Wycieczki jednodniowe z Zakopanego | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Wycieczki jednodniowe z Zakopanego

18 stycznia 2023, dodał: Alfa i Omega
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Z Zakopanem kojarzy się nam wiele rzeczy, w tym słynne Krupówki z białym misiem i widokiem na Giewont, kolejka na Gubałówkę i Kasprowy Wierch, a do tego Morskie Oko i nieodzowne oscypki z żurawiną. Jako miejsce na krótszy lub dłuższy pobyt, Zakopane sprawdza się bardzo dobrze, zapewniając wszystkim różnorodne atrakcje. Nie każdy jednak jest zapalonym miłośnikiem gór, chcącym iść na wycieczki dłuższe niż do Doliny Strążyskiej. Jednak i dla takich osób wyjazd do Zakopanego może być udany, a to za sprawą wycieczek jednodniowych, które są organizowane z tego miejsca.

wycieczki jednodniowe w zakopanym atrakcje

Wycieczka jednodniowa – co to takiego?

Być może wielu z was spotkało się z pojęciem wycieczki jednodniowej. Czy to widząc oferty biur podróży w swoim mieście lub będąc na wakacjach w zupełnie innej lokalizacji. Wycieczki całodniowe organizowane przez lokalne biura podróży, mają charakter imprez turystycznych dla grup wieloosobowych. Organizator zapewnia w ich przypadku transport tam i z powrotem, opiekę pilota, a także ubezpieczenie turystyczne. W cenie udziału w wyciecze jednodniowej mogą zawierać się również dodatkowe atrakcje, jak np. posiłek lub wejścia do wybranych obiektów. Wyprawy na cały dzień cieszą się popularnością wśród wielu osób, którzy przyjeżdżając po raz kolejny do Zakopanego, dobrze już poznali tutejsze atrakcje i chcą w inny sposób spędzić wolny czas, jadąc np. do innego ciekawego miejsca. A tych w pobliżu Zakopanego nie brakuje i właśnie do nich organizowane są wycieczki jednodniowe.

Co wchodzi w skład wycieczki jednodniowej z Zakopanego?

Jednym z organizatorów takich całodniowych wypraw jest zakopiańskie biuro podróży CTT-Travel. W swojej ofercie ma ono bogaty program wycieczek, w tym na spływ Dunajcem, spacer koronami drzew, a do tego wycieczki do Kopalni Soli Wieliczka, Kopalni Bochnia, zwiedzanie Krakowa, całodniowa wyprawa do Wadowic, a nawet wycieczki do parku rozrywki Energylandia w Zatorze. Oczywiście to tylko niewielki wycinek wszystkich ofert, które dostępne są na internetowej stronie biura podróży.

Wycieczka jednodniowa – co otrzymujemy w cenie zakupu?

Koszt udziału w wyciecze z Zakopanego na jeden dzień, obejmuje:

  • przejazd komfortowy, klimatyzowanym busem lub autokarem do miejsca wycieczki + powrót do Zakopanego;
  • opiekę pilota-kierowcy przez cały czas trwania imprezy;
  • pełne ubezpieczenie turystyczne, wypadkowe i NNW;
  • bilety wstępu do wybranych atrakcji ujętych w programie wycieczki.

wycieczki jednodniowe organizuje ctt travel przewozi osoby komfortowymi_busami

Dlaczego warto zapisać się na wycieczki jednodniowe Zakopane?

Poznawanie nowych miejsc jest łatwiejsze i przyjemniejsze, jeśli możemy liczyć na fachową opiekę profesjonalistów w tym zakresie. Jeden dzień to bardzo dużo czasu, który można efektywnie wykorzystać na poznanie ciekawych i wartych uwagi lokalizacji wokół stolicy polskich Tatr. Organizowanie wycieczek jednodniowych to nasza wieloletnia specjalność. Program wycieczek jest ułożony w sposób, gwarantujący optymalne wykorzystanie czasu, a także zapewnienie uczestnikom czasu wolnego dla siebie. Mamy również na uwadze potrzeby dzieci, kobiet i osób starszych, planując trasę przejazdu w sposób, który uwzględnia postoje i przerwy.

Wycieczki całodniowe to komfort i bezpieczeństwo

Wiele osób odpoczywa wtedy, kiedy może na chwilę zapomnieć o konieczności planowania, organizowania, sprawdzania i pamiętania o różnych sprawach. Dając swojemu umysłowi możliwość odpoczynku, relaksuje się również nasze ciało, a poziom stresu gwałtownie spada. Wyprawy na cały dzień, które organizuje biuro podróży i które bierze na siebie całą logistykę, są doskonałą odskocznią od codziennych zajęć. Wystarczy tylko pojawić się w określonym dniu i godzinie we wskazanym miejscu, wsiąść do pojazdu i udać w nieznane. Całą resztą zajmiemy się my. Ty, wraz ze swoją rodziną i przyjaciółmi możesz poznawać i podziwiać nowe miejsca, delektować się smakiem lokalnej kuchni i chłonąć ciekawe informacje, które przekażemy podczas wycieczki. Przez cały czas trwania wycieczki, uczestnicy są pod opieką kierowcy-pilota, podróżując nowymi, doskonale utrzymanymi pojazdami.

Dla kogo wyprawy jednodniowe z Zakopanego to dobra propozycja?

Oczywiście dla wszystkich, którzy przy okazji swojego pobytu w Zakopanem chcieliby odwiedzić inne popularne miejsca, jak ww. Kraków, Wadowice, Wieliczkę, Bochnię czy Zator. Z tej propozycji szczególnie chętnie korzystają turyści z odleglejszych miast Polski jak Wrocław, Poznań czy nawet Gdynia. Dla nich wycieczki z Zakopanego to idealne rozwiązanie, dzięki któremu oszczędzają czas i pieniądze, a jednocześnie urozmaicają swój pobyt tutaj.

 wycieczka całodniowa do_krakowa_wadowic_kopalni_soli_w_wieliczce

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

studia- co nosić i w czym
Plecaki są super. Teraz to nawet do pracy zdarza mi się zakładać plecak,...
Wasz wolny czas
Ale mam nadzieję, że nie kosztem odpoczynku. To prawda, dom jest miejscem, w którym...
Co jest zdrowsze - owoce czy warzyw…
Uwielbiam zieleninkę. :) Zauważcie, że nawet odrobina zielonego dodatku sprawia, że danie wygląda atrakcyjniej,...
Czy dokarmiacie gołębie?
Jak byłam mała, to zimą dokarmialiśmy ptaki. Przyfruwało dużo wróbelków, sikorki, no i pojawiały...