URODA I ZDROWIE

Bioregeneracja dla Twojej skóry od Linerase!

28 maja 2020, dodał: Redakcja

 

Twoje motto to naturalność i bezpieczeństwo, a jednocześnie chcesz zachować jak najdłużej młody promienny wygląd? Jesteś bardzo wymagająca, rozważna i ostrożna w wyborze skutecznych procedur medycyny Anti-Aging? Zaufaj zatem kolagenowej terapii Linerase, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania, gdyż naturalnie i bezpiecznie odbuduje, zregeneruje i pobudzi „do życia” Twoją skórę! Dzięki tej innowacyjnej procedurze medycznej Twoja cera będzie jędrna, sprężysta, nabierze blasku i jedwabistej gładkości.

Wyróżniona w 2016 r. prestiżową nagrodą „Perły Dermatologii Estetycznej” kompleksowa terapia atelokolagenowa Linerase jest obecnie sprawdzoną procedurą, która zdobyła zaufanie wielu lekarzy i ich pacjentów. Ta kompleksowa, 3–stopniowa terapia skutecznie bioregeneruje, stymuluje i odbudowuje skórę twarzy i całego ciała. Co istotne, może być stosowana zarówno profilaktycznie już po 25 r.ż. jak i leczniczo bez względu na stan skóry i wiek pacjenta.

Teraz również i Ty możesz się przekonać o jej zaletach, niezależnie ile masz lat! Linerase jest dedykowany osobom w różnym wieku. Można go stosować prewencyjnie w celu utrzymania odpowiedniego poziomu kolagenu oraz jako terapię przywracającą już utraconą z wiekiem jędrność, grubość i elastyczność skóry. Zabieg pozwala szybko i skutecznie odmłodzić, rozświetlić twarz, wygładzić drobne zmarszczki i poprawić ogólną kondycję twarzy i całego ciała.

Co świadczy o unikalności terapii Linerase? Niewątpliwie fakt, iż spełnia ona dwa kluczowe kryteria obecnie tak istotne dla nas wszystkich tj.: bardzo wysoką skuteczność i najwyższy profil bezpieczeństwa. Produkt jest nieimmunogenny i dobrze tolerowany przez pacjentów. Dzięki specjalnej technologii wytwarzania z zastosowaniem oczyszczania enzymatycznego, uzyskano cząsteczkę nowej generacji atelokolagenu do podawania śródskórnego. Procedura zabiegu jest małoinwazyjna, nie wymaga znieczulenia i przygotowania do zabiegu, dzięki czemu pacjent może po wyjściu z gabinetu powrócić do codziennych aktywności zawodowych i prywatnych. Bardzo istotne jest stężenie atelokolagenu w produkcie, które w Linerase wynosi 100 mg. Pełna kuracja obejmuje zwykle 4 zabiegi wykonane w odstępie ok. 14 dni, jednak to lekarz indywidualnie dla każdego pacjenta określa liczbę zabiegów w zależności od wieku i stanu skóry. Uzyskane efekty utrzymują się od 6 do 12 miesięcy.

Terapia Linerase jest procedurą medyczną, która może być stosowana zarówno na twarz, szyję, dekolt, grzbiety rąk, jak i na wszystkie inne okolice ciała dotknięte problemem wiotkości, braku elastyczności, czy też w przypadku rozstępów lub blizn.

Więcej na:

www.bdaesthetic.com

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Vichy opinie
Kosmetyki ogólnie są do powierzchniowego działania i to niezbyt silnewgo, takie działanie to...
Czy biotyna stosowana na włosy coś …
Najwięcej daje systematyczne dbanie o włosy, dobra odżywka, delikatne traktowanie ,nie suszenie suszarką..
Zapalenie skóry wokół ust nieznaneg…
A może podrażnienie po jedzeniu? Np. ja mam tak czasem po cytrusach - takie spierzchnięcie...
samobadanie piersi
To ważna sprawa, bo pozwala wcześnie wykryć zmiany, a nie jest to trudne badanie,...