Bezkonkurencyjność diety pudełkowej – na czym polega? | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Bezkonkurencyjność diety pudełkowej – na czym polega?

14 września 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Dlaczego uwielbiam stronę internetową z dietą pudełkową? W mojej sytuacji życiowej możliwość załatwiania różnych spraw za pośrednictwem internetu jest niezwykle wygodna. Nauczyłem się jednak, że czasami warto szukać rozwiązań, które z pozoru mogą wydawać się nietypowe. Potem jednak szybko okazuje się, że naprawdę bardzo ułatwiają życie. Tak właśnie wyglądała w dużym skrócie moja pozytywna przygoda z dietą pudełkową. Teoretycznie można przecież zamówić danie na wynos w dowolnej restauracji, ponieważ dostawy do domów to już standard. Ja jednak doskonale już wiem, że dieta pudełkowa jest czymś znacznie więcej.

catering dietetyczny

Jak to możliwe, że zamawianie cateringu dietetycznego sprawia przyjemność?

Na stronę internetową firmy działającej właśnie w branży związanej z cateringiem dietetycznym trafiłem z polecenia znajomego, który chciał mi w ten sposób pomóc w powrocie do zdrowia. Okazało się to wsparcie niezwykle trafione. Tym bardziej że szybko zobaczyłem, że wybierając odpowiednie formy kontaktu mogę za pośrednictwem takiej firmy przy okazji składania zamówienia skonsultować się z dietetykiem. Zawrze byłem osobą ciekawą świata i dlatego tym razem także zadałem kilka pozornie niepotrzebnych pytań. Odpowiedzi uzyskałem na wszystkie i w ten sposób zorientowałem się, że dieta pudełkowa może być bez przeszkód dopasowana do osoby cierpiącej na cukrzycę, konkretnego rodzaje alergii pokarmowych i jeszcze inne przypadłości. Mnóstwo bodźców dociera do nas za pośrednictwem oczu. Właśnie to sprawia, że tak uwielbiam zamawiać swoją dietę pudełkową i ją modyfikować, ponieważ robię to dość regularnie. Jest to przecież niepowtarzalna okazja do oglądania na stronie internetowej firmy cateringowej dokumentacji fotograficznej przedstawiającej poszczególne potrawy. Co ciekawe w rzeczywistości też tak dobrze wyglądają. Catering dietetyczny Bydgoszcz oznacza zdrowe odżywianie bez wyrzeczeń.

smaczny catering

Inne rodzaje wsparcia przy zamawianiu cateringu- jakie są możliwości?

Teraz mam już wiele lat doświadczenia z cateringiem dietetycznym i dlatego naprawdę spokojnie mogę się wypowiadać. Wielokrotnie zmieniałem też dietę, ponieważ zmieniał się mój stan zdrowia, sposób podejmowania różnych aktywności i cele życiowe. Regularne konsultacje z zawodowymi dietetykami to jedno. Na stronie internetowej firmy cateringowej mamy znacznie większe możliwości. Regularnie przy składaniu zamówienia korzystam między innymi z kalkulatora kalorii. Tam mogę wyznaczać swoje cele. Co ciekawe nawet w przypadku cateringu dietetycznego nie musi być to cel polegający na odchudzaniu. Catering dietetyczny może pomóc w uzyskaniu celu, który polega na tym, że chcę po prostu zdrowo jeść. Miałem też etap, kiedy intensywnie trenowałem i również taka możliwość znajduje się w kalkulatorze podobnie zresztą jak pole do wprowadzenia swojej płci, wieku i wzrostu. W moim przypadku kalkulator wskazywał, że powinienem spożywać nieco ponad 2800 kalorii dziennie. Z doświadczenia związanego ze stronami innego typu wiem, że zakładka pytań i odpowiedzi to bezcenna skarbnica wiedzy. Właśnie ze względu na odwiedziny w tej części strony internetowej dowiedziałem się, że modyfikować dietę mogę do 72 godzin przed dostawą. Dotyczy to również zmiany w przypadku adresu dostawy, ponieważ nawet to zdarzało mi się wielokrotnie w zależności od tego, czy w konkretnych dniach przebywałem w domu, pracy, czy może na studiach.

catering

zupa jarzynowa

To powinien wiedzieć każdy zamawiający catering

Chętnie korzystam nie tylko z przejrzystej strony internetowej, ale również z wygodnej aplikacji. Nie chodzi mi jednak tylko o możliwość zmieniania swojego menu w zależności od aktualnych zachcianek czy potrzeb. We wszystkim staram się szukać możliwości oszczędzania. Pod tym względem firma cateringowa korzystnie mnie zaskoczyła. Działa tam bowiem program zbierania specjalnych punktów za określone aktywności. Jakie to aktywności? Punkty będą przydzielone między innymi za zgody marketingowe. Jest to korzystne, ponieważ dzięki nim zawsze jestem na bieżąco z najnowszymi informacjami o nowych daniach i nie tylko. Jeszcze inną ciekawą możliwością jest dla mnie zbieranie tych punktów za ocenianie konkretnych dni na diecie pudełkowej. Dodatkowo w ten sposób mogę przyczynić się do tego, że dieta pudełkowa rzeczywiście będzie lepsza. Chociaż osobiście przyznaję, że jest fenomenalna pomimo tego, że jestem wybrednym smakoszem. Poleciłem już kilku znajomym możliwość zamówienia sobie właśnie takiej diety od FitApetit lub BurakiZiemniakiCatering dietetyczny teraz im pomagał w dbaniu o zdrowie i wyrabianiu sobie dobrych nawyków. Ja z kolei również zgarniam dodatkowe punkty w tym programie. Mogę je wykorzystać czasami nawet tak, że w ogóle nie płacę za zamówienie.

tortilla tortilla catering

Zawsze jest zdrowo, w umówionych terminach i elegancko. Mam pewność, że nigdy nie zabraknie mi obiadu nawet jeżeli wiem, że długo pozostanę w pracy. Tym bardziej że do zagrzania sobie takiego dania pudełkowego wystarczy mi tylko zwyczajna mikrofalówka. Wszystkie potrzebne instrukcje dotyczące tego działania są na opakowaniu. Do zjedzenia pysznych dań głównych zup czy nawet deserów potrzebuje tylko sztućców, ponieważ opakowania zastępują mi również talerze.

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz