Uśmiechnięty konkurs Jordan – wyniki!

21 marca 2017, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszych uśmiechniętym fanom i czytelnikom za cudowne, szczere i radosne uśmiechy przesłane do redakcji! Od razu zrobiło się nam weselej i ciepło na sercu, cieszymy się, że tyle osób odwzajemnia nasze starania poprzez uśmiech. Postanowiliśmy nagrodzić zgodnie z regulaminem 3 osoby, których uśmiechy od pierwszej chwili albo nas oczarowały, albo spowodowały, że kąciki naszych ust się od razu podniosły do góry lub były szalone,  a oto laureaci:

Elka – trzy piękne, pozytywne osoby czyli czytelniczki w pełnej krasie, radosne i zarażające uśmiechem, miłego mycia szczoteczkami Jordan!

 

Kasia Balcewicz – Kaśka – Twój uśmiech po prostu tryska wiosenną energią, jest totalnie zaraźliwy i szalony, ale takie kochamy!

 

 

Gabrysia – Dziewczyno, jak Ty potrafisz czarować uśmiechem – pełna dystyngowanego uroku, szykowna i klasyczna uroda – dziękujemy za uśmiech i wysyłamy zestaw szczoteczek!

 

NAGRODAMI w konkursie były 3 zestawy szczoteczek Jordan Indyvidual (po 5 sztuk w zestawie)

Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie!

O NAGRODZIE:

Dwanaście kolorowych, oryginalnych, geometrycznych wzorów w świeżych, intensywnych kolorach  daje możliwość wybrania ulubionej szczoteczki, indywidualnie dopasowanej do stylu bycia i upodobań. Dwa modele o różnej wielkości główki i grubości rączki umożliwiają wygodne użytkowanie, dostosowane do sposobu czyszczenia zębów, sprawiając że szczotkowanie staje się codzienną, przyjemną czynnością, a uśmiech odzyskuje promienną biel.

Jordan Individual Reach

Szczoteczka opracowana dla osób, które chwytają szczoteczkę czubkami palców, jako „precyzyjny instrument”. Mniejsza, precyzyjna główka i smukły kształt rączki pozwają na lepszy chwyt i operowanie szczoteczką co sprawia, że zęby są dokładniej oczyszczane z każdej strony.

 

Jordan Individual Clean

Szczoteczka przygotowana z myślą o osobach, które chwytają szczoteczkę całą dłonią, czyszcząc zęby szerokimi i długimi ruchami. Duża główka zapewnia większą powierzchnię czyszczenia i uczucie maksymalniej efektywności mycia, a szeroka, gruba rączka pozwala na pewny chwyt.

Cena: 10,49 PLN

zobacz również:

  1. Odchudzamy Polki na Wiosnę – nagrody od Kneipp®
  2. Słodki konkurs Oli-Oli

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Tanie dodatki
Ja lubię niedrogie dodatki, bo nie przywiązuję się do biżuterii na co dzień wybieram...
Filmy
To ja ostatnio oglądałam "Rytuał". Całkiem przyjemny. Teraz na dziś planujemy obejrzeć jakiś triller....
Seriale
Mnie mega wciągneła "Chyłka". Zazwyczaj nie oglądam polskich seriali ale ten jest świetny,...