URODA I ZDROWIE

Belle Epoque czyli Kraków 1905

17 stycznia 2017, dodał: Milena

Od jakiegoś czasu w ramach bloku reklamowego stacji TVN można natrafić na migawkę przedstawiającą piękne kostiumy, znanych aktorów oraz niesamowity klimat przywodzący na myśl czasy Sherlocka Holmesa. Jest to zapowiedź nowego serialu – „Belle Epoque”, który pojawi się na łamach stacji już w połowie lutego.

 

Będzie to serial kostiumowo-kryminalny osadzony w Krakowie w roku 1905. W trakcie jego 10 odcinków widzowie będą mogli przenieść się w czasie do Polski pełnej pięknych dam i dostojnych dżentelmenów, do epoki gdzie obok szeroko pojętego postępu i wytwornych bali królowały nikczemne intrygi i brutalne morderstwa. To właśnie tajemnicza śmierć ukochanej matki staje się zagadką, którą stara się rozwiązać główny bohater grany przez Pawła Małaszyńskiego.

Nie zabraknie również wątku miłosnego, który wprowadzi postać, w którą wcieliła się Magdalena Cielecka.

 

Piękne kostiumy i scenografia tworzące niebywały klimat, ciekawa fabuła oraz wyśmienita obsada – Belle Epoque ma zadatki na kolejny serialowy hit.

 

 

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Smart kid belt?
Urządzenie Smart Kid Belt jest dedykowane dla starszych dzieci i znakomicie się sprawdza....
Srebrna torebka, jaki kolor butów?
Generalnie sugerowałabym nie brać srebrnej torebki - wg. mnie jest to kiczowate. _________________________________________ www.tomikowski.pl - implanty Łódź
Pomysły na spodnie zimowe - nie dżi…
Sztruksy są idealne na zimę, bo cieplutkie:)
kurtki skórzane
A ja mam tylko ze skaju, też są fajne a tańsze...