10 propozycji biżuteryjnych na Komunię 2024 – ranking z Lovrin

20 kwietnia 2024, dodał: Marta Dasińska
Artykuł zewnętrzny

Pierwsza Komunia Święta to ważne wydarzenie, które dzieci świętują wraz z rodziną. Religijnemu wydarzeniu zazwyczaj towarzyszy przyjęcie i powszechnie przyjęte jest, że goście przynoszą dziecku prezenty z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Bardzo istotny jest dobry i przemyślany wybór prezentów, które będą odpowiednie na to ważne wydarzenie. Polecamy Waszej uwadze biżuterię Lovrin dla dziewczynek i dla chłopców.

Biżuteria odpowiednia na prezent na komunię to między innymi łańcuszki z zawieszkami i naszyjniki, ale także pierścionki, bransoletki czy kolczyki. Istotne jest aby biżuteria wybrana jako prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej była gustowna i delikatna, jest to przecież prezent dla dziecka. W szczególności, z uwagi na charakter uroczystości, jaką jest Pierwsza Komunia Święta, polecana jest biżuteria z krzyżykami i medalikami, które są idealne na taką okazję. Medalik czy krzyżyk noszony na szyi ma szczególne znaczenie, są to bowiem tzw. sakramentalia, a więc przedmioty o charakterze religijnym. Noszenie ich jest wyrazem osobistego oddania i wiary w Boga. Często też właśnie w formie medalika czy krzyżyka chcemy przekazać dziecku nasze osobiste błogosławieństwo i najlepsze życzenia. Kolekcja medalików i krzyżyków od Lovrin zawiera różnorodne wzory i materiały, aby każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Możemy wybrać zarówno klasyczne medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej, Jezusa lub Anioła, które od wieków są symbolem opieki i miłości, jak i bardziej nowoczesne interpretacje. Zawieszka krzyżyk na łańcuszku jest bardzo często wybieranym motywem na prezent komunijny, zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Dlatego wiele modeli ma charakter uniwersalny, nawet krzyżyki z dodatkowymi zdobieniami.

Możemy wybrać biżuterię w wersji złotej lub srebrnej. Złota biżuteria komunijna dodatkowo występuje w opcji białego lub żółtego złota. Osadzone w złocie lub srebrze kamienie szlachetne i półszlachetne tworzą przepiękne kompozycje, które bez wątpienia przypadną do gustu dzieciom przystępującym po raz pierwszy do tego sakramentu.Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz