Angielski dla licealistów – inny wymiar nauki!

14 września 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Bez języka angielskiego ani rusz. Już od kilkunastu lat, nauka języka angielskiego stanowi podstawę nauki jakiegokolwiek języka obcego. Język angielski przydaje się, gdy oglądasz filmy, seriale, gdy czytasz książki zagraniczne, gdy chcesz nawiązywać kontakty na całym świecie, czy w pracy. Kursy języka angielskiego, niezależnie od tego jaka szkoła języków obcych je prowadzi, powinna być jednak dostosowana do użytkowników. Rożni kursanci inaczej przyjmują wiedzę. Część potrzebuje odpowiedniej lektury, część słuchaczy skupia się na rozmowach czy nauce struktur gramatycznych. Inaczej także wygląda nauka, gdy mówimy o dzieciach czy seniorach. W naszym przypadku, angielski dla licealistów również zawiera zadania projektowe dostosowane do tej szczególnej grupy. Dlaczego warto podjąć naukę języka? Czego uczymy się w języku angielskim? Na czym polega kurs angielskiego w naszej szkole? Jak często odbywają się zajęcia? Czy zajęcia prowadzimy indywidualnie czy w grupach?

nauka angielskiego

Znajomość języka angielskiego podnosi poziom umiejętności komunikacyjnych

Na całym świecie, aby się porozumieć, potrzebujemy znajomości danego języka. Poziom naszych umiejętności językowych wpływa bezpośrednio na to, jak odnajdziemy się w świecie. Istnieją różne szkoły, oferujące kursy przygotowujące np. do matury czy biznesowe, zachęcające do dalszej nauki. Jednak nauka języka powinna być przede wszystkim inwestycją.

Język angielski pozwala nam na pełna swobodę – poznawania świata kultury w oryginale. Pozwala nam na nawiązywanie znajomości praktycznie na cały świecie. Pozwala nam na swobodne podróżowanie bez obaw o porozumienie z lokalnymi mieszkańcami. Nauka języka pozwala nam także budować pewność siebie i poczucie własnej wartości. Brak znajomości języka obcego bardzo nas zubaża.

Czego potrzebujemy do nauczania języka angielskiego?

Niezależnie od tego, czy wykupujemy kurs angielski dla licealistów czy chodzi o naukę młodzieży z klas podstawowych czy też osób dorosłych, do nauki języka niezbędne jest odpowiednie słownictwo, praktyka i zestaw materiałów dydaktycznych.

Wszystkie one powinny być dostosowane do kursanta. W przypadku licealistów sprawdza się na przykład format kursu dla młodzieży online, gdyż licealiści ceną sobie niezależność oraz przebywanie w sieci. Poza tym, warto postawić na naukę praktyki zamiast wpajania nic nie znaczących regułek. Dodatkowo warto przy nauce języka omawiać tematy bliskie młodzieży. Dodatkowo, można korzystać, jak w naszej szkole – z aplikacji na telefon, ułatwiających naukę.

Szkoła językowa i kurs dostosowany do potrzeb młodzieży

W naszej szkole zajęcia odbywają się w formach i kształcie przyjaznym dla młodzieży. Zajęcia prowadzone są w formie online oraz stacjonarnej, raz w tygodniu, przez 90 min.  Zajęcia prowadzimy w małych grupach, możliwe są także zajęcia indywidualne. Co istotne, zajęcia prowadzone są z lektorem oraz native speakerem.

Oferujemy Państwu naukę na wysokim poziomie, dostosowaną do potrzeb nastolatków. Nasi nauczyciele zapewniają indywidualne podejście do każdego ucznia i jego potrzeb. Miła atmosfera oraz wiedza i doświadczenie zapewniają wysoki komfort nauki w naszej szkole.

W nauce stosujemy także interaktywne ćwiczenie oraz aplikację mobilną, wspomagające naukę i sprawiające, że przyswajanie języka angielskiego jest atrakcyjne dla młodzieży.

Przekonaj się o innowacyjności naszych kursów!

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Filmowanie wesela z powietrza
Też nie podoba mi się ten pomysł, to jest dobre na festynach.
Jak rozwiązać problem z prasowaniem…
Ja nie prasuję, po prostu po upraniu rozciągam tkaninę i formuję tak, żeby...
Gdańsk
Czasem jestem w Gdańsku i faktycznie można tam coś taniej upolować np. na olx
Co zamiast paneli na podłogę?
A może prawdziwe drewno, deski o niezbyt szerokim rozmiarze?