Zegarek dla prawdziwego mężczyzny? Poznaj markę Epos

19 listopada 2018, dodał: Redakcja

Czas od zawsze zachwycał ludzi, jednocześnie przerażając swoim bezwzględnym przemijaniem. Fascynował najtęższe umysły swoją nieuchwytnością, a zarazem przewidywalnością i możliwością zmierzenia go. Dziś mamy wrażenie, jakby przyspieszył, ponieważ brakuje nam go w każdej życiowej sytuacji. A jednak staramy się kontrolować czas za pomocą zegarków.

Choć dzisiejsza technologia daje nam możliwość mierzenia czasu za pomocą smartfonów i innych urządzeń mobilnych, zegarki męskie wcale nie przeszły do lamusa. Znalazły swoje miejsce na nadgarstkach współczesnych dżentelmenów, stając się ciekawym dodatkiem. Odpowiedni zegarek może okazać się mocnym akcentem w stylizacji, nadając jej odpowiedniego charakteru. To za pomocą odpowiednio dobranego zegarka mężczyzna może zamanifestować swój styl i wyrazić cechy charakteru. Jeśli jeszcze gadżet ten posiada unikalny wygląd i niezawodną jakość szwajcarskich producentów, na pewno przykuje uwagę i wzbudzi podziw. Takie zegarki tworzy Epos.

Połączenie tradycji i nowoczesności

Historia marki Epos sięga lat dwudziestych ubiegłego wieku. To właśnie wtedy James Aubert postanowił założyć swój zakład zegarmistrzowski. Przez wiele lat zakład skupiał się na produkcji części do zegarków, które słynęły z wyjątkowej precyzji i dbałości o szczegóły. Wreszcie w latach osiemdziesiątych firma postanowiła stworzyć własne modele zegarków, korzystając z rozwiązań, które inżynierowie i zegarmistrzowie Epos wypracowali przez dekady pracy. Była to kontroferta dla masowo tworzonych zegarków elektronicznych, która okazała się strzałem w dziesiątkę.Wyroby Epos łączą rozwiązania tradycyjnych zegarków mechanicznych z nowoczesnym designem i najwyższej jakości materiałami. Każdy zegarek składany jest ręcznie, tak samo jak każdy element ozdobny urządzenia. Zegarki mechaniczne Epos bezpośrednio nawiązują do najlepszych tradycji zegarmistrzowskich, pielęgnowanych i rozwijanych od niemal stu lat.

pol_pl_ZEGAREK-MESKI-EPOS-EMOTION-3390-152-20-34-27-8215_1.jpg

Doskonale widać to w kolekcji Emotion, skupiającej zegarki o niezwykle eleganckim wyglądzie.

Bogusław Linda twarzą marki w Polsce

Nikomu chyba nie trzeba przedstawiać Bogusława Lindy, który największe aktorskie triumfy święcił w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. To właśnie wtedy stworzył niepowtarzalne role w filmach Władysława Pasikowskiego, które przeszły do klasyki polskiego kina. Mowa tu przede wszystkim o postaci Franza Mauera z filmu „Psy”. Bogusław Linda wykreował postać bohatera, niezwykle męskiego i bezwzględnego, a jednocześnie budzącego sympatię swoimi niezłomnymi zasadami. Takiej postaci rodzima kinematografia wcześniej nie znała. Bogusław Linda ma dziś za sobą nie tylko dziesiątki wybitnych kreacji, ale też debiut reżyserski. Powszechnie uznawany jest za wyjątkową osobowość polskiego kina. Rola w „Powidokach”, gdzie zagrał Władysława Strzemińskiego, udowodniła, że nadal należy do czołówki aktorów w naszym kraju. Także prywatnie Bogusław Linda jest człowiekiem pełnym pasji i kierujący się własnymi zasadami. Interesuje się sportami ekstremalnymi, jest aktywny i niezłomny w realizacji swoich planów. Te cechy dokładnie wpisują się w założenia firmy Epos. Dlatego wybór Bogusława Lindy na twarz marki jest niemal naturalnym wyborem.

Mało która postać rodzimego show-biznesu tak trafnie i naturalnie kojarzy się z charakterem promowanym przez Epos.Dla mężczyzn, którzy podobnie jak Bogusław Linda, cenią sobie aktywny tryb życia i nie boją się wyzwań, proponujemy w szczególności zegarek z kolekcji Sportive: https://novotime.pl/product-pol-8975-ZEGAREK-MESKI-EPOS-SPORTIVE-3441-131-96-56-30.html. To klasa, jakość i dynamika w jednym.

Zegarmistrzowski artyzm marki Epos

Dbałość o najdrobniejsze szczegóły i wyjątkowa precyzja są domeną produktów Epos. Nie chodzi tutaj tylko o produkcję mechanizmów, odpowiedzialnych za prawidłowe działania urządzenia. Precyzja dominuje także w zastosowanym wzornictwie. Każdy zegarek to prawdziwe dzieło sztuki, tworzone ręcznie przez zegarmistrzów – artystów. Wizjonerskie stylizacje były niejednokrotnie nagradzane w branżowych konkursach.Artyzmem można określić także stałe dążenie do doskonałości inżynierów Epos. Wiele rozwiązań uznanych za przełomowe, powstało właśnie w szwajcarskich warsztatach marki. Dzięki pasji, niezwykłej dokładności i pracowitości, nadal powstają modele, które kreują trendy, jakimi podąża światowe zegarmistrzostwo. Dowód? Niewątpliwy artyzm, jakim cechuje się szwajcarski zegarek dla mężczyzn Epos, można dostrzec w wyjątkowym modelu EPOS OEUVRE D’ART 3435.

Szwajcarskie zegarki dla mężczyzn Epos bez wątpienia zadowolą każdego mężczyznę, pragnącego wyjątkowej i ekskluzywnej ozdoby na swój nadgarstek. Poza niewątpliwymi walorami estetycznymi, zegarek mechaniczny Epos to także wyjątkowo trwałe i dokładne urządzenia, pozwalające ci kontrolować czas.

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Technologia żywej wody "Living Water Technology"
Cena:
390 zł
Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Fryzjerki w bikini
Szowinizm pełną gębą! A już myślałam, że wyrośliśmy z tego raczkującego kapitalizmu, który...
Wszy u fryzjera
Nie no, chyba żart! Dla mnie to tam wszystko na tyle często myte...
Sklepy z tańszymi świecami zapachow…
Polecam Yooka, są doskonałe jakościowo!
kamienny blat
Mam grill z kamienną płytą, fajny - ale tak przyjmuje plamy, że niczym nie...