z prezentowanych błyskotek jest inna i ciekawa, w ten niepowtarzalny i uroczy sposób, który docenić potrafi każda kobieta. Nieskończona ilość wzorów i kolorów sprawia, że mimo iż mamy jej dużo, zawsze nie mamy wystarczająco. Nawet jeśli posiadamy już nowy komplet, szybko zaczynamy marzyć o kolejnym. A biżuteria modowa By dziubeka kusi, zachwyca i oczarowuje, z każdą odsłoną ukazując coraz nowe wzornictwo, modne, ciekawe i niezastąpione.

W sklepie internetowym Biżuterii Modowej http://www.bydziubeka.pl/ odnajdziemy kilkanaście różnorodnych kolekcji, z których każda jest wyjątkowa i na swój sposób odmienna. Nie znam kobiety, która nie kocha błyskotek, dlatego trudno mi sobie wyobrazić, że oferta sklepu nie spełni marzeń o uroczym pięknie zaklętym w biżuterii…

Justyna Steczkowska w biżuterii By Dziubeka na planie programu Co to był za ślub w Polsat Cafe

więcej fotek TUTAJ

Firma Biżuteria Modowa By dziubeka istnieje od ponad 6 lat. Jej nazwa wzięła się od imienia i nazwiska właścicielki – Anny Dziubek – głównej projektantki biżuterii i dyrektora artystycznego. Obecnie marka jest szeroko rozpoznawana i doceniana przez klientki, a także stylistów największych modowych pism w Polsce, którzy wykorzystują Biżuterię Modową By dziubeka w stylizowanych przez siebie sesjach fotograficznych i artykułach o modzie. O Biżuterii Modowej By dziubeka można przeczytać m. in. na łamach: Hot Moda & Shopping, Elle, Cosmopolitan, Olivia, Avanti, Shape.

Biżuteria Modowa By dziubeka dostępna jest w sieci sprzedaży w całej Polsce, na stoiskach firmowych w centrach handlowych: GEMINI Bielsko- Biała; MAGNOLIA PARK, FACTORY we Wrocławiu, DH BARON Tychy, MILLENIUM HALL Rzeszów, GALERIA KAZIMIERZ Kraków, oraz na www.bydziubeka.pl


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

2 komentarzy do Biżuteria By dziubeka – wzory na jesień 2012

  1. avatar Eveline pisze:

    piękna biżuteria

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

garnier color naturals 102
Fajny kolorek na lato, ja bym się tak przefarbowała:)
Peeling
Ja robię domowy peeling z cukru trzcinowego, olejku migdałowego i fusów kawy:)
Gdzie szukać oprogramowania dla fir…
Są też darmowe programy, np. do faktur, które wystarczają w przypadku mniejszych firm.
Piersi
Oczywiście że efekt będzie nietrwały, czyli po odstawieniu kremu czy tabletek spada poziom substancji...