Zasłony z motywem dżungli – Wprowadź odrobinę egzotyki do wnętrza | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Zasłony z motywem dżungli – Wprowadź odrobinę egzotyki do wnętrza

2 sierpnia 2022, dodał: Alfa i Omega
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Lubisz podróżować, a z każdą wolną chwilą subtelnie, ale i skrupulatnie realizujesz plan wyjazdowy? Jeśli akurat w tym momencie nie możesz wyjechać, a chcesz poczuć się, niczym na egzotycznej przygodzie to koniecznie postaw w swoim wnętrzu na zasłony, które je odmienią. Dzięki barwnym wzorom i ciekawym motywom sprawisz, że Twój salon będzie przepełniony soczyście zielonym akcentem.

Zasłony z motywem dżungli

Każdą rewolucję wnętrza można przeprowadzić małym nakładem finansowym. Ważne, by świadomie podejść do remontu, zmiany dekoracji lub wyposażenia, a w konsekwencji otrzymać takie wnętrze, które podkreśli nasz charakter oraz potrzeby. Jednym z podstawowych elementów aranżacyjnych każdego pomieszczenia są zasłony. Dobieraj je mądrze, by nie tylko pełniły we wnętrzu funkcję praktyczną, ale również dekoracyjną. Jakie zasłony w motywie dżungli kupić do salonu, sypialni lub dowolnie urządzanego wnętrza? Sprawdź koniecznie!

Twoja własna podróż w głąb aranżowanych wnętrz, którą przemierzasz każdego dnia! Czyli motyw egzotyki w czterech kątach!

Nie trzeba być światowym podróżnikiem, by wiedzieć, że każda z odległych wycieczek kształtuje nasz charakter, pobudza wyobraźnię i co ważne daje spore pole do indywidualnego rozwoju. Dzięki podróżom rozwijamy się, ale także uczymy nowych smaków, kultur, czy odważnie stąpamy w przyszłość. Nie zawsze jednak można wyjechać wtedy, gdy jest taka potrzeba lub chęci.

Aby we własnym domu poczuć choć odrobinę wakacji, możesz kupić zasłony z motywem egzotyki. Głęboka zieleń, fantazyjne kształty liści, wierne odwzorowanie roślin. To wszystko sprawi, że każde wnętrze zostanie przepełnione myślą o urlopie i rajskiej dżungli. Takie zasłony są też bardzo modne, a przez to dodadzą do Twojego wnętrza nowoczesnego akcentu. Sprawdź, jak ten model zasłon odmieni Twój dom.

Zielone, żywe barwy – tego potrzeba do pełnego relaksu

Głęboka zieleń nie tylko uspakaja, ale również relaksuje. W dodatku w połączeniu z innymi, przyjemnymi kolorami natury, sprawia, że czujemy się pełni energii, jakby zregenerowani. Zielone, żywe barwy są świetną okazją do tego, by wnętrze nabrało innego, subtelniejszego wyrazu. Połącz zielony kolor zasłon, z szarością, brązem lub bielą, a szybko zauważysz kojące działanie tej palety barw.

zasłony

Idealne zacienienie wnętrza na słoneczne dni

Zielone zasłony utrzymane w motywie dżungli są nie tylko bardzo dekoracyjne, ale również praktyczne. Głębokie kolory sprzyjają zatrzymaniu promieni słonecznych wpływających z zewnątrz i umożliwiają optymalne zacienienie wnętrza, w którym dzięki temu łatwiej się funkcjonuje.

Jeśli zatem szukasz recepty na ograniczenie napływu światła, a w dodatku, chcesz, by Twoja wnęka okienna wyglądała dobrze, to ciemne zasłony będą atrakcyjnym elementem Twojej aranżacji. Sprawdź, jakie ciekawe zasłony z motywem dżungli możesz znaleźć tutaj – Wnętrza w stylu Urban Jungle

W sklepie Abcfirany mamy własną szwalnię i szyjemy zasłony i firany na indywidualny wymiar. Dzięki temu każdy znajdzie tutaj produkty pasujące do wymiarów okna i określonej aranżacji!

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

krzesło- jakie do komputera?
Najczęściej stoję jak coś robię przy komputerze, to jest dobre na kręgosłup...
A może jakiś konkurs internetowy?
Ja często gram, ale jeszcze nic nie udało mi się wygrać:/
Tabletki wspomagające pracę wątroby…
Ja próbowałam pić, ale jest niedobry, więc zaparzałam ziarenka i rozgryzałam:)