URODA I ZDROWIE

Beata Dmowska: Przysługa – recenzja

5 maja 2020, dodał: pinkmause

Beata Dmowska

Przysługa

 

 

„Przysługa” do dalsza część historii z książki „Spadek”. Ciekawa kontynuacja a jednocześnie zupełnie osobna historia. Urokliwa Romanówka, odkrywająca kolejne sekrety…

Trzy kobiety i konie. Sielskie wakacje, dystans do problemów i zaginięcie. Szkielet w ogródku, biżuteria patriotyczna i dziwne śledztwo. Wiele aktualnych tematów i doskonałe tło historyczne. I niezapomniana kolacja…

Ciekawie, oryginalnie i bardzo przyjemnie. Powoli odkrywane tajemnice i doskonale dawkowane napięcie. I oczywiście skarb, który niektórych interesuje zbyt mocno… Wiele splątanych wątków, różnorodność charakterów i emocji.

Fabuła przemyślana, doskonale rozpisana i fenomenalnie rozwijana. Bardzo specyficzny klimat i historia z ostrym pazurem i solidną dawką humoru. Na pewno mocno wciągająca i ciekawa powieść obyczajowa z mocnym wątkiem sensacyjnym. Tym bardziej urocza dorównująca swojej poprzedniczce.

Polecam wszystkim, którzy lubią takie połączenie gatunków, a także tym, którzy chcą spędzić przyjemnie czas z książką. Naprawdę warto.

 

Od Wydawnictwa

Mija pół roku odkąd Natalia zamieszkała w domu Zofii, swojej nieżyjącej babki.

Zbliża się 30 czerwca – dzień, w którym według słów Zofii będzie można wykopać w ogrodzie ukryty skarb. Trzy kobiety przystępują do poszukiwań. Zamiast skarbu wydobywają jednak z ziemi ludzki szkielet. Czyje to szczątki i jak długo tam leżą?

Następnego dnia rano Marta, córka Natalii, wybiera się na konną przejażdżkę. Po drodze ma komuś wyświadczyć obiecaną przysługę. Tego dnia nie wraca do domu i ślad po niej ginie.

Tymczasem policja ustala tożsamość zakopanych zwłok i okazuje się, że to zaginiona przed siedmioma laty Nina Błaszkin, Ukrainka, która pracowała w sadzie dziadka Natalii. Dowody wskazują, że została zamordowana.

Czy ta zbrodnia ma jakiś związek ze zniknięciem Marty? I czy ma związek ze skarbem, który ukryła Zofia?

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

pozycjonowanie
Co do marketingu internetowego to warto rozpocząć współpracę z naprawdę godną uznania agencją reklamową...
Umiecie udzielić pierwszej pomocy w…
Kiedyś umiałam, ale pozapominało mi się szczegółów, muszę tą wiedzę odświeżyć...
Auto na minuty
Ja częściej wypożyczam na kilka godzin, więc na minuty byłoby chyba drożej?
Kosmetyki do makijażu twarzy
Stonowany, jednak w pracy trzeba wyglądać profesjonalnie, a nie krzykliwie:) Żadnego smoky eyes ani...