Bestsellerowe poradniki o zdrowiu – Wydawnictwo Szara Godzina

1 kwietnia 2022, dodał: press
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Z nastaniem wiosny chcielibyśmy cieszyć się dobrym zdrowiem i niespożytą energią. Często nie zdajemy sobie sprawy, że taki stan niemal wyłącznie zależy od nas samych i dla problemów ze zdrowiem szukamy usprawiedliwienia w genetyce, predyspozycjach i okolicznościach zewnętrznych.   

Wydawnictwo Szara Godzina wychodzi nam naprzeciw z bardzo interesującymi poradnikami dotyczącymi profilaktyki zdrowotnej i zmiany stylu życia. Ich autor, Andrzej Janus, jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej, a od 2001 roku poświęca się medycynie naturalnej, angażując się w promowanie zdrowej diety, ziołolecznictwa i odpowiedniej suplementacji.

Zdrowie. Nie daj się chorobie

Nowe wydanie bestsellera, który pomaga samodzielnie zadbać o zdrowie, oczyścić organizm i skutecznie pokonać wiele codziennych dolegliwości. Książka zawiera proste metody, które wprowadzane do sposobu żywienia i codziennych zwyczajów pomogą zapobiegać chorobom, a także wspomagać ich leczenie.

Sprawny układ odpornościowy, odpowiednia profilaktyka, znajomość potrzeb i możliwości własnego organizmu są kluczem do zachowania dobrego zdrowia. Dzięki diecie i aktywności fizycznej, dostosowanej do uwarunkowań naszego ciała, możemy rozwijać i utrzymywać przez lata swoją sprawność i cieszyć się wysokim poziomem witalności. To prostsze niż sądzimy i o wiele przyjemniejsze, a także bezpieczniejsze niż leczenie dolegliwości wynikających z zaniedbań.

 

Candida. Nie daj się zjeść grzybom

Nowa edycja poradnika, który w przystępny sposób opisuje istotę funkcjonowania mikroorganizmów znajdujących się we florze bakteryjnej jelit. Dopóki zachowana jest równowaga mikrobiologiczna, organizm funkcjonuje prawidłowo, jednak jej zaburzenie prowadzi do wielu chorób. Zażywanie antybiotyków, leków hormonalnych i immunosupresyjnych oraz nieprawidłowa dieta prowadzą do namnażania się drożdżaków, co stanowi przyczynę licznych dolegliwości. Niekiedy ich przyczyn lekarze szukają zupełnie gdzie indziej, lub nie szukają wcale, skupiając się jedynie na podawaniu leków i walce z objawami.

Autor objaśnia przyczyny kandydozy, warunki, w jakich się rozwija, objawy pozwalające ją stwierdzić i metody leczenia. Poprzez proponowaną zmianę diety możliwa jest eliminacja chorób układu krążenia, układu oddechowego, zapobieganie nowotworom, alergii, łuszczycy i cukrzycy.

Wraz z Wydawnictwem Szara Godzina życzymy sukcesu we wprowadzaniu zdrowych zmian!

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Sklep a jego reklama ?
To przecież ważne kwestie. Jeśli o to nie zadbacie, to efekt może być...
szkoła trenerów biznesu
Sama byłam na takim szkoleniu i sporo praktycznej wiedzy stamtąd wyniosłam, oczywiście nie...
szkoła trenerów biznesu
Sama byłam na takim szkoleniu i sporo praktycznej wiedzy stamtąd wyniosłam, oczywiście nie...
Tkwienie w nieszczęśliwym związku…
Człowiek nie chce być sam, dla wielu odejście w pustkę bywa bardziej przerażające niż...