Tom Cruise w sequelu „Top Gun”

2 lipca 2015, dodał: Adrianna Kaczuba

Wielkie gwiazdy światowego kina niejednokrotnie wstydzą się swoich początków w branży filmowej, jednak Tom Cruise z pewnością nie ma do tego powodów. „Top Gun” z jego świetną rolą pilota Mavericka, z pewnością zyskał już miano filmu kultowego. Obecnie, fani produkcji mogą już się otwarcie cieszyć, bowiem oficjalnie potwierdzono, że powstanie sequel filmu-„Top Gun 2”.

Jak dotąd potwierdzono, że za produkcję filmu odpowiadać będzie Jerry Bruckheimer, którego „ojcem” swojego filmowego sukcesu okrzyknęły już takie światowego hity jak: seria Piraci z Karaibów, Gliniarz z Beverly Hills, Twierdza… czy pierwsza część Top Gun!

6979485.3

Twórcą scenariusza do Top Gun 2, jest natomiast Justin Marks. Podobno prace nad scenariuszem są już blisko końca. Sam Marks stwierdza, że akcja sequela „Top Gun” odnosić się będzie do współczesnych „wyścigów” zbrojeń i problemów lotnictwa wojskowego.

Producenci zapewniają, że ich najnowsze dzieło ma przyciągać do kin nie tylko fanów kultowej już pierwszej części filmu, ale wszystkich którzy zainteresowani są rozrywką na najwyższym poziomie- twórcy nie będą oszczędzać bowiem na efektach specjalnych! Zapewnią, że w filmie prócz supernowoczesnych maszyn bojowych, podziwiać będzie można osiągnięcia współczesnej techniki: jak myśliwce piątej generacji i najnowocześniejsze drony wojskowe.

bafta-film-awards-2015-press-room-london-630x490

LONDON, ENGLAND - FEBRUARY 08:  Tom Cruise poses in the winners room at the EE British Academy Film Awards at The Royal Opera House on February 8, 2015 in London, England.  (Photo by Stuart C. Wilson/Getty Images)

Dla mniej zainteresowanych militarną i techniczną stroną produkcji, z pewnością godnym zobaczenia będzie występ po aż 28 latach (!) Toma Cruise’a, który ponownie wcielając się w postać porucznika Mavericka Mitchella, ma zapewnić produkcji sukces!

x5oenhclumucx1d0vwzq


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
Piękne włosy, skóra i paznokcie
Cena:
99
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

NFZ, NZOZ, lekarze i cała reszta
> niechcemisie napisał/a:Ostatnio gdyby nie czyjeś znajomości, wykończyłby mnie ból. Ktoś załatwił mi...
Jedzenie do pracy
Woda i napoje, herbata, kawa firmowa jest, możliwość podgrzania na kuchence gazowej, pomieszczenie...
Jakie programy o gotowaniu są najle…
Lubię Ewę Wachowicz bo nie udziwnia, tylko gotuje potrawy, które każdy może zrobić...
Coś na poprawe samopoczucia?
W tym temacie mogę polecić napój kava kava super poprawia nastrój. Taki właśnie specyfik...