URODA I ZDROWIE

Zimowa pielęgnacja – poradnik

29 stycznia 2020, dodał: Redakcja

O delikatną skórę twarz musimy zadbać szczególnie zimą – kiedy różnice temperatur są bardzo duże, a skóra narażona jest nie tylko na mróz i wiatr, ale i wysuszające działanie ogrzewania i klimatyzacji. Minusowe temperatury, chłodny wiatr, śnieg i mróz rzeczywiście nie mają dobrego wpływu na naszą skórę. Czynniki te powodują utratę wody i jej nadmierne wysuszenie. Podobnie klimatyzacja w biurze i samochodzie – bardzo wysusza skórę, a nieczyszczona może nanieść na nią kurze i spowodować reakcję alergiczną.

Warto zatem zadbać o jej nawilżenie. Idealnym rozwiązaniem jest delikatny krem pielęgnacyjny z serii Aloe Via o bogatej odżywczej formule do pielęgnacji twarzy i ciała zawierający, aż 35% żelu Aloe Vera oraz bioekstrakt z magnolii. Krem intensywnie nawilża, szybko się wchłania, a skóra staje się wyczuwalnie miękka i delikatna.
Ważną kwestią jest także pielęgnacja skóry dłoni, która może być pracochłonna i wymaga systematycznego dbania o ręce przez cały rok. Jak chronić dłonie w trudnym, zimowym okresie? Zacznijmy od kupienia odpowiednich rękawiczek, które zadbają o nasze dłonie podczas zimowych dni. Pamiętajmy także o odpowiednim nawilżeniu.

 

Tutaj z pomocą przychodzą aloesowi specjaliści od nawilżania, czyli Aloe Vera wygładzający krem do rąk oraz Aloe Vera odżywczy krem do rąk. Produkty zawierają żel aloesowy oraz bioekstrakt z nagietka, które odżywiają i nawilżają, a także wspierają regenerację spierzchniętej i szorstkiej skóry. Warto wcierać krem w skórę dłoni co najmniej dwa razy dziennie, aby zapewnić jej optymalne nawilżenie. Należy także pamiętać o czynności, o której bardzo często zapominamy, a mianowicie piciu wody. Odpowiedni poziom nawodnienia organizmu sprawia, że skóra jest lepiej nawilżona i lepiej poradzi sobie z trudnymi warunkami pogodowymi.

 


Należy także pamiętać o nawilżaniu ust, ponieważ wysuszone przez mróz, następnie są „zwilżane śliną”, co w połączeniu z minusową temperaturą, skutkuje spierzchnięciem. Jeżeli przebywamy na mrozie to usta najlepiej smarować co godzinę pomadką nawilżająca. Jest to szybki, prosty i bardzo skuteczny sposób. Nawilżająca pomadka pielęgnacyjna z serii Aloe Via zawierająca, aż 40% żelu Aloe Vera i oleje roślinne intensywnie je nawilży i zadba o to by były gładkie.
Pamiętajmy o zimowej pielęgnacji skóry!

 

Informacje o produktach:

1) Aloe Via Delikatny krem pielęgnacyjny
Cena: 44,90 zł
Pojemność: 100 ml
2) Aloe Via wygładzający krem do rąk
Cena: 41,90 zł
Pojemność: 75 ml
3) Aloe Via odżywczy krem do rąk
Cena: 44,90 zł
Pojemność: 75 ml
4) Aloe Via Nawilżająca pomadka pielęgnacyjna
Cena: 27,90 zł

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Gdy dziąsła krwawią...
> Hello.Kitty napisał/a:> Dawaj namiar na tego dentystę, też chętnie kupię od niego...
tworzymy opowiadanie - zabawa
Po tygodniu miała jednak dosyć śpiewania w kółko tych samych piosenek sprzed...
Jestem debilem - dałem jej odejść..…
Zauważyłam, że faceci obecnie to tak przeginają - próbują, na ile kobieta bezie tolewrancyjna,...
utłuczony palec
Warto schładzać to miejsce i obserwować, jeśli jest opuchnięcie dłużej to bez lekarza...