326

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Kupiłam sobie dwie sukienki, w sam raz na taką pogodę i nowe trampki do biegania

327

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Torebka nie w moim stylu, ale ogólnie ładna smile Jeśli coś oceniam jako ładne, mimo że do mnie nie pasuje, to jest... ładne smile

Iwonko, a gdzie byłaś?

Summerlove! W trampkach chcesz biegać? Nie za cienkie podeszwy?

Ja kupiłam duży dzbanek na zimne napoje i doję z niego ile wlezie tongue

[img]//s25.postimg.org/586i5txvz/woda_jag.jpg[/img]  [img]//s25.postimg.org/3ruznouz3/woda.jpg[/img]

A oprócz tego krem prostujący włosy Wellaflex, piankę Wellaflex i odżywkę Pantene pro-V.

328

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Dzisiaj kupiłam kilka bluzek. Chciałam jeszcze torebkę, ale się powstrzymałam.

329

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

niechcemisie -> byłam w Kotlinie Kłodzkiej smile

Moje ostatnie zakupy to głównie spożywka wink

330

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Kupiłam sobieeee... żelazko big_smile

Wygooglowałam Kotlinę Kłodzką... jejuuu... jak tam pięknie!

331

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Kupiłam duży wiklinowy kosz chociaż mam już 5 różnych... Ale lubię:)

332

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

spódniczkę w szkocką kratę smile

333

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Z ciuszków nic, tylko fajny żel pod prysznic smile

334

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Szampon i odżywkę do włosów, zz keratyną, podobno rewelacja:)

335

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja kupiłam sobie żel do twarzy z laroche. Niestety nie spojrzałam w sklepie - ma SLS. sad

336

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ostatnio kupiłam parę książek, jak zwykle.

337

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Wczoraj sprawiłam sobie spodnie do piżamy. Są urocze!

338

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja kupiłam dwie książki i dwie koszule smile

339

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ręcznik kąpielowy, bardzo duży i sól do kąpieli:)

340

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

O właśnie... od wczoraj mm straszliwą ochotę na kąpiel w soli smile
Powoli trzeba pomyśleć o jesiennej garderobie, nie Dziewczyny? smile

341

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Kupiłam sobie cieplejszą kurtkę, już z myślą o jesieni...

342

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Książkę Grega Marinovicha i Joao Silvy "Bractwo Bang Bang". Film oglądałam, ich galerie też. Zdjęcia są naprawdę wstrząsające sad
Dla tych, którzy nie kojarzą bractwa: to czterech reporterów, którzy pracowali razem w czasach obalania apartheidu w RPA.
Jeden z nich zginął tam podczas zamieszek (Ken Oosterbroek), drugi popełnił samobójstwo (Kevin Carter). Dwóch pozostałych nadal pracowało w zawodzie. Jeden koniec końców porzucił fotografię wojenną, drugi stracił obie nogi w  Afganistanie (mina). Greg Marinovich dostał Pulitzera za fotografię podpalonego człowieka, Kevin Carter za zdjęcie sępa czekającego na śmierć dziecka, ale widziałam jeszcze bardziej drastyczne fotografie ich autorstwa sad

Zainteresowanym polecam artykuł: [url=http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,12619063,Greg_Marinovich__legenda_fotografii_wojennej___Ta.html]Greg Marinovich, legenda fotografii wojennej: "Ta praca to samozniszczenie"[/url]

W filmie [url=http://www.filmweb.pl/film/Bractwo+Bang+Bang-2010-473891]"Bractwo Bang Bang"[/url] wiernie odtworzono wiele prawdziwych scen, które można zobaczyć na nagraniach dokumentalnych jak się poszpera w sieci. Nawet list pożegnalny Cartera jest tylko w niewielkim stopniu zmieniony (usunięto fragment o jego dziecku z tego co pamiętam).

343

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Kupiłam dużo słodyczy na pochmurną jesień, kolejną apaszkę do kolekcji i nową klawiaturę:)

344

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Finao, Finao, wiesz, że od słodyczy się tyje? Od tych, którymi się człowiek nie dzieli, bo jak się podzieli to może zjeść ile chce. tongue
Też by mi się przydała nowa klawiatura.
Dzisiaj kupiłam trzy książki na wyprzedaży. teoretycznie z działki "używane", ale chyba tylko jedna z nich była czytana.

345

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Spodnie i kardigan:)

346

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Torbe na ramie , grę na komórkę , lakiery do paznokci oraz balsam smile

347

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Bluzkę (luźna, waniliowa, z długim rękawem), etui na smartfona, suplement diety ze skrzypem (wiem wiem, suplementy to zło) i doniczkę... za małą sad

348

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Czapkę z daszkiem i ochraniacze na kolana...

349

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja kupiłam przedwczoraj tonik do twarzy. Dzisiaj muszę jeszcze sobie sprawić puder i glinkę zieloną.

350

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Spodnie, podręcznik do mikroekonomii i nie mogłam sobie odmówić Milki Oreo, której szczątki potem wysypywałam z torebki tongue Tak to jest, jak się nie zje całej tabliczki od razu big_smile