URODA I ZDROWIE

Zapach drogą do sukcesu

24 listopada 2020, dodał: Redakcja

„Zapach jest językiem, który nie potrzebuje słów” mawiał Jacques Polge, perfumiarz Chanel. Trudno się z tym nie zgodzić, bo potęga zapachu jest ogromna i obecnie, nie dotyczy tylko sfery kobiecości i zmysłowości, która tak mocno kojarzy nam się z perfumami. Zapachy przywołują wspomnienia, budzą cały wachlarz emocji, determinują wybór potrawy w restauracji, ale także oddziałują na nasz stan umysłu i decyzje zakupowe.

 

Wszystko zaczyna się od zapachu

Każdy z nas posiada pięć zmysłów: wzrok, smak, dotyk, słuch i węch. Dzięki nim jesteśmy w stanie odbierać różnego rodzaju doświadczenia nie tylko poprzez umysł czy serce. Często zmysły determinują podejmowanie decyzji. I tak węch jest jednym z tych zmysłów, który potrafi zawładnąć naszym sercem, ciałem i emocjami. Dzięki niemu, całe nasze życie skąpane jest w mnogości zapachów, które z kolei potrafią zawładnąć nami bez reszty. To zapach wiedzie nas do najlepszej restauracji, sprawia, że odwrócimy się za kimś na ulicy, przywołamy wspomnienia z dzieciństwa, obudzimy w sobie cały wachlarz emocji, ale także kupimy coś w konkretnym sklepie lub poczujemy się nadzwyczaj komfortowo w danym miejscu.

 

Zapach sukcesu

Większość naszych decyzji zakupowych podejmowanych jest pod wpływem chwili a często za sprawą zapachu, który unosi się w sklepie. Obecnie zapachy do wnętrz są jednym z najpopularniejszych zabiegów marketingowych, które mają na celu przyciągnięcie i zrelaksowanie klientów.

O idealny dobór zapachów do wnętrz już od lat dba marka Zapach Sukcesu. W swojej ofercie posiada 60 zapachów oraz olejków naturalnych do ręcznego lub automatycznego rozpylania, odpowiednie dla różnorodnych branż takich jak: sklepy, salony sprzedaży, butiki, kawiarnie, cukiernie, hotele, siłownie, gabinety kosmetyczne i fryzjerskie czy przychodnie lekarskie.  Natomiast odpowiednio dobrane zapachy do biur i firm, pozytywnie wpływają na nastrój pracowników, a co za tym idzie, poprawiają ich wydajność oraz zmniejszają poziom stresu. Ogromna różnorodność oferowanych  zapachów sprawia, że dzięki fachowej konsultacji, każda firma znajdzie zapach, który będzie w pełni spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Trwałość to podstawa

Wybór idealnego zapachu to pierwszy krok do sukcesu. Kropką nad i jest idealne, odpowiednie dozowanie nut zapachowych tak, aby nie były zbyt intensywne, ale także nie zanikły już po godzinie użytkowania. Marka Zapach Sukcesu wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów stwarzające specjalnie dedykowane automatyczne dozowniki oraz profesjonalne dyfuzory do dużych powierzchni w tym działające na zasadzie zimnej dyfuzji, które automatycznie rozpylają zapach.

Automatyczne dozowniki zapachowe dają możliwość samodzielnego zaprogramowania dozowania zapachów, ustalenia czasu rozpoczęcia i zakończenia pracy oraz ustawienia częstotliwości aplikacji zapachu.

Dyfuzor to idealne rozwiązanie jeśli zależy nam na najdłuższym czasie utrzymywania się zapachu w pomieszczeniu oraz na najlepszym połączeniu nut zapachowych z powietrzem. Trwałość i jakość zapachu może znacząco wpłynąć nie tylko na nasze samopoczucie, ale także na rozwój biznesu.

Aromalinea, właściciel marki Zapach Sukcesu

tel. 505 230 794

www.zapachsukcesu.biz

e-mail: [email protected]

e-mail: [email protected]

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

4 komentarzy do Zapach drogą do sukcesu

 1. avatar malinka pisze:

  Przed świętami to uwielbiam zapachy typowo leśne, świerk, sosna, jałowiec…

 2. avatar nadja pisze:

  Moje ulubione zapachy to pomarańcza i gruszka

 3. avatar AnitaWu pisze:

  Ja lubię świeże zapachy – zielone jabłuszko, zielona herbata, cytrusy…

 4. avatar geneviev pisze:

  Na mnie tak działa zapach pieczonego chleba – zawsze robię się wtedy głodna i kupuję dużo więcej niż zamierzałam :)

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Odchudzanie przed świętami
Czy przed świętami, czy też po zawsze warto poświęcić odrobinę czasu na ruch, polecam
Jeździcie w kaskach na stoku?
Dobry kask to podstawa, nie warto ryzykować
Fitness w domu
na dobry początek ćwiczeń w domowym zaciszu polecam aerobik
Buty do biegania
Hej, w necie można dopasować idealny model dla siebie