Ubranka niemowlęce na święta Bożego Narodzenia

3 listopada 2018, dodał: szipszop
Artykuł zewnętrzny

Święta Bożego Narodzenia pojawią się szybciej niż myślicie. Czas biegnie szaleńczo do przodu, i już zaraz Mikołajki, a potem szybko nadejdzie ten magiczny czas w blasku świec. Spacerując ulicami miasta, biegnąc do pracy czy do szkoły grzejemy się w świetle choinkowych lampek, podziwiamy dekoracje, i nastrajamy się. Moda sezonowa zawsze wprowadza kolekcje dla najmłodszych dzieci, tak by i one poczuły nastrój, a w trakcie samych dni świątecznych wyjątkowo się prezentowały.

Body niemowlęce na święta mikołajowe

Corocznym must-have z grupy ubranek dla niemowląt jest sezonowe body Mikołaj z sympatycznym napisem w języku polskim: Pomocnik świętego Mikołaja. Ciuszek jest w mocnym czerwonym kolorze, podstawowym kolorze Bożego Narodzenia, i ulubionym kolorze Mikołaja. Grafika nawiązuje do symboli świątecznych. Body świąteczne doskonale pasuje do półśpiochów w szkocką kratę, dżinsów, klasycznych eleganckich granatowych spodenek, ale też i spódniczki granatowej, tiulowej, lub dżinsowej. Takie ubranko jest wygodne dla dziecka. Maluch nie męczy się jak w sztywnym przebraniu.

świąteczne stroje niemowlęce

Jeśli nie body z Mikołajem, to co?

Mali chłopcy świetnie prezentują się w body koszulowym w kolorze czystej bieli z muszką. Do tego ekstra kamizelka granatowa i granatowe spodnie. Mniej zobowiązująca jest bodokoszula niemowlęca w kratę, na przykład czerwono czarną lub biało czarną. Maluszek ubrany tak wytwornie zostanie uwieczniony na rodzinnych fotografiach. Tak się tworzy wspomnienia. I tak jak w przypadku body ze świątecznym napisem, body koszulowe są nieziemsko komfortowe dla niemowlaka. Nie czuje się w nich skrępowany sztywnym strojem wyjściowym. W bodokoszuli wszystko się całkowicie rozpina do samego dołu. Konstrukcja jest przemyślana także pod kątem rodziców, bo Ci muszą z łatwością zmieniać pieluszki, często przecież poza domem. Kamizelka niemowlęca ma prostą konstrukcję i zapinana jest na klasyczne guziki jak to przystało na klasyczny strój. Pasuje do koszuli galowej, ale i do codziennej bodokoszuli chłopięcej.

 

eleganckie ciuszki niemowlęce
Body z zabawnymi napisami możecie kupić na szipszop.plMożesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz