URODA I ZDROWIE

Uśmiechnięty konkurs Jordan – wyniki!

21 marca 2017, dodał: Redakcja

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszych uśmiechniętym fanom i czytelnikom za cudowne, szczere i radosne uśmiechy przesłane do redakcji! Od razu zrobiło się nam weselej i ciepło na sercu, cieszymy się, że tyle osób odwzajemnia nasze starania poprzez uśmiech. Postanowiliśmy nagrodzić zgodnie z regulaminem 3 osoby, których uśmiechy od pierwszej chwili albo nas oczarowały, albo spowodowały, że kąciki naszych ust się od razu podniosły do góry lub były szalone,  a oto laureaci:

Elka – trzy piękne, pozytywne osoby czyli czytelniczki w pełnej krasie, radosne i zarażające uśmiechem, miłego mycia szczoteczkami Jordan!

 

Kasia Balcewicz – Kaśka – Twój uśmiech po prostu tryska wiosenną energią, jest totalnie zaraźliwy i szalony, ale takie kochamy!

 

 

Gabrysia – Dziewczyno, jak Ty potrafisz czarować uśmiechem – pełna dystyngowanego uroku, szykowna i klasyczna uroda – dziękujemy za uśmiech i wysyłamy zestaw szczoteczek!

 

NAGRODAMI w konkursie były 3 zestawy szczoteczek Jordan Indyvidual (po 5 sztuk w zestawie)

Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie!

O NAGRODZIE:

Dwanaście kolorowych, oryginalnych, geometrycznych wzorów w świeżych, intensywnych kolorach  daje możliwość wybrania ulubionej szczoteczki, indywidualnie dopasowanej do stylu bycia i upodobań. Dwa modele o różnej wielkości główki i grubości rączki umożliwiają wygodne użytkowanie, dostosowane do sposobu czyszczenia zębów, sprawiając że szczotkowanie staje się codzienną, przyjemną czynnością, a uśmiech odzyskuje promienną biel.

Jordan Individual Reach

Szczoteczka opracowana dla osób, które chwytają szczoteczkę czubkami palców, jako „precyzyjny instrument”. Mniejsza, precyzyjna główka i smukły kształt rączki pozwają na lepszy chwyt i operowanie szczoteczką co sprawia, że zęby są dokładniej oczyszczane z każdej strony.

 

Jordan Individual Clean

Szczoteczka przygotowana z myślą o osobach, które chwytają szczoteczkę całą dłonią, czyszcząc zęby szerokimi i długimi ruchami. Duża główka zapewnia większą powierzchnię czyszczenia i uczucie maksymalniej efektywności mycia, a szeroka, gruba rączka pozwala na pewny chwyt.

Cena: 10,49 PLN

zobacz również:

  1. Odchudzamy Polki na Wiosnę – nagrody od Kneipp®
  2. Słodki konkurs Oli-Oli

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Problemy z kręgosłupem
U mnie koniecznie trzeba było zrobić rezonans całego kręgosłupa a teraz czeka mnie rehabilitacja...
Ból w śródstopiu
Może warto zrobić rezonans? Ja szybko dostałam się w Warszawie do https://radiomedica.pl/...
Wazelina zamiast odżywki do rzęs?
Lepszy jest olejek rycynowy, ale trzeba uważać, żeby nie dostał się do oka...
Ekskluzywne ciuchy - gdzie?
Też lubię, ale też lubię też ubrania od projektantki Agaty Wojtkiewicz ;)