URODA I ZDROWIE

Toaleta myjąca – jak działa i dlaczego warto ją mieć?

11 września 2020, dodał: Redakcja

Technologia każdego dnia coraz szerzej wkracza w nasze życie. Jako, że jesteśmy coraz bardziej zabiegani korzystamy z jej dobrodziejstw. Inteligentne urządzenia wiele ułatwiają, jak również przenoszą doświadczenie korzystania z nich na całkiem nowy poziom. Idealnym dopełnieniem nowoczesnej łazienki może być inteligentna toaleta z funkcją bidetu, która pozwoli Ci zadbać o higienę i zdrowie.

toaleta myjąca

 

Toaleta z funkcją bidetu – jak działa?

Coraz częściej w domach osób kładących szczególny nacisk na higienę pojawiają się bidety. Ich główną zaletą jest to, że pozwalają wygodnie zadbać o higienę po skorzystaniu z toalety, bez konieczności kąpieli czy brania prysznica. Innymi słowy, znacznie ułatwia życie osobom wyczulonym na kwestie higieniczne i sprawia, że oszczędzają czas (oraz wodę). Co gdy w łazience nie ma wystarczającej ilości miejsca na zainstalowanie bidetu?

W takim wypadku idealnym rozwiązaniem będzie toaleta myjąca Inspira In-Wash. Łączy ona w sobie funkcję klasycznej miski wc oraz bidetu. To inteligentne urządzenie 2 w 1w łatwy sposób można uruchomić przy pomocy intuicyjnego w obsłudze pilota, lub przycisków wmontowanych w deskę. Należy wybrać rodzaj mycia (natrysk główny lub natrysk damski), a wysunie się dysza. Co więcej, za sprawą pilota można ustawić temperaturę wody, ciśnienie, a nawet ustawić pozycję dyszy myjącej! Omawiana toaleta posiada także funkcję suszenia, aby zapewnić maksymalny komfort.  Ponadto, regulować można również temperaturę suszenia – do wyboru są 4 ustawienia.

Kolejną ciekawą cechą jest oświetlenie. Toaleta z funkcją bidetu na wyposażeniu posiada diody po obu stronach. Mogą one działać nieprzerwanie przez 8 h. Dzięki nim, udając się do WC w nocy nie trzeba będzie zapalać rażącego światła w łazience.

Toalety myjące dopasowane do Twoich potrzeb i Twojej łazienki

Co jeszcze zasługuje na uwagę? Z pewnością design. Szeroki wachlarz funkcjonalności toalet In-Wash Inspira został ujęty w innowacyjny design. Nowoczesny styl łączy się z minimalizmem, co sprawia, że przedstawione tutaj urządzenia WC z funkcją higieny znakomicie wpasują się w każdy wystrój łazienki, czy to klasyczny, czy bardziej awangardowy.  Warto zaznaczyć, że minimalistyczny design jest podkreślony poprzez ukryte przyłącza i system mocowania, co sprawia, że całość prezentuje się bardzo estetycznie.

Toalety dostępne są w 2 wersjach: podwieszanej, bądź stojącej – aby klienci mogli wybrać taką która najlepiej będzie spełniać ich oczekiwania. Co ważne, aby doprowadzić wodę do zbiornika, jak i do dyszy wystarczy jeden dopływ wody.

Toalety myjące z funkcją bidetu – jakość i higiena

Kolejnym atutem tego typu toalet, na który warto zwrócić uwagę, jest to, że bardzo łatwo jest utrzymać je w czystości. Dysza myjąca, posiada funkcję samoczyszczenia. Ponadto całość została stworzona z trwałych, higienicznych materiałów, łatwych do umycia. Solidną, wolnoopadającą deskę można  wypiąć, aby móc z łatwością dokładnie wyczyścić toaletę.

To niezwykłe urządzenie zostało pomyślane z myślą o maksymalnym komforcie użytkownika.

Z całą pewnością można powiedzieć, że toaleta z funkcją bidetu to nieodzowny element łazienki w domu, który stawia na nowoczesność i higienę

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

wypadające włosy
Trzeba działać. Na pewno nie będzie tak, że włosy z niczego zaczną wyglądać normalnie. Tutaj...
Sposób na to, jak schudnąć w 1,5 mi…
Uważam, że musisz wyeliminować węglowodany z diety i codziennie odwiedzać siłownię. Możesz także spróbować...
ogrodzenie
Ja mam ogrodzenie betonowe i bardzo ładnie wygląda. My mamy dom w kształcie kostki...
Medycyna estetyczna Wrocław
Ja bym sobie chciała zrobić usta, ale mąż pilnuje :D Grozi rozwodem...