URODA I ZDROWIE

Wyrzeźbij brzuch i pośladki przed nadejściem lata!

2 kwietnia 2019, dodał: Redakcja

 

Umięśniony brzuch i jędrne pośladki to marzenie wielu osób. Niektórych odstraszają jednak wielogodzinne treningi i długi czas potrzebny na osiągnięcie zadowalających efektów. Alternatywą jest 30-minutowy zabieg, odpowiadający 20 000 brzuszków, który pomoże osiągnąć podobne rezultaty już w miesiąc.

EMSCULPT, bo o nim mowa, to jedyna technologia, która jednocześnie buduje i rzeźbi mięśnie oraz redukuje tkankę tłuszczową. – Mięśnie potrzebują ekstremalnej ilości energii, aby wywołać skurcze supermaksymalne, dlatego podczas zabiegu dochodzi do silnej reakcji uwolnienia energii oraz ponadmaksymalnej lipolizy w komórkach tłuszczowych. Stymulacja jest niezwykle intensywna, co prowadzi do nagromadzenia wolnych kwasów tłuszczowych. Ich nadmiar wywołuje rozpad komórek tłuszczowych, które następnie zostają zmetabolizowane oraz wydalone z organizmu – wyjaśnia kosmetolog Aleksandra Rabenda z krakowskiej Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VESUNA.

Zabieg przyjemny dla pacjenta

W trakcie 30-minutowego treningu mięśni brzucha lub pośladków, wykonywanego za nas przez urządzenie, dochodzi do indukcji około 20 tysięcy skurczów tzw. supramaksymalnych. Ich intensywność jest zdecydowanie większa, a czas trwania wielokrotnie dłuższy niż fizjologicznie skurcze, wywoływane podczas indywidualnych treningów. Wymuszone w ten sposób skurcze powodują głęboką przebudowę wewnętrznej struktury mięśnia i tworzenie nowych włókien mięśniowych. W efekcie zabiegu objętość i gęstość mięśni zostaje zwiększona, są one też zdecydowanie lepiej widoczne i bardziej napięte – tłumaczy kosmetolog Aleksandra Rabenda.

Sam zabieg jest przyjemny dla pacjenta – w trakcie półgodzinnej sesji są odczuwalne jedynie silne skurcze i wibracje. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się pakiet 4 zabiegów, wykonywanych raz lub dwa razy w tygodniu. Pierwsze efekty są odczuwalne od razu po zabiegu, natomiast ostateczne rezultaty po upływie około 2 miesięcy od ostatniej sesji.

Rekonwalescencja skrócona do minimum

Co istotne dla wielu pacjentów BTL EMSCULPT® to zabieg całkowicie nieinwazyjny, dlatego nie wymaga okresu rekonwalescencji, a pacjent po 30-minutowej sesji może od razu wrócić do codziennych aktywności. W przypadku osłabionych mięśni, po zabiegu mogą pojawić się “zakwasy” podobne do tych, odczuwalnych po intensywnym treningu. Warto również podkreślić, że zabieg jest dedykowany zarówno kobietom, jak i mężczyznom, którzy coraz częściej otwierają się na zabiegi medycyny estetycznej.

Zabieg polecany jest zarówno pacjentom borykającym się z nadmiarem tkanki tłuszczowej jak również osobom aktywnym fizycznie, które chcą wzmocnić efekty swoich treningów. Urządzenie jednocześnie spala tkankę tłuszczową, buduje mięśnie brzucha i talii oraz poprawia napięcie, jędrność i wygląd pośladków, dlatego głównymi wskazaniami do zabiegu są przede wszystkim płaskie, wiotczejące pośladki, nadmierna tkanka tłuszczowa, zasłaniająca mięśnie brzucha, niewielkie złogi tłuszczu w rejonie pośladków, talii, brzucha, wiotki, nieumięśniony brzuch i talia, kurczenie się i osłabienie mięśni związane z wiekiem czy wiotkość brzucha oraz często spotykany ostatnio rozstęp mięśni prostych brzucha po porodzie – tłumaczy kosmetolog Aleksandra Rabenda z Kliniki VESUNA.

Skutecznoć technologii BTL EMSculpt potwierdzają nie tylko pacjenci, którzy wykonali serię zabiegów, ale również badania kliniczne, weryfikujące skuteczność i bezpieczeństwo urządzenia, przeprowadzone w 7 niezależnych ośrodków badawczych w Stanach Zjednoczonych. Efekty potwierdzają lekarze, specjaliści dermatologii i chirurgii plastycznej m.in. z Chicago, Kalifornii, Florydy, Nowego Yorku, Maryland czy Georgii.

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VESUNA to profesjonalne gabinety działające w krakowskim centrum handlowym Bonarka oraz w nowej lokalizacji, przy ulicy Dobrego Pasterza 118C. Od początku istnienia gwarantuje swoim pacjentom tylko skuteczne i bezpieczne technologie oraz preparaty posiadające zarówno polskie, jak i światowe certyfikaty. Bezpieczeństwo, najwyższa jakość usług oraz innowacyjne metody i najnowsze trendy medycyny estetycznej plasują Klinikę VESUNA wśród najlepszych tego typu placówek w Polsce.


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Baza pod lakier- czy jej używacie?
Na zniszczone paznokcie to mogę polecić mnóstwo odżywek czy olejków na skórki...
Plamki na paznokciach
Wydaje mi się, że najlepiej rozejrzeć się wśród odżywek, ceny są bardzo niskie,...
wzmocnienie paznokci
Mi najbardziej pasują kosmetyki do paznokci w sam raz na moją kieszeń, a jakość...
Rozdwajająca się płytka
Pozostaję wierna odżywkom , moja szybko wzmacnia paznokcie, nie podrażnia i ma naturalny mleczny...