URODA I ZDROWIE

Warsztaty Power Day w muzeum Polin

24 maja 2019, dodał: Redakcja

Wyjątkowe wykłady, spotkania z najlepszymi mentorami i angażujące warsztaty – Power Day to dzień poświęcony mocy jaką maja w sobie kobiety. W tym roku partnerem strategicznym wydarzenia została marka Radical®, która pragnie uświadomić kobietom jak wielkie są ich możliwości. O tym Panie przekonają się już 25 maja w muzeum Polin.

 

W trakcie tegorocznego Power Day marka Radical® przygotowała dla uczestniczek spotkania specjalny wykład, który będzie miał na celu zainspirowanie kobiet do podążania za swoimi marzeniami. Dodatkowo marka zaprosi Panie do swojej strefy gdzie pod okiem znanego z programów telewizyjnych Pawła Zięby, Panie będą miały okazję zbadać skórę głowy i zasięgnąć porady fryzjerskiej.

Kosmetyki Radical® oferują kobietom wzmocnienie włosów, rzęs, brwi oraz odbudowę skóry i paznokci – a to wizytówki każdej kobiety… W ten sposób Radical® poprawia nasz dobry wygląd a ten pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Dzięki temu, kobiety mogą poczuć się piękne i zadbane, pełne energii, chęci do działania i wiary, że mogą wszystko. Podczas Power Day uczestniczki wydarzenia będą miały nie tylko okazje przekonać się o skuteczności naszych kosmetyków odwiedzając nasze stoisko, ale także skorzystać ze specjalistycznego badania trychologicznego oraz wysłuchać specjalnie przegotowanego na tę okazję wykładu ” – mówi Agnieszka Gryc, Dyrektor Strategiczny ds. Rozwoju, Marketingu i PR

W ofercie marki znajdziemy linię produktów do włosów Radical®, linię przeznaczoną do pielęgnacji twarzy Radical® Age Architect oraz linię przeznaczoną do pielęgnacji rzęs oraz brwi Lash Architect.


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Piersi
No właśnie sama mam taki problem. Mianowicie bardzo schudłam i jak wcześniej mialam...
Magnesy na lodówkę
Ja mam kilka przywiezionych z wycieczek, z motywami z danych miejsc.
On pije. Czy taki związek ma sens?
Sens ma tylko terapia albo odejście... Niestety ale na nałóg nie ma innych sposobów...
Fajne sklepy na zakupy prezentów
Dla każdego coś na prezent znajdziesz tutaj :D https://www.manoki.pl/