URODA I ZDROWIE

Transplantacje włosów coraz bardziej popularne!

11 września 2020, dodał: Redakcja

Coraz więcej Pacjentów, decyduje się na profesjonalną transplantację w Klinice Przeszczepu Włosów w Warszawie!

Okres wakacyjny w Klinice Przeszczepu Włosów w Warszawie był jednym z najintensywniejszych sezonów tego roku. Tylko w lipcu i sierpniu na przeszczep włosów technologią ARTAS, zdecydowało się aż 30 pacjentów. Nic dziwnego – efekty profesjonalnie przeprowadzonej transplantacji włosów zachwycają i co najważniejsze – są trwałe.

Wakacje okazały się być jedynie terminem umownym dla Kliniki Przeszczepu Włosów w Warszawie, ponieważ cały Zespół Medyczny przez całe 2 miesiące pracował niezwykle intensywnie. Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy lekarzy, dr Adriany Nowak oraz dr Antoniego Krajewskiego, połączonej z najnowszą technologią robota ARTAS, udało się spełnić aż 30 marzeń o odzyskaniu włosów.

Transplantacje włosów są coraz bardziej popularne i coraz więcej osób cieszy się z trwałych i spektakularnych efektów przeszczepu. Pomimo, iż problem łysienia dotyczy w zdecydowanej większości mężczyzn, to w Klinice na ul. Siennej 86 w Warszawie, ratunek znajdują także panie, borykające się z łysieniem androgenowym lub hormonalnym. Autorskie terapie trychologiczne, zabiegi mezoterapii osoczem bogatopłytkowym, a także sam przeszczep włosów – wszystkie te usługi dostępne są zarówno dla pań i panów. Łysienie to poważny problem, który kładzie się cieniem przede wszystkim na pewność siebie oraz samoakceptację. Zespół Kliniki Przeszczepu Włosów specjalizuje się w spełnianiu marzeń o odzyskaniu swoich włosów.

Okres wakacyjny obfitował przede wszystkim w zabiegi powyżej 2500 graftów, w trakcie których Zespół Medyczny Kliniki Przeszczepu Włosów wypełniał zakola, koronę głowy, a także obniżał linię włosów. Wszystkie zabiegi realizowane były najnowszą technologią robota ARTAS pod czujnym okiem lekarzy, którzy są obecni przy wszystkich etapach każdego zabiegu. Robot precyzyjnie selekcjonuje najlepiej rokujące do przeszczepu grafty, nie uszkadzając przy tym pozostałych mieszków włosowych. Robot ARTAS ustawiany jest także w taki sposób, aby wykonać mikro-nakłucia, w które następnie Zespół Medyczny implementuje pobrane mieszki włosowe. Nakłucia wykonane są pod odpowiednim kątem i właśnie w tym tkwi sekret tak fantastycznych efektów Kliniki na ul. Siennej 86. Dzięki temu włosy po przeszczepie wyglądają bardzo naturalnie i świetnie się układają.

Klinika Przeszczepu Włosów w Warszawie to jeden z najbardziej polecanych adresów w kwestii transplantacji włosów. Nic dziwnego – pod adresem Sienna 86 w Warszawie znajdziemy najbardziej kompleksową i nowoczesną placówkę medyczną, oferującą pełen zakres opieki skierowany na odzyskanie włosów. Od testów laboratoryjnych, terapii przygotowawczych, poprzez przeszczep, a na zabiegach wspomagających efekty kończąc. W żadnej innej Klinice pacjenci nie dostają tak wiele w pakiecie zabiegowym i ten fakt doceniany i zauważany jest przez wszystkich, którzy przekroczyli próg Kliniki Przeszczepu Włosów.

Przed Zespołem Medycznym kolejne spektakularne transplantacje. Klinika Przeszczepu Włosów na Siennej w Warszawie serdecznie zaprasza wszystkich, którzy pragną raz na zawsze wyeliminować problem łysienia, zagęścić zakola, przedziałek, koronę głowy oraz odzyskać dawną fryzurę.

Tymczasem w Klinice Przeszczepu Włosów w Warszawie Zespół nie zwalnia tempa. Przed nami miesiące jesienne, które każdego roku były najgorętszym okresem pod względem ilości wykonywanych przeszczepów. Cały Zespół Medyczny Kliniki na Siennej jest na nie przygotowany!

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Transplantacje włosów coraz bardziej popularne!

  1. avatar geneviev pisze:

    To bardzo potrzebne zabiegi bo leczą ludzi z kompleksów. Znajomy (ma ok. 35 lat) dzięki zabiegowi przeszczepu włosów odzyskał swoją dawną fryzurę po łysieniu, a skoro są takie możliwości to jestem za tym, żeby z nich korzystać.

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

prezent
Powoli zbliża się dzień chłopaka, a co za tym idzie będzie kolejna okazja...
Z kim najchętniej poszłybyście do ł…
Myślę, że gdyby pojawił się blisko obiekt godny uwagi, to od razu byś odzyskała zainteresowanie...;)
Nowości kosmetyczne
Jest, a raczej było bo już nie kupimy- Eveline, Express Face Care, Krem...
Suszarki
Rzadko jej używam i zawsze zakładam odpowiednią końcówkę, któras rozprasza cieplo i tak...