URODA I ZDROWIE

Zakup oczyszczacza powietrza w związku z Black Friday

10 listopada 2019, dodał: Redakcja

Black Friday to idealny moment, aby w końcu rozważyć zakup oczyszczacza powietrza. Święto wyprzedaży umożliwi ci obniżenie kosztów związanych z zakupem, a oczyszczacz pozwoli cieszyć się czystym powietrzem. Warto z tego skorzystać szczególnie w okresie zimowym, kiedy smog staje się wyjątkowo uciążliwy.

 

  1. Dlaczego warto czekać na Black Friday?

  2. Miejsce ustawienia oczyszczacza powietrza

  3. Dlaczego wydajność oczyszczacza ma tak duże znaczenie?

  4. Jakie oczyszczacze są najlepsze?

 

Nie kupuj jednak oczyszczacza zbyt pochopnie, tylko zacznij od zapoznania się z poniższymi informacjami. Dowiesz się z nich, którzy producenci oczyszczaczy słyną z wysokiej jakości oraz w jakie funkcje powinien być wyposażony nowoczesny model, aby spełnił oczekiwania każdego użytkownika.

Dlaczego warto czekać na Black Friday?

Chociaż oczyszczacze powietrza można kupować przez cały rok, to jeżeli do tej pory nie posiadasz takiego urządzenia lub zastanawiasz się nad wymianą dotychczasowego na lepszy, black friday będzie idealnym momentem. To właśnie tego dnia możesz kupić markowy oczyszczacz o kilkanaście lub kilkadziesiąt procent taniej. Liczba sprzedawców, którzy przygotowują oferty na to święto jest na tyle duża, że łatwo znajdziesz również inne interesujące cię produkty. Zwróć jednak uwagę, że największe oszczędności przyniesie ci zakup droższych towarów, a do takich zaliczają się oczyszczacze powietrza znanych firm. Zamawiając jeden z nich w sklepie internetowym, nie będziesz musiał nawet osobiście fatygować się po odbiór zamówienia. Zamiast tego kurier dostarczy oczyszczacz pod twój adres. Najlepsze oferty związane z czarnym piątkiem w kategorii oczyszczaczy znajdziesz w zakładce oczyszczacze powietrza black friday. Pamiętaj jednak o tym, że modele w najlepszych cenach z pewnością będą cieszyły się dużą popularnością, więc lepiej nie zwlekaj z takimi zakupami. W przeciwnym razie najlepsze oczyszczacze mogłyby się wyprzedać, a ty musiałbyś wybrać model o gorszych parametrach.

Miejsce ustawienia oczyszczacza powietrza

Skoro już wiesz, dlaczego warto wykorzystać black friday do zakupu oczyszczacza, sprawdź również, które parametry sprzętu odgrywają największą rolę dla prawidłowego działania. Podstawowym kryterium jest w tym przypadku wybór miejsca, w którym postawisz oczyszczacz. Przemyśl więc już teraz, gdzie będziesz chciał postawić oczyszczacz. Wbrew pozorom nie chodzi o to, abyś później nie musiał tracić czasu na podejmowanie podobnej decyzji, ale o dopasowanie parametrów oczyszczacza do twoich potrzeb. Inny sprzęt polecany jest do małych sypialni, a inny do dużych mieszkań. Zbyt duża wielkość pomieszczenia może przełożyć się na to, że oczyszczacz nie poradzi sobie z oczyszczaniem. W celu ułatwienia klientom zakupów, wszyscy producenci podają przy swoich produktach informacje o obsługiwanej wielkości w postaci metrów sześciennych. Wystarczy więc, że zawczasu sprawdzisz, ile metrów ma pokój, w którym postawisz nowy oczyszczacz, a na pewno będziesz zadowolony z jego efektywności. Pamiętaj tylko o dwóch rzeczach. Pierwszą jest to, że wartość określana przez producentów dotyczy maksymalnej wielkości. Jeżeli więc oczyszczacze powietrza przystosowane do pracy w pomieszczeniach o wielkości do 50 metrów sześciennych zostaną ustawione w mniejszym obiekcie, nie wpłynie to negatywnie na ich pracę. Drugą istotną rzeczą jest to, że oprócz samej kubatury znaczenie ma również wysokość sufitu. Tym samym przy niewielkim pomieszczeniu z wysokim sufitem lepiej nie trzymać się sztywno samego metrażu, ale wybrać któryś z mocniejszych modeli.

Dlaczego wydajność oczyszczacza ma tak duże znaczenie?

Oprócz parametru związanego z wielkością pomieszczenia, sprawdź również jakie tempo wymiany powietrza oferuje dany model. Jeżeli już zdecydowałeś się na to, aby zakupić oczyszczacz powietrza i zadbać o zdrowie rodziny, to warto wybrać urządzenie, które rzeczywiście ci to umożliwi. Zalecane tempo wymiany powietrza wynosi od trzech do pięciu razy na godzinę. Oznacza to, że w ciągu sześćdziesięciu minut oczyszczacz powietrza powinien kilkukrotnie wymienić całe powietrze. Jeżeli nie wiesz, jakie parametry posiada interesujący się model oczyszczacza, poproś o radę sprzedawcę. Pamiętaj też, że lepiej postawić na modele firmy Sharp lub któregoś z pozostałych czołowych producentów takich rozwiązań niż wydać pieniądze na byle jaki oczyszczacz. Te najtańsze zazwyczaj nie spełniają oczekiwań klientów, przez co wiele osób zniechęca się do stosowania oczyszczaczy powietrza. Kolejnym argumentem przemawiającym za tym, aby unikać niskiej jakości oczyszczaczy jest to, że pobierają one więcej energii. Nie dość, że nie zapewnią ci tak samo dobrego oczyszczenia jak lepsze modele, to jednocześnie każda godzina ich używania będzie cię kosztowała więcej pieniędzy.

Jakie oczyszczacze są najlepsze?

Odpowiedź na pytanie o najlepsze oczyszczacze zależy od wielu czynników i w przypadku każdego klienta może być inna. Wpływają na nią między innymi wielkość konkretnego pomieszczenia, przewidywany budżet oraz to, czy użytkownikowi zależy na konkretnym typie filtrów. Zamiast jednak tracić czas na zastanawianie się nad takimi rzeczami, możesz wybrać oczyszczacze powietrza sharp, które zbierają bardzo wysokie oceny od klientów. Wspomniane rozwiązania dobrze wypadają również w licznych testach, gdzie porównywane są możliwości oczyszczaczy do powietrza.


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Tabletki anty dla kobiet karmiących…
Czy któraś z Was korzystała już z wizyt online i zamawiała e-recepte np poprzez...
Jesienne przeziębienia
Syrop z cebuli i Engystol najlepsze na walkę z wirusami i wzmocnienie odporności....
Kulinarne wpadki
Ja czasem mylę cukier z solą bo są w takich samych pojemnikach...
Torebki jak marzenie
Ja marzę o nowej torebce Batycki ale jak na razie przerasta moje możliwości finansowe...