URODA I ZDROWIE

Zabiegi medycyny estetycznej w Dolce Medical – Śrem

20 marca 2018, dodał: patrycja.dawidzinska

„Dolce Medical” oferuje szeroki zakres zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Każdy z nas chce zadbać o siebie na zbliżającą się wiosnę. Zapraszamy do konsultacji z dr Krystianem Tomaszewskim. 

 

Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, oferują bezpieczne i skuteczne metody leczenia.

• Medycyna estetyczna,

• Endermologia LPG,

• Pielęgnacja twarzy i ciała,

• Liposukcja / Lipofilling,

• Zabiegi laserowe,

• Chirurgia ogólna

 

 

„Kompleksowe leczenie w Dolce Medical”, o którym tak często wspominamy, jest zawsze i być powinno badaniem lekarskim: rozmowa o dolegliwościach, zbadaniem a następnie potwierdzeniem w USG Doppler – w naszym zamyśle ocenę stopnia niewydolności żylnej. Omawiamy wspólnie rodzaj metody i kolejność ewentualnych zabiegów. Metody te nie są zamiennikami zależnymi tylko od ceny. Często spotykamy się z mitem o „rodzinnym występowaniu żylaków” lub bezcelowości tego rodzaju zabiegów ze względu na ich nawrotowość. Ta nawrotowość wynika w 99% z niepodjętej diagnostyki: i ograniczonej tylko do 1 metody leczenia. Bez oceny stopnia tzn. wysokości niewydolnej żyły nie podejmujemy leczenia.

 

 

Nawet „pajączki” czyli teleangiektazje, zamknięte wręcz idealnie metodą laserową przy współistniejącej większej, często niewidocznej żyle siateczkowatej czy większego kalibru żyły da na 100% NAWROT W SZYBKIM okresie pajączków, jeśli są zaopatrywane z większego,głębiej leżącego naczynia. Podobnie skleroterapia nie będzie miała sensu w sytuacji niewydolnego pnia z żyły odpiszczelowej czy odstrzałkowej. Oczywiście podjęte przez nas leczenie poprzedza zaplanowanie i realizację wcześniej podjętego planu w odpowiedniej kolejności. Jestem przekonany, że nie wyjdziecie Państwo zawiedzeni. Dlatego namawiam Państwa do wizyt w naszych klinikach. Dysponujemy wszystkimi metodami leczenia urządzenia dostępne w naszych klinikach są z najwyższej półki. Wystarczy wspomnieć o takich urządzeniach jak laser Fotona czy laser VascuLife, dlatego też naszym celem jest wyczerpująco wyjaśnić, rozplanować, omówić spodziewane efekty. Osoby szczególnie zainteresowane sensownym leczeniem żylaków czy pajączków powinny więc skupić się na kompleksowym leczeniu czy badaniu, a nie korzystać z metod bez uprzedniego badania u specjalisty ponieważ problem będzie powracał.
Serdecznie zapraszam dr Krystian Tomaszewski

www.dolcemedical.pl

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Zajadanie stresu
Ja może nie zajadam stresu ale czasami jem w stresie, szybko i zaraz...
Kurtka czy płaszcz?
Zgadzam się z poprzedniczką. Osobiście miałam kiedyś płaszcz, bo tak bardzo mi się podobał....
zakupy przez internet
Ja ostatnio jeszcze zamawiałam torebki i worki foliowe na nowaplast.pl Ponieważ ich produkty...
czy szampony z olejkami działają?
Mam taki szampon, z samym myciem nie ma problemu, ale zauważyłam że szybciej...