3 propozycje prezentów dla dziecka

21 października 2020, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Zbliżający się grudzień nieuchronnie zwiastuje czas, w którym rodzice poszukują prezentów dla swoich dzieci z okazji Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia. O atrakcyjnym upominku warto pomyśleć już teraz, kiedy sklepy oferują wiele zabawek i gier w obniżonych cenach.

prezent

 

  1. Prezenty dla chłopców
  2. Prezenty dla dziewczynek
  3. Uniwersalne pomysły na prezent

Jak co roku, rodzice staną przed trudnym wyborem. Większości z nich zależy, aby wybrany prezent był atrakcyjny dla malucha i przynosił mu radość z zabawy, a jednocześnie wnosił do jego życia element edukacyjny. Oto kilka sprawdzonych propozycji.

Prezenty dla chłopców

Rodzice małego chłopca mają ogromny wybór różnorodnych zabawek, które spełnią wszystkie stawiane wymagania. Na czele znajdują się sterowane samochody, a więc auta na baterie, którymi można sterować przy pomocy pilota. To nie tylko atrakcyjna zabawka, ale również metoda na ćwiczenie motoryki małej oraz wyobraźni przestrzennej – omijanie samochodem przeszkód znajdujących się na podłodze wcale nie jest takie łatwe! Dla chłopców sprawdzają się również zabawkowe narzędzia lub zestawy warsztatowe, dostępne na https://www.landtoys.pl/.

Prezenty dla dziewczynek

Niemal każda dziewczynka marzy o ogromnym domku dla lalek, w którym miejsce dla siebie znajdą wszystkie jej ukochane lalki. Taki prezent zajmuje jednak zwykle dużo miejsca, dlatego rodzice często stawiają na lalki z akcesoriami, np. takie, które można karmić, przebierać i przewijać. Dla rodziców dysponujących większym budżetem i dużą ilością wolnej przestrzeni, dobrym prezentem będą zestawy kuchenne, w których mała pani domu będzie mogła przygotowywać posiłki dla całej rodziny, korzystając z dołączonych do zestawu akcesoriów. Sprawdzają się również kasy fiskalne czy toaletki, zestawy do sprzątania i pierwsze kuferki z kosmetykami przeznaczonymi dla dzieci.

Uniwersalne pomysły na prezent

Uniwersalne pomysły na prezent to rozwiązanie dla tych, którzy nie mają własnych propozycji na podarunek dla dziecka. Niezmiennie w cenie pozostają zestawy klocków – im bardziej kolorowe i bogate w różnorodne elementy, tym lepiej. Idealne zestawy można znaleźć m.in. na https://www.landtoys.pl/pl/c/Prezenty-na-swieta/406. Równie dobrze sprawdzą się puzzle, układanki i gry planszowe. Te ostatnie są szczególnie lubiane przez dorosłych, ponieważ uznaje się je za zabawki edukacyjne, które w sprytny sposób, bo przez zabawę, uczą dziecko nowej wiedzy i umiejętności. Dla najmłodszych można wybrać karuzele na łóżeczko lub zabawki do zabawy w wodzie.

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jaka cera jest najgorsza
Trądzikowa cera jest najgorsza, bo nigdy nie wiadomo jaka niespodzianka na niej się...
Mieszkania do wynajęcia - opinie
Odradzam wynajmowanie mieszkań ze starym sprzętem, wiadomo że on się w końcu zepsuje, a...
Pneumokoki
Ja szczepiłam dzieci przeciwko pneumokokom. Prawie 10 lat temu za szczepionkę trzeba było niemało...
Maskowanie koloru licówkami
Wybielanie jest dużo tańsze... A czy licówka nie ulegnie przebarwieniu po pewnym...