Trzy powody, dla których warto zdecydować się na manicure hybrydowy

30 listopada 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Współczesne kobiety mogą liczyć na naprawdę spory wybór w świecie manicure. Od pewnego czasu prawdziwym hitem jest hybryda, która jest godną uwagi konkurencją dla zwykłych lakierów, tipsów czy też paznokci żelowych bądź akrylowych. Nie jesteś pewna, czy skorzystanie z tej metody to dobry pomysł? Sprawdź, dlaczego zdecydowanie warto przekonać się do paznokci hybrydowych.

Trwały efekt na długo

Kobiety na całym świecie pokochały hybrydę za jej trwałość i długie utrzymywanie się na paznokciach. Tradycyjne lakiery dość szybko odpryskują i ścierają się, a tipsy potrafią się odkleić w najmniej spodziewanym momencie. Takich nieprzyjemności można uniknąć dzięki lakierom hybrydowym ze strony https://manirouge.com/lakiery-hybrydowe/. Skorzystanie z takiego produktu w domu bądź u kosmetyczki pozwoli cieszyć się paznokciami w idealnym stanie nawet przez trzy tygodnie.

Pod tym względem hybrydowy manicure może zatem śmiało konkurować z żelami i akrylami, które mogą świetnie wyglądać na płytce nawet przez miesiąc. Zrobienie hybrydy zajmuje jednak mniej czasu. Jest to świetne rozwiązanie dla zabieganych kobiet, które nie nie mogą zajmować się paznokciami na co dzień. Sporą zaletą hybrydy jest również jej odporność na uszkodzenia, dzięki czemu można bez obaw wykonywać domowe obowiązki.

Naturalny wygląd

Mocną stroną manicure hybrydowego jest również niesamowicie naturalny wygląd. Na pierwszy rzut oka często może wydawać się, że paznokcie są pomalowane zwykłym lakierem. W rzeczywistości znajdują się jednak na nich specjalne lakiery hybrydowe dające efekt zdrowego połysku. W przeciwieństwie do m.in. żeli i tipsów nie pojawia się też nienaturalnie wyglądająca wypukłość.

Warto pamiętać również, że plastikowe tipsy już dawno nie są modne. Obecnie znacznie bardziej ceni się manicure z naturalnym efektem. Hybryda może sprawdzić się w przypadku pań, u których eleganckie, zadbane paznokcie z klasą są ważne ze względu np. na wykonywany zawód. Manicure hybrydowy może dać pewność, że paznokcie zawsze będą w idealnym stanie bez ryzyka odprysków, które często zdarzają się przy zwykłych lakierach.

Łatwe zapuszczanie paznokci

Dobrze położona hybryda nie niszczy paznokci. Co więcej, może skutecznie ochronić płytkę przed różnego rodzaju uszkodzeniami. To z kolei może być bardzo ważne dla kobiet, które chciałyby zapuścić paznokcie. Wysokiej jakości lakiery hybrydowe ze sklepu online Manirouge nie mają też negatywnego wpływu na kondycję paznokci, zwłaszcza w porównaniu z innymi popularnymi metodami.

Oczywiście zawsze istnieje pewne ryzyko, że manicure hybrydowy nieco pogorszy stan paznokci. Dotyczy to jednak raczej osób, które z natury mają słabą, skłonną do kruszenia się płytkę. Ponadto częstym błędem jest zbyt długie noszenie paznokci hybrydowych, co rzeczywiście może mieć zły wpływ na kondycję naturalnych paznokci. Od czasu do czasu warto też zrobić sobie przerwę od lakieru hybrydowego i pozwolić płytce na pełną regenerację.

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Filmowanie wesela z powietrza
Też nie podoba mi się ten pomysł, to jest dobre na festynach.
Jak rozwiązać problem z prasowaniem…
Ja nie prasuję, po prostu po upraniu rozciągam tkaninę i formuję tak, żeby...
Gdańsk
Czasem jestem w Gdańsku i faktycznie można tam coś taniej upolować np. na olx
Co zamiast paneli na podłogę?
A może prawdziwe drewno, deski o niezbyt szerokim rozmiarze?