Wózek sportowy czy przyczepka rowerowa – już nie musisz wybierać!

24 października 2019, dodał: Redakcja

Pojawienie się dziecka w twoim życiu nie oznacza wcale, że od teraz musisz zrezygnować z regularnej aktywności fizycznej. Na szczęście czasy, gdy mamy spędzały całe dnie zamknięte w czterech ścianach dawno już minęły. Coraz więcej kobiet korzysta z możliwości, jakie daje przyczepka rowerowa, wózek biegowy – a nawet: sprzęt 2w1! W co warto zainwestować?

Wózek do biegania z dzieckiem

Wózek sportowy to doskonały pomysł, jeśli chcesz wrócić do regularnych joggingów, zrzucić kilka kilogramów, które zostały po ciąży czy po prostu spróbować czegoś innego. Pamiętaj jednak, że nie może to być zwykła spacerówka. Równie ważne jest to, że twoje dziecko musi już stabilnie i samodzielnie siedzieć.

Wózek sportowy wyróżnia się:

• 3 kołami
• hamulcem ręcznym
• dużymi, pompowanymi kołami
• pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa
• dodatkową wentylacją
• dużą budką
• lepszą amortyzacją
• paskiem na rękę dla rodzica

Przyczepka rowerowa

Warto jednak powiedzieć, że bieganie to nie wszystko – przyczepka rowerowa to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich miłośników dwóch kółek. Dla ciebie to aktywny wypoczynek, natomiast dla dziecka gwarancja bezpieczeństwa – jeszcze lepsza niż siodełko. Oprócz tego, że w razie wypadku dziecko spadnie z mniejszej wysokości, przyczepka rowerowa to wygoda, a nawet możliwość drzemki w czasie wycieczki.

Przyczepka rowerowa dla dziecka powinna:

• być wykonana z materiału odpornego na zmieniające się warunki atmosferyczne,
• mieć dobrą amortyzację, by dziecko odczuwało komfort jazdy niezależnie od nawierzchni.
Joggster Velo – i nie musisz wybierać!
Lubisz i bieganie, i jazdę na rowerze? Brakuje ci miejsca, w którym zmieściłyby się i wózek sportowy, i przyczepka rowerowa? A może nie potrafisz się zdecydować? Nie musisz wybierać – Joggster Velo to sprzęt łączący w sobie cechy obydwu gadżetów wspierających aktywnych rodziców.

Wózek biegowy i przyczepka rowerowa w jednym to doskonały pomysł. Możesz z łatwością przemieniać sprzęt w zależności od aktualnych potrzeb, a to nie jedyne jego zalety. Warto wiedzieć, że Joggster Velo pozwala na aktywność tak samo z jednym, jak i dwójką małych dzieci. Ponadto istnieje możliwość zamontowania w nim gondoli, dzięki czemu nie musisz zmieniać wózków co kilka miesięcy. Rodzice potwierdzają, że Joggster Velo doskonale sprawdza się też podczas zakupów – to, na ile sposobów będziesz korzystać z miejsca w nim, jest niemal nieograniczone.

Chcesz zarazić maluchy miłością do sportu? Zacznij jak najwcześniej. Pamiętaj, że jesteś dla nich wzorem – tylko aktywny rodzic jest w stanie zasiać w dziecku prawdziwą pasję.

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Jak mieć więcej energii
Mojej mamie kupiłam geriamoc, dobrze działa na pamięć żeń szeń, który jest tam...
pcos
Ja też to mam, ale nie biorę nic, naprawdę musiałyby mieć poi kilka...
Poprawa kondycji na rowerze
Polecam fajną stronkę https://fundacjamorska.pl nt uprawiania sportu, treningów, suplementów diety i odżywek dla sportowców....
Kredyt na szybko
Ja już od dłuższego czasu zastanawiam się nad zaciągnięciem kredytu, bo mimo dobrej...