Wiosenne zegarki marki Swatch | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Wiosenne zegarki marki Swatch

12 kwietnia 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Kwiaty są uniwersalnym symbolem oraz inspiracją, można je znaleźć wszędzie: w tekstach piosenek, w książkach, w modzie, sztuce; aby dar czasu trafił w ręce tych, którzy go najbardziej potrzebują, marka Swatch stworzyła bukiet zegarków w stylu pop-art z kolorowymi kwiatowymi wzorami, a także dwa modele BIG BOLD w maskujące liście, o świeżym, miejskim charakterze. Siedem wiosennych zegarków czerpie inspirację z natury, co daje niebanalny efekt.

ESSENCE OF FLOWER AND FLOWERZ GENT BIOSOURCED

Swatch rozkwita kolorowym modelem ESSENCE OF FLOWER oraz artystycznymi, ręcznie malowanymi kwiatami wyrastającymi z FLOWERZ. Oba zegarki wykonano z materiałów bio.

DAZED BY DAISIES AND MEADOW FLOWERS NEW GENT BIOSOURCED

Młode mamy obdarowuje się czasami stokrotkami, będącymi symbolem macierzyństwa i nowego początku. Wesołe nadruki w stokrotki oraz radosne zielenie i niebieskości zdobią zegarki wykonane z materiałów bio.

CAMOFLOWER COTON AND CAMOFLOWER GREEN BIG BOLD

BIG BOLD to duży zegarek z charakterem. Po raz pierwszy estetyka miejska rozkwita tak bujnie dzięki „kamuflażowym kwiatom”, pokrywającym pasek zegarka głęboką zielenią i odcieniami terakoty, obecnymi także na charakterystycznym mechanizmie.

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz