URODA I ZDROWIE

Wyjątkowe dekoracje na Chrzest Święty i Roczek dziecka

6 marca 2019, dodał: Redakcja

Pojawienie się dziecka na świecie to najwspanialszy moment w życiu rodziców i ich bliskich. Maluszek powoduje, że każdy dzień staje się dla rodziców jeszcze piękniejszy. Jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu dziecka oraz jego rodziców, zaraz po narodzinach jest uroczystość Chrztu Świętego oraz pierwsze urodziny. W tych dniach maluszek powinien czuć się wyjątkowo, dlatego warto zadbać o przepiękną aranżację przyjęcia.

Chrzest Święty

To szczególna okazja, która wymaga specjalnej i niezwykle eleganckiej oprawy. Chrzest Święty to pierwsza uroczystość, która organizowana jest przez rodziców zaraz po narodzinach dziecka. Rodzice wybierają chrzestnych, którzy będą dbać o maluszka i pomagać im w wychowaniu. Następnie wybierają termin sakramentu Chrztu w kościele i zapraszają gości. Po przyjęciu sakramentu rodzice zapraszają swoją najbliższą rodzinę na uroczysty obiad. Przy organizowaniu tak ważnej uroczystości warto jest pamiętać o przygotowaniu eleganckiej aranżacji pomieszczenia, w którym odbywa się przyjęcie. Przede wszystkim trzeba pamiętać również o zaproszeniu najbliższych nam osób w niezwykły sposób.

Piękne produkty, które w wyjątkowy sposób udekorują tak ważną uroczystość można znaleźć w sklepie www.LeonKameleon.pl. Począwszy od eleganckich zaproszeń po dekoracje, personalizowane upominki dla gości i podziękowania dla chrzestnych.

Zaproszenia na Chrzest Święty
Chrzest Święty to wyjątkowa uroczystość, dlatego w elegancki sposób należy zaprosić gości na to wydarzenie. Wspaniałą propozycją są personalizowane zaproszenia, które umieszcza się w kopertach z pięknym wnętrzem. Takie zaproszenia wykonane są na czerpanym papierze o delikatnej fakturze z dbałością o najmniejszy szczegół.

Jeśli potrzebujemy zaproszeń na szybko, wtedy najlepiej jest zaopatrzyć się w zaproszenia uniwersalne do samodzielnego wypisania. Takie zaproszenia posiadają miejsce na wpisanie najważniejszych informacji takich jak: imię dziecka, imiona i nazwiska gości, data i godzina Chrztu oraz miejsca, gdzie odbędzie się przyjęcie. Przepiękną i niesamowicie elegancką propozycją są zaproszenia pokryte wypukłym połyskującym nadrukiem, który fantastycznie się mieni i cudownie odbija światło.

Dekoracje na Chrzest z motywem złotych stópek

Dziecięce stópki kojarzą się z maleństwem, które niedawno przyszło na świat. Jest to uroczy motyw, który idealnie pasuje do charakteru uroczystości Chrztu Świętego. Sklep LeonKameleon.pl wprowadził cudowną kolekcję na Chrzest z motywem malutkich stópek w złotym kolorze. Dekoracje ozdobione nadrukiem malutkich stópek w złotym kolorze stworzą wyjątkowy klimat podczas przyjęcia.

Roczek dziecka

Pierwsze urodziny dziecka to specjalna okazja, która jest niesamowitym przeżyciem dla pociechy. Dlatego warto jest zadbać o wspaniałą aranżację sali, zaproszenie najbliższych osób i stworzenie cudownej atmosfery. Przyjęcie z okazji Roczku powinno się zaplanować i zorganizować w taki sposób, aby maluszek czuł się wyjątkowo w tym dniu. Ze sklepem LeonKameleon.pl możecie stworzyć niesamowite przyjęcie urodzinowe.

Niezbędne dodatki na Roczek dziecka:

Zaproszenia na Roczek
Jakie zaproszenia wybrać na pierwsze urodziny dziecka? W sklepach można znaleźć wiele zaproszeń z różnymi grafikami i motywami. Ale warto jest zwrócić uwagę na takie, które posiadają w swojej grafice dużą cyferkę 1. Taki element pokreśli wyjątkowy charakter uroczystości.

Dekoracja stołu
Przy organizowaniu pierwszych urodzin dziecka nie można zapomnieć o niezbędnych elementach, które powinny znaleźć się na stole. Najlepiej jest wybrać papierową zastawę w postaci kolorowych kubeczków, talerzyków, słomek i serwetek. Przede wszystkim są one praktyczne, ale i fantastycznie dekorują urodzinowy stół.

Upominki dla gości
Roczek dziecka to specjalna okazja, na którą zapraszamy najbliższe nam osoby. Dlatego warto jest podziękować gościom za przybycie na to wyjątkowe wydarzenie. Wspaniałym pomysłem są upominki z imieniem maluszka i datą urodzin. Słodką propozycją są pyszne ciasteczka z wróżbą, kolorowe lizaki, czekoladki czy miodki, które ozdobione są personalizowaną naklejką ze śliczną grafiką.

Pamiątka dla dziecka
Z pierwszego przyjęcia urodzinowego pociechy zawsze pozostają miłe wspomnienia i wiele pięknych zdjęć. Wspaniałą propozycją na umieszczenie zdjęć oraz życzeń dla maluszka od gości jest księga pamiątkowa. Taki album zdobiony jest śliczną okładką z imieniem dziecka, datą uroczystości oraz fantastyczną grafiką. Jest to wyjątkowa pamiątka dla dziecka na długie lata.

W sklepie www.LeonKameleon.pl znajdziecie wszystko, czego potrzeba do zorganizowania niesamowitych przyjęć dla dzieci.


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Gdy pies boi się wystrzałów
Czasem pies był ofiarą postrzału, i dlatego się boi, sąsiad miał psa, który...
Złoty pierścionek.
Ja lubię białe złoto, bez kamieni, wystarczy jakiś efektowny wzór samego metalu
żłobek a korzystanie z nocniczka
Ale co innego w domu, a co innego wśród obcych osób, znam przypadki...
Lubrykanty a zajście w ciążę
Jak są problemy to każde wytłumaczenie jest dobre ale niekoniecznie trafne. Lepiej chyba...