Alergia (n)a odkurzanie

24 października 2016, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Każda pora roku napawa Cię przerażeniem. Wiosna, lato, jesień i zima atakują z każdej strony pyłkami, wilgocią i wszędobylską sierścią. Każdy z nas – alergików lub rodziców alergików – zna to doskonale. Nawet dom nie jest dla nas czy naszych pociech bezpieczną oazą – w łóżku czają się roztocza, a w kątach unosi się kurz.

 

af-_small

Próbowaliście doprowadzić Wasze otoczenie do sterylnej czystości? Prawdopodobnie kojarzy się to z mocno karkołomnym zadaniem. Szczególnie, jeśli w Waszej misji pomagał zwykły odkurzacz workowy i klasyczny, wyciskany mop. Skuteczne odkurzanie i szorowanie podłogi jest w takim wypadku jedynie roznoszeniem alergenów – przypomina to więc walkę z wiatrakami. Zresztą sami dobrze to znacie, prawda? Poza tym, musimy spędzić nad tym mnóstwo czasu, męcząc się z kablami, pilnowaniem mokrej podłogi i krótką, nieporęczną rurą od odkurzacza. Perspektywa sprzątania w weekend, który powinien być odpoczynkiem od ciężkiej tygodniowej pracy i czasem dla bliskich, jest dla Ciebie równoznaczna z uczuciem zrezygnowania. Myślisz, że nie da się inaczej? Bardzo się mylisz.

Kiedyś Twoje babcie musiały pogodzić się z zamiataniem i myciem podłogi na kolanach. Głośny, workowy odkurzacz wydawał się być prawdziwym wybawieniem – ale technologia rozwija się w takim tempie, że i on powoli przejdzie w zapomnienie. Szczególnie, że nie jest on do końca skuteczny – na czym najbardziej zależy alergikom, dla których czystość jest równoznaczna ze zdrowiem. Sprzęt starego typu nie poradzi sobie również z porządnym usunięciem zanieczyszczeń z materaca, który jest siedliskiem roztoczy. Poza tym, pranie jest w tym wypadku oddzielnym zadaniem, do którego trzeba się inaczej przygotować. Kto lubi spędzać czas na mozolnym sprzątaniu, gdy jest tyle innych rzeczy do zrobienia?

Naprzeciw wszystkim alergikom, ale również tym, którzy cenią sobie swój czas i wygodę, wychodzi odkurzacz Thomas Aqua+ Allergy&Family. Odkurzacz, który łączy w sobie trzy funkcje – odkurzania, prania i jednoczesnego osuszania powierzchni. Posiada on filtr wodny Aqua+, który oczyszcza powietrze w 99,9% i wiąże w wodzie zarówno pyłki, kurz czy inne alergeny, jak i nieprzyjemne zapachy. U wlotu filtra Aqua+, zanieczyszczenia opryskiwane są przez opatentowany system dysz Wet Jet System, który wiąże je w wodzie. Dzięki temu nie tylko oszczędzamy czas, ale również bezbłędnie eliminujemy wszelkie alergeny z podłoża. Podłoża – czyli nie tylko podłogi. Odkurzacz Allergy&Family posiada specjalne końcówki, które poradzą sobie z każdą powierzchnią – delikatnym, drewnianym parkietem, materacem i meblami. Unikatowa turboszczotka nie da szans nawet najcięższym do usunięcia elementom – sierści w dywanie z długim włosiem, czy cząsteczkom kurzu na wykładzinie. Długa ssawka szczelinowa pozwoli natomiast dostać się do każdego trudnodostępnego miejsca. Chcielibyście wyprać obicia, materac i podłogę za jednym zamachem? Nie ma problemu. Ssawka do tapicerki dokładnie wyczyści to, co do tej pory musieliśmy zwykle pomijać przez brak odpowiedniego sprzętu; natomiast końcówka piorąca szybko umyje każdy dywan i podłogę, nie pozostawiając mokrych śladów. No dobra – a co z czyszczeniem samego odkurzacza? Nic prostszego, pozostałości wylewamy od razu do kanalizacji, unikając kontaktu z zanieczyszczeniami. Efekt jest taki, że możecie wreszcie odetchnąć pełną piersią, w czym nie przeszkodzi Wam już alergia.

Szybkie sprzątanie, pozwalające na całkowite pozbycie się alergenów – tak w skrócie możemy określić największe korzyści, które daje nam odkurzacz Thomas Aqua+ Allergy&Family. Warto postawić na solidną, niemiecką jakość. Przede wszystkim dla siebie i swoich bliskich – poprawiając swoje i ich zdrowie i samopoczucie. No i ten kolor… jakiekolwiek macie podejście do różu – w tym tkwi siła!

Więcej informacji o odkurzaczu i listę sklepów, w których jest on dostępny, znajdziesz tu:

http://www.idealnyodkurzacz.pl/artykul/id/224/odkurzacz-dla-alergika

 

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Stany lękowe
Stany lękowe to może być objaw początku depresji, moim zdaniem warto iść...
Zdrowe połączenia produktów
Miejmy nadzieję, że jeśli np. pół godz. po sałatce zjemy obiad z tłuszczem...
Jak ludzie dobierają się w pary?
Sporo osób dziś jednak patrzy na status i majątek partnera, jeśli chodzi o poważne...
Metylowane witaminy
Już była "lewoskrętna" witamina C, po czym okazało się, że witamina C jest właśnie...