URODA I ZDROWIE

Wywiad z autorka bloga Silentstreets.pl

10 stycznia 2014, dodał: Redakcja

Z początkiem nowego roku postanowiliśmy prezentować cyklicznie blogerki modowe – ich inspiracje, wzorce i największe wyzwania podejmowane w związku z prowadzeniem bloga. Chcemy w ten sposób lepiej poznać osoby, z którymi od jakiegoś czasu współpracujemy. Tym razem  do zwierzeń zaprosiliśmy   autorkę bloga  Silentstreets.pl która przybliża nam swoje inspiracje:

IMG_0497

 Od jak dawna prowadzisz bloga i co stanowiło największą motywację do jego założenia?

Pomysł na bloga powstał pod koniec czerwca z początkiem lipca a sam blog jest prowadzony od 11 lipca. Moją największą motywację do jego założenia jak i tworzenia jest dzielenie się z ludźmi moim własnym stylem.

IMG_68411

Jak określiłabyś swój styl? Czy inspirujesz się projektantami, innymi blogerkami lub gwiazdami?

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak bym go określiła. To nie jest tak że noszę rzeczy tylko eleganckie lub sportowe. Lubię bawić się modą więc czasem moja stylizacja jest bardziej glamour a czasem zwykły casual. Oczywiście że tak Podziwiam styl zarówno gwiazd i blogerek jak i styl mody ulicznej tzw. streetfashion.

Jaka jest Twoja ulubiona stylizacja?

Moja ulubiona stylizacja? Chyba najbardziej lubię tą. Dlaczego? Podoba mi się takie połączenie ołówkowej spódnicy ze sportową bluzką a do tego klasyczne czarne botki i złote dodatki.

ULUBIONASTYLIZACJA

Według Ciebie najmodniejsza kobieta jest wtedy gdy….

Gdy czuje się dobrze w tym co nosi a jej stylizacje odzwierciedlają jej poczucie stylu, nie są przesadzone. To kwestia wyczucia i dobrego smaku.

a

 

Czy podziwiasz znane blogerki modowe, którym udało się zaistnieć w mediach?

Tak. Podziwiam je za to, że swoją ciężką pracą i determinacją osiągnęły to co chciały i o czym marzyły. Ich rozgłos nie wziął się znikąd. Są niesamowite w tym co robią. To naprawdę wielki sukces i życzę im wszystkiego dobrego.

IMG_8635

 Twoja ulubiona marka i dlaczego?

Wydaje mi się że moją ulubioną jest Zara. Cenię w niej to, że ich kolekcje zawsze potrafią mnie czymś miłym zaskoczyć a ich dodatki i buty są po prostu niezastąpione.

IMG_3149

Serdecznie dziękuję za ciekawą rozmowę i życzę dalszych ciekawych stylizacji i pozycji w mediach.

rozmawiała: Małgorzata Kopeć

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz