Wygraj kosmetyki Afrodita Cosmetics – wyniki!

12 marca 2014, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

_afrodita1

Serdecznie dziękujemy wszystkim Czytelnikom oraz Fanom na Facebooku za udział w zabawie konkursowej z firmą Afrodita Cosmetics. Do wygrania był wspaniały zestaw kosmetyków z 24 karatowym złotem zamkniętych w luksusowym pudełku!

Kosmetyk.net jest wyłącznym dystrybutorem słoweńskiej firmy Afrodita Cosmetics, w której od ponad 40 lat powstają najlepszej jakości kosmetyki profesjonalne przeznaczone do pracy w gabinetach kosmetycznych jak i do pielęgnacji domowej. Filozofia firmy jest spójna z imieniem jej patronki.

Zadaniem konkursowym jest odpowiedź na pytanie: Kim jest dla Ciebie Afrodyta?

Liczymy na oryginalne i ciekawe odpowiedzi. Cenimy poczucie humoru i inwencję twórczą. W konkursie brane są pod uwagę komentarze utworzone na potrzeby tego konkursu, nie tolerujemy plagiatów. KOMENTARZE prosimy wpisywać pod artykułem na portalu, na Facebooku, dopuszczalne wiadomości prywatne na naszą skrzynkę FB.

WARUNKIEM uczestnictwa w konkursie jest polubienie fanpage marki na Facebooku.

Nagrodą w konkursie jest zestaw kosmetyków z 24 karatowym złotem zamkniętych w luksusowym pudełku:
1. Krem na dzień 24ka (50 ml)
Przeznaczony dla normalnej, mieszanej i odwodnionej skóry. Krem zawiera kombinację czystego złota oraz izoflawonoidów, która nadaje uczucie niezwykłego komfortu dla skóry po 30 roku życia. Krem wyraźnie poprawia strukturę skóry, a także _FD1_343wzmacnia ją i poprawia zdolności regeneracyjne. Zmarszczki stają się płytsze i mniej widoczne, a skóra bardziej elastyczna i dobrze napięta.
2. Krem na noc 24ka (50 ml)
Polecany dla skóry normalnej i suchej po 30 roku życia. Krem łączy w sobie siłę czystego złota i moc antyoksydantów w postaci izoflawonoidów. Synergiczne działanie składników zostało skomponowane po to, by uczynić skórę wyraźnie bardziej elastyczną, silniejszą oraz o zmniejszonej ilości i widoczności zmarszczek. Krem wspomaga naturalną syntezę kolagenu i elastyny, a także wspomaga procesy regeneracyjne skóry.
_FD1_3453. Ampułki ze złotem 24ka 5 szt. x (1,5 ml)
Ampułki zawierają mikrocząstki czystego 24Ka złota, beat-glukan oraz izoflawonoidy. Są idealne do pielęgnacji każdego typu skóry, zwłaszcza szarej, zmęczonej i zwiotczałej.Mogą być skojarzone z działaniem aparatury i masażem na Luksusowej Masce GOLD. Mogą być także dodatkową porcją składników anti-age w pielęgnacji domowej pod kremy GOLD.

Produkty z nowej linii Afrodita Cosmetics GOLD 24Ka zawierają drobne cząstki czystego złota, które z ukrytych głębin wnętrza Ziemi przynoszą skórze pozytywną energię. Rozwój nowoczesnych technologii, uczynił możliwym rozdrobnienie czystego złota na mikronowe cząstki i dzięki temu wykorzystujemy jego  wspaniałe właściwości. Dowiedziono, że złoto oddziałuje w zakresie  wygładzenia bruzd i zmarszczek, poprawy napięcia skórnego oraz  przyspiesza tworzenie kolagenu i elastyny, dzięki czemu zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry.

NAGRODĘ OTRZYMUJE:

AGAWA Spc.:
Kim jest dla mnie Afrodyta?
Po co się głowić, i po co pytać,
o cud nad cudy, boginię piękna,
którą zna każdy, bowiem pamięta
mity, co dzisiaj są niczym baśnie
(z nich Afrodyta pochodzi właśnie).
Ta cudna Pani z piany zrodzona,
pięknem została wręcz naznaczona
i jest symbolem ponadczasowym
(chociaż tak dawno w Grecji zrodzonym).
Ten cud kobiety wciąż wychwalany
w wielu historiach wciąż powtarzany
z jabłkiem niezgody często wiązany
w rzeźbach i sztuce wciąż odnawiany
ma cel nadrzędny – zachwycać pięknem,
inne przymioty są tutaj zbędne.
Ona przyćmiewa słońce i gwiazdy,
jej urok wdzięczny podziwia każdy,
jest ideałem w swojej urodzie,
co zawsze przecież zostaje w modzie.
To dla mnie symbol żywy i wieczny
fascynujący, stary, bezpieczny…
Bez wiedzy dużej każdy dziś powie,
że Afrodyta marzeniem w głowie
i komplementem, który jedyny
jest w stanie urzec wszystkie dziewczyny.
Choć mi daleko do Afrodyty
z chęcią czytuję te sławne mity
i zauważam, że świat chce piękna…
I o tym właśnie trzeba pamiętać.

SERDECZNIE GRATULUJEMY! Do laureatki już została przesłana informacja, czekamy na dane adresowe!

 

_af2

Regulamin:
1) Organizatorem konkursu jest portal Urodaizdrowie.pl wraz z  Afrodita Cosmetics reprezentowaną w Polsce przez dystrybutora –  firmę Kosmetyk.net Kuciński Spółka Komandytowa.
2) Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest polubienie fanpage marki na Facebooku
3) Konkurs polega na dodawaniu komentarzy pod artykułem na portalu, na Facebooku lub na skrzynkę prywatną naszego FB na zadane pytanie.
4) W konkursie mogą brać udział zarejestrowani użytkownicy.
5) Najciekawsza odpowiedź na pytanie zostanie nagrodzona zestawem kosmetyków z serii Gold 24Ka, w skład którego wchodzi : krem na dzień, krem na noc oraz ampułki.
6) Konkurs trwa od 12 marca do 21 marca 2014 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi do 25 marca 2014 roku.
7) W konkursie brane są pod uwagę komentarze utworzone na potrzeby tego konkursu, nie tolerujemy plagiatów.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

29 komentarzy do Wygraj kosmetyki Afrodita Cosmetics – wyniki!

 1. avatar Dorota pisze:

  Kiedy byłam małą dziewczynką mity greckie rozpalały moją wyobraźnię. Dotychczasowe królewny z bajek zostały zastąpione przez boginie nie dość że piękne to jeszcze władające potężnymi mocami. Ich niewątpliwy urok polegał na tym ,że wcale nie były takie doskonałe. Weźmy taką Afodytę. Piękna i owszem ale grzeszków na koncie co nie miara ! :) Następna Afrodyta przytrafiła się w moim życiu dość szybko a z boginią miała wspólne imię i grecki ( emigrancki)rodowód. Urody jej niestety niebiosa nie przydzieliły uznając zapewne ,że na Olimpie limity wyczerpano …Kiedy kilka lat później wchodziłam do salonu kosmetycznego „Afrodyta” sądziłam , o naiwna, że nazwa zobowiązuje więc metamorfoza jest tylko kwestią czasu i zapłaty. Widać materię stanowiłam oporną bo Salon „Afrodyta” piękności ze mnie nie zrobił ,chyba że ta byłaby ona równoznaczna z czerwoną , napuchniętą i zmasakrowaną ręcznym oczyszczaniem twarzą. Te życiowe przypadki i bliskie związki z imienniczkami ww. bogini uzmysłowiły mi jedno – nie każda kobieta rodzi się piękna , podobnie jak nie każda znana mi Afrodyta zrodziła się z morskiej piany ale każda kobieta może śmiało po piękno sięgać bo istnieje przynajmniej jedna Afrodita , która jej w tym pomoże :)

 2. avatar Angelika Sołtys pisze:

  Afrodyta kim jest dla mnie ,myślę że muzą której nigdy nie widziałam ,lecz wiele o niej słyszałam.Jeśli mówimy o pięknie i delikatności to zaraz nam w myślach afrodyta gości.Mi się kojarzy z kąpielą w mleku z pięknem jaki może być tylko w człowieku,ze skórą gładką jak aksamitne okrycie,z pięknem kobiety która kocha życie.I z rzędem faraonów którzy piękna jej pilnują wysokich i przystojnych co tym pięknem się delektują Dziś każda z nas jest takim ideałem ,czasy się zmieniły kobiety nie jedno piękno odkryły,każda afrodytą jest w swej świątyni ,tak jak ja jak inna kobiety mamy swych faraonów-mężów(niestety)-lecz oni dzielnie przy nas trwają i jak te afrodytę nas ubóstwiają.

 3. avatar beatkaa84 pisze:

  Afrodyta jest dla mnie wspomnieniem czasów szkolnych,gdy mitologi uczyć się musiałam i ona tam często się przewijała.Afrodyta jest dla mnie częścią życia,ponieważ kojarzy mi się z siedmioma wspaniałymi latami spędzonymi na Cyprze,a dokładnie w Paphos-gdzie pracowałam i oto tam jest to słynne miejsce o którym mówi się Skały Afrodyty-miejsce z którego ponoć z piany morskiej Afrodyta wynurzyć się miała;) w tym miejscu i ja często kąpieli zażywałam:)

 4. avatar bella121 pisze:

  Czy ktoś widział Afrodytę?
  Najpiękniejszą, cud kobitę!
  To bogini jest miłości,
  piękna, kwiatów i płodności.
  Każda z dam jej wdzięku zazdrości,
  bo nie ma sobie równych w swej urokliwości.
  Potrafi skutecznie wabić, kokietować,
  mężczyzn skrzętnie manipulować…
  Piękno i wrażliwość są przez nią cenione,
  czar i powab wręcz uwielbione.
  Wspaniale byłoby choć raz ikonę piękna zapoznać
  i jej trików urodowych choć kilka rozpoznać…

 5. avatar Marcela pisze:

  Afrodyta to ikona miłości, piękna, pożądania i płodności ale także kwiatów. Jej atrybuty onieśmielają, a kult tej osoby w mitologii zachwyca, ta urodziwa bogini przez kobiety była chrzczona, na patronką małżeństwa upatrzona. Afrodyzjaki od jej imienia tworzone – to napoje miłosne magicznie działające, życzenia zakochanych spełniające :)

 6. avatar wojownik0610 pisze:

  Afrodyta to kobieta świadoma swojego piękna,która codziennie chodzi uśmiechnięta i każdym swoim spojrzeniem udowadnia,że jest mężczyzn marzeniem.

 7. avatar Seweryneczek pisze:

  Afrodyta dla mnie jest to bogini miłości i piękna, początkowo również płodności, opiekunka małżeństw .Można powiedzieć że jest boginią piękna z pięknych .Kojarzy mi się ze zgodą dla wszystkich która pogadza zwaśnione strony a która daje przykład jak być sobą i mieć serce takie dla wszystkich.Niektórzy jeszcze do dzisiaj myślą o niej że jest darem niebios która łączy małżeństwa na dobre i na złe.

 8. avatar kicia2508 pisze:

  Naga czy ubrana była doskonała
  Bogini miłości nie musiała wyglądać jak kości
  by zaznać czułości
  Pięknem zachwycała
  o urodę dbała
  teraz Afrodyta w kosmetykach
  Afrodita Cosmetics ukryta
  i dla nas swej urody użycza
  by każda z nas wyglądała jak bogini
  a nie czarownica.

 9. avatar frotka87 pisze:

  Afrodyta to dla mnie kobieta niezwykle piękna, której urodą nikt nie może dorównać. Jej uroda jest orientalna, egzotyczna i ekscytująca. Ma głos słowiczy i zmysłowy. Jej ciało jest jak aksamit, a dotyk tak delikatny i jednocześnie pobudzający, że aż wręcz narkotyczny, bo gdy osoba której dotknie staje się od razu uzależniona od jej dotyku i widoku. Jest nie zwykle pewną siebie i świadomą swojej kobiecości uwodzicielką, która potrafi każdego oczarować i sprawia, że nikt przejdzie obok niej obojętnie. Jednocześnie jest tajemnicza, perfekcyjna i zmysłowa. Ma świadomość swojej wartości i wykorzystuje ją w sposób wręcz wyrafinowany. Jest jak ocean, nie odgadnioną tajemnicą, z którą można zaznać niezapomniane przygody, ale jednocześnie budzi strach i podziw.

FORUM - bieżące dyskusje

Tanie dodatki
Ja lubię niedrogie dodatki, bo nie przywiązuję się do biżuterii na co dzień wybieram...
Filmy
To ja ostatnio oglądałam "Rytuał". Całkiem przyjemny. Teraz na dziś planujemy obejrzeć jakiś triller....
Seriale
Mnie mega wciągneła "Chyłka". Zazwyczaj nie oglądam polskich seriali ale ten jest świetny,...