URODA I ZDROWIE

Wiosenna aranżacja mieszkania z Dekoria.pl

18 marca 2014, dodał: Redakcja

Jeżeli po długiej zimie czujesz potrzebę wprowadzenia zmian w swoim otoczeniu, zacznij od mieszkania! Odśwież wystrój wnętrza, w którym spędzasz najwięcej czasu. Dzięki temu z zupełnie nową dawką energii spojrzysz na wszystkie zmiany zachodzące za oknem. Wpuść do mieszkania odrobinę koloru i baw się kontrastami, a z pewnością pozbędziesz się zimowej monotonii w wystroju swojego M.

Wraz z nadejściem wiosny nabierasz chęci do zmian? Nic w tym dziwnego. Budząca się do życia natura skłania do tego, by pożądane do niedawna grube materiały zastąpić lekkimi i zwiewnymi tkaninami, które wpuszczą do mieszkania więcej światła.

Dekoria_Charlotte

Zacznij od zmiany kolorystyki. Jest to stosunkowo szybki i prosty sposób na zupełną metamorfozę przestrzeni. Pozbądź się szarości, ciemnych kolorów i ciężkich materiałów. W ich miejscu rozmieść kwieciste, wzorzyste tkaniny w soczystych zieleniach, słonecznych żółciach czy energetycznych czerwieniach. Znajdziesz je m.in. w kolekcji Charlotte od Dekoria.pl, pełnej oryginalnych, kwiecistych tkanin, inspirowanych pastelowymi i akwarelowymi obrazami mistrzów. Duże kwiaty połączone z dopasowanymi do nich pasami stworzą wysmakowaną i interesującą całość. Co ważne, artykuły wykonane są w 100% z bawełny – to dodatkowo podkreśla ich bliskość z naturą. A więc do dzieła! Wypełnij mieszkanie barwnymi tkaninami (poduszkami, obrusami i narzutami), odsłoń okna, natomiast żaluzję zastąp lekkimi roletami w modnych kolorach.

Dekoria_Charlotte1

Nie zapomnij o dodatkach i akcesoriach. Rozstaw w różnych częściach mieszkania wazony, które lada dzień wypełnią świeże kwiaty. Natomiast starą zastawę stołową zastąp ceramiką w urocze i barwne wzory. Bielizna stołowa, podobnie jak cały wystrój pomieszczenia, powinna obudzić wiosnę w mieszkaniu.

Dekoria_Charlotte2

Dekoria_Charlotte3

www.dekoria.pl

Dekoria.pl jest własnością polskiej firmy Franc-Textil Sp. z o.o. Jest to jedno z największych i najnowocześniejszych centrów szycia tekstyliów domowych, produkujących wyroby na zlecenie firm tekstylnych i handlowych z krajów Europy Zachodniej. Od 20 lat specjalizuje się w produkcji wszelkich artykułów tekstylnych oraz rolet rzymskich dla domów, mieszkań oraz hoteli.

Kontakt dla mediów:
Publicon Sp. z o.o.


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Żywienie psa
Podając szczeniakowi takie jedzenie wyrządza się mu wielką krzywdę. Powinien dostawać zbilansowaną dietę, pełną...
Brak miłości- co zamiast?
Hobby, udzielanie się w wolontariacie, to też są jakieś pomysły na taką sytuację... Imprezować...
Witaminy a komórki rakowe
Witaminy wzmacniają organizm, więc mogą przeciwdziałać procesom nowotworowym, ale żeby leczyły raka, to wątpię.
Odszkodowanie
Im mniejsza składka OC tym mniejszej kwoty później można się spodziewać przy wypadku... \niestety,...