Wiosenny konkurs z Galerią Książki – wyniki! | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Wiosenny konkurs z Galerią Książki – wyniki!

20 marca 2015, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

_galeria_konkurs1

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie książkowym pod patronatem Wydawnictwa Galeria Książki. Do wygrania 2 zestawy fantastycznych książek Lauren Kate!

Konkurs trwa od dnia 20 marca do dnia 25 marca 2015 roku. Wyniki zostaną podane do dnia 28 marca 2015 roku.

REGULAMIN konkursu zgodny z regulaminem portalu – TUTAJ

NAGRODĄ w konkursie jest zestaw 2 książek:
1. Lauren Kate: Łza
2. Lauren Kate: Wodospad

Mamy 2 zestawy do rozdania – wygrywa 2 osoby!

LAUREACI KONKURSU:

1. Bożena Plich
2. Mariola Dziuba

Gratulujemy serdecznie!!!

O NAGRODACH:

Lauren Kate: Łza

lza-b-iext23241670Początek nowego serii Lauren Kate, autorki bestsellerowych Upadłych, to epicka opowieść pełna zapierających dech w piersi uczuć, wstrząsających tajemnic i mrocznej magii…

Świat, w którym można utracić wszystko, co się kocha. „Nigdy, przenigdy nie płacz” – tego przed laty nauczyła Eurekę Boudreaux jej mama. Ale teraz nie żyła, za to dziewczyna na każdym kroku natyka się na Andera – wysokiego, bladego, jasnowłosego chłopca, który wydaje się wiedzieć rzeczy, jakich wiedzieć nie ma prawa, i który ostrzega Eurekę, że jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie, i prawie doprowadza ją do łez.

Ander nie zna jednak najmroczniejszej tajemnicy Eureki – od kiedy jej matka zginęła w tajemniczym wypadku, dziewczyna również pragnie umrzeć. Niewiele jej w życiu pozostało, jedynie stary przyjaciel Brooks i dziwny spadek: medalion, list, tajemny kamień i starożytna księga, której nikt nie rozumie. Księga opisuje niepokojącą historię dziewczyny o złamanym sercu, której łzy zatopiły cały kontynent.

Eureka wkrótce odkryje, że starożytna opowieść nie jest czystą fantazją i Ander może mówić prawdę, a w jej życiu kryją się mroczniejsze tajemnice, niż się kiedykolwiek spodziewała…
WIĘCEJ: www.galeriaksiazki.pl

Lauren Kate: Wodospad

Łzy Eureki zatopiły świat. Atlantyda zaczęła się wznosić, a wraz z nią jej złowrogi władca Atlas. Eureka jako jedyna może go powstrzymać, ale najpierw musi nauczyć się walczyć. Wraz z Cat, rodziną i Anderem, olśniewającym _wodospadTragarzem Ziarna, przebywa ocean, by odnaleźć Solona, tajemniczego zaginionego Tragarza Ziarna, który wie, jak pokonać Atlasa.

Wydostawszy się na ląd, Eureka pada ofiarą szyderstw wiedźm plotki, pozbawionych domu atlantydzkich czarodziejek, i ataku miejscowych, którzy próbują przeżyć pośród zniszczeń wywołanych przez jej łzy. I nie czuje się wcale gotowa na stawienie czoła Atlasowi i ocalenie świata, gdy Solon wyjawia, że słabością Andera jest miłość, a wszelkie uczucia, jakie żywi do niej chłopak, przyspieszają jego starzenie.

Próbując znaleźć sens w mrocznym świecie stworzonym przez jej smutek, Eureka trafia nad zaczarowaną sadzawkę. Jej zaskakujące odbicie ujawnia wstrząsającą tajemnicę – jeśli Eureka okaże się dość silna, może wykorzystać tę wiedzę, by pokonać Atlasa… chyba że jej złamane serce jest dokładnie tym, czego władca potrzebuje, by ożywić swoje wznoszące się królestwo…

W Wodospadzie Eureka ma szansę ocalić świat. Będzie jednak musiała oddać wszystko – nawet miłość.
WIĘCEJ: www.galeriaksiazki.pl

 

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

5 komentarzy do Wiosenny konkurs z Galerią Książki – wyniki!

 1. avatar Monika Kujawa pisze:

  Również się zgłaszam ;) Fanpage polubione. Moja siostra uwielbia Lauren Kate i miłoby dać jej okazję do przeczytania nowej serii tej autorki. Sama też chętnie zapoznałabym się z „Łzą” i „Wodospadem”!

 2. avatar Janina pisze:

  Tak chcę te książki dla córki :) zgłaszam się do konkursu

 3. avatar Agnieszka B. pisze:

  Codzienne życie jest często szare,smutne i po prostu prozaiczne.
  Często marzymy o przyjemnej lekturze,która zbierze nas daleko..choć całkiem blisko,najlepiej do innego wymiaru.Tam nasze problemy przestają istnieć…I wtedy jest nam dobrze…
  Zgłaszam się i bardzo chcę poznać ten niezwykły,baśniowy świat.

 4. avatar Ewa pisze:

  Ja też chętnie przygarnę te książeczki :D
  Zgłaszam się :D

 5. avatar Justyna S. pisze:

  Zgłaszam się! Książki zapowiadają się niezwykle ciekawie. :)

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Strony internetowe
A ja lubię strony o innych krajach, teraz czytam o Gruzji.
Firany. Jakie wybrać
U mnie są muslinowe firany.
Sztywność stawów , reumatyzm
Kolagen też trzeba uzupełniać żeby stawy nie sztywnialy.
Czy każdy facet to oszust i kłamca?…
Ponoć w USA 30 procent kobiet to singielki właśnie z powodu braku odpowiednich facetów.. .