Zabieg Onda – sprawdź, co warto o nim wiedzieć

20 listopada 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej to zmora wielu współczesnych kobiet. Nic w tym dziwnego – brak ruchu, siedzący tryb życia i nieprawidłowa dieta to czynniki, które trudno wyeliminować. A to właśnie one sprzyjają powstawaniu tych niedoskonałości. Mimo Twoich usilnych starań nie udaje Ci się ich zwalczyć? Na szczęście istnieją pewne skuteczne sposoby, które pozwalają na ich eliminację. Jednym z nich jest zabieg Onda. Na czym polega i jakie efekty może przynieść? W naszym poniższym artykule znajdziesz wszystko, co warto wiedzieć.

Zabieg Onda

Jak wygląda zabieg Onda?

Zabieg Onda wykonuje się, wykorzystując unikalną technologię mikrofal, które działają bezpośrednio na błony podskórne komórek tłuszczowych, co w efekcie skutecznie zmniejsza zgromadzone złogi tłuszczu. Fale elektromagnetyczne docierają do głębokich warstw skóry, jednocześnie nie przegrzewając i nie naruszając ciągłości naskórka.

Jak działa zabieg Onda?

Nowoczesne technologie stosowane podczas zabiegu pozwalają głęboko i dokładnie działać na membrany komórek tłuszczowych, powodując ich rozbicie, a następnie wydalenie z organizmu. Zabiegi te prowadzą przede wszystkim do redukcji cellulitu, ujędrnienia skóry, a także do jej odmłodzenia.

Zabiegi Onda – na jakich partiach ciała się je wykonuje?

Zabiegi Onda wykonuje się zarówno na dużych, jak i mniejszych partiach ciała. Jedną z nich jest brzuch – z czego korzystają głównie kobiety po ciąży lub po intensywnym odchudzaniu. Dużą popularnością cieszą się także zabiegi na uda, pośladki, wewnętrzną stronę ud, ramiona oraz plecy – czyli wszędzie tam, gdzie występuje cellulit oraz nadmierna tkanka tłuszczowa.

Warto jednak pamiętać, że najlepsze efekty zabiegów pojawią się wtedy, gdy będą one uzupełnieniem zdrowego trybu życia. Odpowiednia dawka ruchu, właściwa dieta oraz pielęgnacja (m.in. stosowanie kremów na cellulit) mogą przynieść poprawę i efekty, które przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania.

Jeżeli chcesz się o tym przekonać i skorzystać z tego dobrodziejstwa medycyny estetycznej, zapisz się na wizytę w https://www.ruczajclinic.pl/kosmetologia/onda. W tym miejscu w szybki i bezbolesny sposób zrealizujesz swoje marzenia o szczupłej i wymodelowanej sylwetce. Zapoznaj się zatem ze szczegółami oferty i skorzystaj z usług kliniki polecanej przez wiele zadowolonych klientek.

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Ile zarabia sie w Szwecji
Teraz zapowiada się tam recesja tak że już to nie będzie taki korzystny kierunek...
wybielanie zębów
U mnie problem jest z tym, że lubię kawę i mocną herbatę...
Pralka - jaką kupić?
Ja lubię takie ładowane od góry.
Czy ktoś jeszcze wierzy że można si…
Ja już nie wierzę, owszem jest chwilowe zauroczenie a potem wraca proza życia...