URODA I ZDROWIE

Wypadanie włosów a mikropigmentacja głowy

4 czerwca 2019, dodał: Redakcja

Dla pań włosy są atrybutem kobiecości. Dla panów zaś coraz częściej stają elementem, który może ich wyróżnić z tłumu. Łysienie czy wypadanie włosów to zatem problemy, które w niemalże równym stopniu dotykają obydwie płcie. Prowadzą do popadania w kompleksy i szukania sposobów na to, by odzyskać bujną i lśniącą czuprynę. Dziś jest to możliwe. Zabieg, jakim jest mikropigmentacja głowy, to metoda na uporanie się z utratą włosów, niezależnie od przyczyny takiego stanu.

Mikropigmentacja głowy to zabieg, który sprawdza się w różnych przypadkach. Może być stosowany w typach łysienia: plackowatego, całkowitego, androgenowego, bliznowaciejącego, telogenowego czy anagenowego – u każdej kobiety i każdego mężczyzny. To dobra alternatywa dla osób, które mają za sobą innego rodzaju zabiegi, kosmetyki i metody tuszowania łysienia, lecz nie uzyskały satysfakcjonujących efektów. Nie jest to zabieg chirurgiczny, w przeciwieństwie do przeszczepu włosów. Odpowiednio wykonany nie niesie ze sobą ryzyka wystąpienia skutków ubocznych, ani też zmiany koloru pigmentu, który został zaaplikowany podskórnie.

Naturalny efekt zagęszczenia włosów zadowala panów, którzy lubią krótko ostrzyżone włosy, a także panie, których liczba kosmyków nieco zmalała, włosy się przerzedziły i przysparzają zamartwień. Dzięki zabiegowi mikropigmentacji głowy można ponadto zamaskować blizny. Ta metoda przeznaczona jest dla osób pozostających aktywnymi zawodowo, ale i sportowców.

Dobrze wykonany zabieg mikropigmentacji głowy, to nie tylko uporanie się z wypadaniem czy przerzedzeniem włosów. Stosowana igła nierzadko wpływa na stymulację i pobudzenie do wzrostu włosów. Uzyskiwany efekt nie pozostaje z pacjentami na stałe, ale to zaleta. Zmieniająca się bowiem z wiekiem barwa włosów wymaga zastosowania innego pigmentu.

Korzystając z ofertyhttps://www.mikrohair.pl/, nie trzeba martwić się o efekty końcowe, bo te są w stanie zadowolić najbardziej wymagających. Profesjonalnie przeprowadzony zabieg, indywidualnie dobrane pigmenty i brak skutków ubocznych. To tylko część zalet, które oferuje doświadczony zespół specjalistów.

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Menopauza
Oj no, ale nie chodzi przecież o to, żeby narzekać, bo na wszystko jest...
Dziecko moczy się w nocy
Na szczęście my trafiliśmy na super pediatrę. Od razu zleciła badania, nie robiła...
Co byś teraz wypiła?
Właśnie wróciłam z pracy, zjadłam obiad i odpoczywam ze szklanką nektaru owocowego. Bardzo...
Samodzielnie wytwarzane kosmetyki -…
Najlepiej poczytać o tym w specjalistycznych książkach, np. Wiktorii Muchy, tam jest świetnie...