Zimowa gra „Pędzące żółwie. Wyścig do choinki”

14 listopada 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

„Pędzące żółwie” to wielokrotnie nagradzana gra rodzinna, która gwarantuje doskonałą zabawę graczom w każdym wieku. Planszówka jest obecna na polskim rynku od lat. Doczekała się nie tylko wielu dodruków, ale również wersji karcianej i wielkoformatowej.

„Pędzące żółwie. Wyścig do choinki” to specjalna edycja bestsellerowej gry w nowym, świątecznym wydaniu. Pięć dobrze znanych z „Pędzących żółwi” bohaterów otrzymało nowe kolory i…czapki, które ułatwią im zimowy wyścig do sałaty. Gra, dzięki pięknej zimowej grafice i świątecznej fabule idealnie sprawdzi się jako prezent z okazji Mikołajek czy nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

W Wigilię nawet żółwie mówią ludzkim głosem! I teraz namawiają się, jak dotrzeć do choinki, pod którą czeka pięknie zapakowana sałata. Żółwie to bardzo sympatyczne zwierzątka, które całymi dniami drepczą bez pośpiechu z miejsca na miejsce. Jednak, gdy na horyzoncie pojawi się świeża sałata, zaczynają energiczniej przebierać łapkami. Każdy żółw bez namysłu stanie do wyścigu i popędzi w kierunku choinki, pod którą czeka sałata. Jednak natury nie da się oszukać. Żółwie nie lubią biegać, ale są za to bardzo sprytne. Wykorzystają każdą okazję, aby wdrapać się na skorupę innego żółwia i przebyć w ten sposób choć część trasy!

Celem każdego gracza jest doprowadzenie swojego żółwia jako pierwszego do choinki. Gracze mają do dyspozycji specjalne karty, za pomocą których żółwie przemieszczane są po trasie wyścigu. Podczas rozgrywki gracze często zmuszeni są przemieszczać żółwie należące do innych uczestników zabawy. Żaden z graczy nie wie jednak, jakiego koloru żółwie należą do przeciwników, co gwarantuje wyśmienitą zabawę i wielkie emocje w klimatycznej, zimowej scenerii.

Autorem gry „Pędzące żółwie. Wyścig do choinki” jest legendarny twórca gier Reiner Knizia.  Gra przeznaczona jest dla 2-5 graczy powyżej 5 roku życia. Rozgrywka trwa ok 20 minut, a cena gry to 84,99 złotych. Elementy gry to świąteczna plansza, 5 drewnianych figurek żółwi w nowych kolorach, 5 żetonów z żółwiami w czapkach oraz 52 zimowe karty.

Zapraszamy do księgarni www.egmont.pl

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Kreowanie wizerunku
Warto porozmawiać o tym ze specjalistą, który doradzi, jak się prezentować w ważnych...
120 zł za obrus lniany
No ale ta cena, i to za kawałek materiału...
Chusteczki do demakijażu
Ja też nie używam, one są przecież nasączone detergentami które i tak trzeba...
Duże donice
Ale co w nich posadzić, żeby to dobrze wyglądało? Chyba jakieś drzewko:)