Wypadanie włosów a mikropigmentacja głowy

4 czerwca 2019, dodał: Redakcja

Dla pań włosy są atrybutem kobiecości. Dla panów zaś coraz częściej stają elementem, który może ich wyróżnić z tłumu. Łysienie czy wypadanie włosów to zatem problemy, które w niemalże równym stopniu dotykają obydwie płcie. Prowadzą do popadania w kompleksy i szukania sposobów na to, by odzyskać bujną i lśniącą czuprynę. Dziś jest to możliwe. Zabieg, jakim jest mikropigmentacja głowy, to metoda na uporanie się z utratą włosów, niezależnie od przyczyny takiego stanu.

Mikropigmentacja głowy to zabieg, który sprawdza się w różnych przypadkach. Może być stosowany w typach łysienia: plackowatego, całkowitego, androgenowego, bliznowaciejącego, telogenowego czy anagenowego – u każdej kobiety i każdego mężczyzny. To dobra alternatywa dla osób, które mają za sobą innego rodzaju zabiegi, kosmetyki i metody tuszowania łysienia, lecz nie uzyskały satysfakcjonujących efektów. Nie jest to zabieg chirurgiczny, w przeciwieństwie do przeszczepu włosów. Odpowiednio wykonany nie niesie ze sobą ryzyka wystąpienia skutków ubocznych, ani też zmiany koloru pigmentu, który został zaaplikowany podskórnie.

Naturalny efekt zagęszczenia włosów zadowala panów, którzy lubią krótko ostrzyżone włosy, a także panie, których liczba kosmyków nieco zmalała, włosy się przerzedziły i przysparzają zamartwień. Dzięki zabiegowi mikropigmentacji głowy można ponadto zamaskować blizny. Ta metoda przeznaczona jest dla osób pozostających aktywnymi zawodowo, ale i sportowców.

Dobrze wykonany zabieg mikropigmentacji głowy, to nie tylko uporanie się z wypadaniem czy przerzedzeniem włosów. Stosowana igła nierzadko wpływa na stymulację i pobudzenie do wzrostu włosów. Uzyskiwany efekt nie pozostaje z pacjentami na stałe, ale to zaleta. Zmieniająca się bowiem z wiekiem barwa włosów wymaga zastosowania innego pigmentu.

Korzystając z ofertyhttps://www.mikrohair.pl/, nie trzeba martwić się o efekty końcowe, bo te są w stanie zadowolić najbardziej wymagających. Profesjonalnie przeprowadzony zabieg, indywidualnie dobrane pigmenty i brak skutków ubocznych. To tylko część zalet, które oferuje doświadczony zespół specjalistów.

 

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Oryginalna forma i intrygujący efekt świetlny - teraz w promocyjnej cenie!
Cena:
699 zł
Piękne włosy, skóra i paznokcie
Cena:
99
Trójwarstwowe dno z aluminiowym dyskiem, miarka, lejek i system odcedzania - wyższa jakość gotowania!
Cena:
649 zł
Pełen wdzięku komplet wykonany ze zmysłowego, szyfonowego materiału
Cena:
96 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Hosting- gdzie?
Firehost działa przyzwoicie. Na spokojnie wystarczy pod postawienie na jednym koncie kilku małych stronek. Powinno...
Co sądzicie o implantach zębów?
Implanty to kosztowna sprawa, ale choćby ze względu na wygodę i efekt...
Sztuczne kwiaty to dekoracji
Jest duży wybór artykułów florystycznych i sztuczne kwiaty też widziałam. Wpadły...
koktajle
ja uwielbiam koktajle, soki owocowe, warzywne, no nie wyobrazam sobie bez tego funkcjonowania, dlatego...