Zestawy LEGO od AMEET – fantastyczna zabawa dla dzieci

24 czerwca 2021, dodał: pinkmause
Artykuł sponsorowany

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Zestawy LEGO® w każdym wydaniu to gwarancja kreatywnej i ciekawej zabawy. Filmy, gry, bajki i książeczki spod znaku LEGO® od lat cieszą każde dziecko, a czasem także dorosłych. Wydawnictwo AMEET wydaje niezwykłe i zarazem edukacyjne książeczki na licencji LEGO®, w których mały czytelnik znajdzie mnóstwo zabaw i gier oraz komiksów, a dodatkowo także klocki lub figurki różnych bohaterów LEGO®.

 

Rodzice wiedzą doskonale, że dzieci kochają LEGO® i kupując książeczki a także kolejne zestawy mogą mieć pewność, że klocki perfekcyjnie dopełnią zestawy już przez dziecko posiadane. A dzieci często zakładają swoje kolekcje i na pewno pokochają też książeczki AMEET z serii LEGO®. Szeroki wybór tytułów pozwoli znaleźć idealny zestaw zarówno dla chłopca, dla dziewczynki jak i dla najmłodszego dziecka. Wiele z książeczek lub zestawów zawiera atrakcyjne dodatki w postaci nie tylko klocków, ale także naklejek czy figurek. Fascynujące historie, popularne postaci i filmowe opowieści i klocki do budowania zachęcają dzieci do aktywnej zabawy z książeczkami, które rozwijają ich umiejętności oraz wyobraźnię.

 

Najnowszy zestaw Wydawnictwa AMEET z serii LEGO® to kreatywny zestaw umożliwiający zbudowanie 100 konstrukcji z dołączonych klocków. To 100 wspaniałych pomysłów na konstrukcje z klocków LEGO®, niesamowite gry i zagadki oraz niezwykłe wyzwania. Wszystkie zadania znajdujące się w książce można wykonać przy użyciu 50 dołączonych do niej klocków LEGO.

W zestawie znajdziemy 50 klocków LEGO, mnóstwo zadań oraz gry i zabawy. To wyjątkowe konstrukcje LEGO®.

 

 

Wraz z Wydawnictwem AMEET przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania są zestawy Zbuduj ponad 100 modeli Wydawnictwa AMEET. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Jakie są 3 główne zalety klocków LEGO®” i umieścić odpowiedź w komentarzach na naszym portalu lub Facebooku, albo przesłać mailowo list do redakcji na adres: [email protected] z dopiskiem „Konkurs AMEET”. 

Zabawa konkursowa trwa do 20 lipca 2021 roku, wyniki podamy do 25 lipca br. Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową. Udział w zabawie konkursowej oznacza akceptację regulaminu naszego serwisu. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy w odkrywanie zalet klocków LEGO®, a wierzymy, że jest ich bardzo, bardzo dużo. Czekamy na Wasze zgłoszenia.

 

 

Wyjątkowe zestawy LEGO® Wydawnictwa AMEET to kategoria pełna klocków, książek, komisków i albumów z naklejkami, które zachwycą każde dziecko. Jest to doskonały pomysł, aby poprzez zabawę zwiększyć kreatywność dziecka, wspomagając jego rozwój oraz wyobraźnię. Każdy znajdzie tu zestawy pełne klocków, figurek, książeczek, ciekawych łamigłówek, malowanek, zadań dla dzieci i innych, które wspomogą naukę w niezwykle przyjemny sposób zachowany w tematyce ulubionych klocków. LEGO® książki to świetny pomysł jako prezent dla każdego dziecka.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą LEGO® książek Wydawnictwa AMEET: www.ameet.pl

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Szukasz sprawdzonych samochodów uży…
Ostatnio udało mi się natrafić na naprawdę fajny portal z aukcjami różnych samochodów. Można...
Jak usunąć kleszcza?
Najlepiej iść do przychodni - tam najlepiej to zrobią.
portale randkowe
Nie traktuję poważnie nikogo, kto nas takich portalach się ogłasza. To chyba wieczni chłopcy,...
Smog- problem dużych miast i nie ty…
Ludzie muszą ogrzewać domy, a niestety na razie ekologiczne rozwiązania są za drogie dla...