Warsztaty Power Day w muzeum Polin

24 maja 2019, dodał: Redakcja

Wyjątkowe wykłady, spotkania z najlepszymi mentorami i angażujące warsztaty – Power Day to dzień poświęcony mocy jaką maja w sobie kobiety. W tym roku partnerem strategicznym wydarzenia została marka Radical®, która pragnie uświadomić kobietom jak wielkie są ich możliwości. O tym Panie przekonają się już 25 maja w muzeum Polin.

 

W trakcie tegorocznego Power Day marka Radical® przygotowała dla uczestniczek spotkania specjalny wykład, który będzie miał na celu zainspirowanie kobiet do podążania za swoimi marzeniami. Dodatkowo marka zaprosi Panie do swojej strefy gdzie pod okiem znanego z programów telewizyjnych Pawła Zięby, Panie będą miały okazję zbadać skórę głowy i zasięgnąć porady fryzjerskiej.

Kosmetyki Radical® oferują kobietom wzmocnienie włosów, rzęs, brwi oraz odbudowę skóry i paznokci – a to wizytówki każdej kobiety… W ten sposób Radical® poprawia nasz dobry wygląd a ten pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Dzięki temu, kobiety mogą poczuć się piękne i zadbane, pełne energii, chęci do działania i wiary, że mogą wszystko. Podczas Power Day uczestniczki wydarzenia będą miały nie tylko okazje przekonać się o skuteczności naszych kosmetyków odwiedzając nasze stoisko, ale także skorzystać ze specjalistycznego badania trychologicznego oraz wysłuchać specjalnie przegotowanego na tę okazję wykładu ” – mówi Agnieszka Gryc, Dyrektor Strategiczny ds. Rozwoju, Marketingu i PR

W ofercie marki znajdziemy linię produktów do włosów Radical®, linię przeznaczoną do pielęgnacji twarzy Radical® Age Architect oraz linię przeznaczoną do pielęgnacji rzęs oraz brwi Lash Architect.


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Na bazie orzechów piorących
Cena:
35,99 zł
Skuteczny demakijaż z olejkiem herbacianym i olejkiem z orzechów macadamia
Cena:
36 zł
Świetnie oczyszcza i nawilża skórę. Zawiera hydrolat z lawendy i inne składniki roślinne.
Cena:
12,66 zł
Sklep Peruka.pl - zaprasza!
Cena:
324 zł
Nowoczesne urządzenie wibroakustyczne - leczy bóle, wspomaga regenerację organizmu
Cena:
1 790,00 zł – 2 120,00 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
STOP