URODA I ZDROWIE

Z życia gwiazd

12 grudnia 2019, dodał: Redakcja

Nic nas tak nie rozgrzewa do czerwoności jak nowe doniesienia ze świata gwiazd. Chętnie śledzimy to, co pojawia się w ich życiu; chcemy wiedzieć więcej i więcej. Niektórzy nie mogą przeżyć poranka bez dobrej kawy i nowości ze świata celebrytów. Show-biznes jest dziwny, nieprzewidywalny, a czasami dla nas bardzo nierealny i wkurzający – mimo tego ma w sobie coś takiego, po co chętnie wracamy. Każdego dnia. Niestety, coraz więcej plotek to po prostu stek bzdur, z którym nie warto się zapoznawać. Gdzie więc czytać wiadomości o gwiazdach, które będą prawdziwe?

Gwiazdy, celebryci, ścianki i błysk fleszy

No kto nie lubi sobie czasem przeczytać jakiejś mocnej plotki na temat aktora, którego widujemy w ulubionym serialu? Albo piosenkarki, której utwory nieustannie puszczane są w radio? Albo chociaż poznać jakieś pikantne szczegóły programów telewizyjnych typu reality show, gdzie kreuje się zupełnie nowych celebrytów? Warto jednak mieć świadomość, że niektóre z tych wszystkich plotek są mocno przesadzone i kompletnie mijają się z prawdą. Kreowane są tylko po to, aby na stronie pojawiał się ruch, który przekłada się na realne zarobki dla redaktorów. Inne z kolei są bardzo słabej jakości – czyta się je nieprzyjemnie, a w głowie ma się jeden wielki znak zapytania. Warto więc dobierać sobie odpowiednio portale plotkarskie, aby wiadomości było dokładnie sprawdzone i na tyle, na ile to możliwe w przypadku plotek, rzetelne.

Zła plotka robi wiele krzywdy

Postawmy się również z drugiej strony barykady – tutaj dziennikarz tworzy coś wyssanego z palca, a my łykamy to jak pelikany i od razu wyrabiamy sobie jakieś zdanie o danej gwieździe. Lubimy ją mniej, wyrokujemy, skazujemy na zatracenie i przestajemy kupować jej płyt czy oglądać filmów, w których on występuje. Dla gwiazd plotki potrafią być uciążliwe i męczące, czasami nawet niszczą ich życia, zakańczają związki, kończą im karierę. Dlatego my, jako czytelnicy, mamy faktyczny wpływ na to, co jest popularne, a co nie. To od naszych wejść, kliknięć i komentarzy zależy co się na danej stronie pojawia – redaktorzy tylko kalkulują co im się opłaca, a co zupełnie nie.

Wybieraj dobre źródła

Następnym razem, kiedy do głowy przyjdzie przeczytanie kolejnej, gorącej plotki, warto zastanowić się „GDZIE” to zrobić. To wcale nie musi być portal, który odwiedzamy od lat, a o którym wiemy, że tworzy jedynie fałszywe plotki, ciągle wałkuje ten sam temat i nieustannie przeprasza kogoś na łamach swojej strony internetowej. „Plotki”, w których pojawiają się gwiazdy i celebryci, mogą być naprawdę dobrze napisane, nie godzące w niczyje dobre imię, a jednocześnie ciekawe. Wybierajmy źródła, które są tego warte. I pamiętajcie – to do czytelnika zawsze należy ostatnie słowo.

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Gabinet lekarski
Jeśli chodzi o profesjonalnie wyposażone gabinety ginekologiczne, to polecam Centrum Medyczne Babka Medica...
Koronawirus - porady, obalanie mitó…
Sama już przestałam przejmować się wirusem, bo jak zawsze jesienią mam zwykłą infekcję,...
Inicjatywa w stworzeniu trwałego zw…
Żyjemy w czasach, gdzie relacje stały się przejściowe, ludzie są rozpieszczeni i zamiast...
Sklepy dziecięce
Fajne rzeczy dziecięce i w niskich cenach są ostatnio w marketach, warto tam...