URODA I ZDROWIE

Wyrzeźbij brzuch i pośladki przed nadejściem lata!

2 kwietnia 2019, dodał: Redakcja

 

Umięśniony brzuch i jędrne pośladki to marzenie wielu osób. Niektórych odstraszają jednak wielogodzinne treningi i długi czas potrzebny na osiągnięcie zadowalających efektów. Alternatywą jest 30-minutowy zabieg, odpowiadający 20 000 brzuszków, który pomoże osiągnąć podobne rezultaty już w miesiąc.

EMSCULPT, bo o nim mowa, to jedyna technologia, która jednocześnie buduje i rzeźbi mięśnie oraz redukuje tkankę tłuszczową. – Mięśnie potrzebują ekstremalnej ilości energii, aby wywołać skurcze supermaksymalne, dlatego podczas zabiegu dochodzi do silnej reakcji uwolnienia energii oraz ponadmaksymalnej lipolizy w komórkach tłuszczowych. Stymulacja jest niezwykle intensywna, co prowadzi do nagromadzenia wolnych kwasów tłuszczowych. Ich nadmiar wywołuje rozpad komórek tłuszczowych, które następnie zostają zmetabolizowane oraz wydalone z organizmu – wyjaśnia kosmetolog Aleksandra Rabenda z krakowskiej Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VESUNA.

Zabieg przyjemny dla pacjenta

W trakcie 30-minutowego treningu mięśni brzucha lub pośladków, wykonywanego za nas przez urządzenie, dochodzi do indukcji około 20 tysięcy skurczów tzw. supramaksymalnych. Ich intensywność jest zdecydowanie większa, a czas trwania wielokrotnie dłuższy niż fizjologicznie skurcze, wywoływane podczas indywidualnych treningów. Wymuszone w ten sposób skurcze powodują głęboką przebudowę wewnętrznej struktury mięśnia i tworzenie nowych włókien mięśniowych. W efekcie zabiegu objętość i gęstość mięśni zostaje zwiększona, są one też zdecydowanie lepiej widoczne i bardziej napięte – tłumaczy kosmetolog Aleksandra Rabenda.

Sam zabieg jest przyjemny dla pacjenta – w trakcie półgodzinnej sesji są odczuwalne jedynie silne skurcze i wibracje. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się pakiet 4 zabiegów, wykonywanych raz lub dwa razy w tygodniu. Pierwsze efekty są odczuwalne od razu po zabiegu, natomiast ostateczne rezultaty po upływie około 2 miesięcy od ostatniej sesji.

Rekonwalescencja skrócona do minimum

Co istotne dla wielu pacjentów BTL EMSCULPT® to zabieg całkowicie nieinwazyjny, dlatego nie wymaga okresu rekonwalescencji, a pacjent po 30-minutowej sesji może od razu wrócić do codziennych aktywności. W przypadku osłabionych mięśni, po zabiegu mogą pojawić się “zakwasy” podobne do tych, odczuwalnych po intensywnym treningu. Warto również podkreślić, że zabieg jest dedykowany zarówno kobietom, jak i mężczyznom, którzy coraz częściej otwierają się na zabiegi medycyny estetycznej.

Zabieg polecany jest zarówno pacjentom borykającym się z nadmiarem tkanki tłuszczowej jak również osobom aktywnym fizycznie, które chcą wzmocnić efekty swoich treningów. Urządzenie jednocześnie spala tkankę tłuszczową, buduje mięśnie brzucha i talii oraz poprawia napięcie, jędrność i wygląd pośladków, dlatego głównymi wskazaniami do zabiegu są przede wszystkim płaskie, wiotczejące pośladki, nadmierna tkanka tłuszczowa, zasłaniająca mięśnie brzucha, niewielkie złogi tłuszczu w rejonie pośladków, talii, brzucha, wiotki, nieumięśniony brzuch i talia, kurczenie się i osłabienie mięśni związane z wiekiem czy wiotkość brzucha oraz często spotykany ostatnio rozstęp mięśni prostych brzucha po porodzie – tłumaczy kosmetolog Aleksandra Rabenda z Kliniki VESUNA.

Skutecznoć technologii BTL EMSculpt potwierdzają nie tylko pacjenci, którzy wykonali serię zabiegów, ale również badania kliniczne, weryfikujące skuteczność i bezpieczeństwo urządzenia, przeprowadzone w 7 niezależnych ośrodków badawczych w Stanach Zjednoczonych. Efekty potwierdzają lekarze, specjaliści dermatologii i chirurgii plastycznej m.in. z Chicago, Kalifornii, Florydy, Nowego Yorku, Maryland czy Georgii.

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VESUNA to profesjonalne gabinety działające w krakowskim centrum handlowym Bonarka oraz w nowej lokalizacji, przy ulicy Dobrego Pasterza 118C. Od początku istnienia gwarantuje swoim pacjentom tylko skuteczne i bezpieczne technologie oraz preparaty posiadające zarówno polskie, jak i światowe certyfikaty. Bezpieczeństwo, najwyższa jakość usług oraz innowacyjne metody i najnowsze trendy medycyny estetycznej plasują Klinikę VESUNA wśród najlepszych tego typu placówek w Polsce.


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Srebrna torebka, jaki kolor butów?
Generalnie sugerowałabym nie brać srebrnej torebki - wg. mnie jest to kiczowate. _________________________________________ www.tomikowski.pl - implanty Łódź
Pomysły na spodnie zimowe - nie dżi…
Sztruksy są idealne na zimę, bo cieplutkie:)
kurtki skórzane
A ja mam tylko ze skaju, też są fajne a tańsze...
Pochwalcie się ostatnimi zakupami :…
Super komin i czapka z prawdziwej wełny, ręcznie robione w kolorze chabrowym, kupiłam...