URODA I ZDROWIE

Testujemy Kwas Hialuronowy 5% Żel – ekologiczny konserwant

10 października 2017, dodał: Redakcja

Serdecznie zapraszamy blogerkę urodową do testowania kwasu hialuronowego 5 % ze sklepu naturalissa.pl. Prosimy o zgłaszanie się w komentarzach i podanie adresu bloga.

Czujesz, że Twoja skóra potrzebuje nawilżenia, chcesz ją ujędrnić i uelastycznić? Szukasz kosmetyku, który spełni wszystkie te oczekiwania i jednocześnie będzie naturalny? Idealny dla Ciebie będzie Kwas Hialuronowy 5% Żel , który niweluje drobne zmarszczki, nawilża, zwiększa jędrność i elastyczność skóry.

 Kwas Hialuronowy 5% Żel jest konserwowany ekologicznie (bez Phenoxyetanolu)  i zawiera kwas hialuronowy o trzech różnych wielkościach cząsteczek:

  • ultraniskocząsteczkowy – przenika do głębszych warstw  skóry, gdzie zatrzymując wilgoć pęcznieje i daje efekt optycznego wypełnia zmarszczek
  • niskocząsteczkowy – wnika w warstwę rogową naskórka silnie ją nawilżając od wewnątrz
  • wielkocząsteczkowy – tworzy na powierzchni naskórka delikatny, ochronny film, zatrzymujący wilgoć

Dzięki synergizmowi działania  trzech różnych typów kwasu hialuronowego w profesjonalnym 5% stężeniu, uzyskano wszechstronny produkt pielęgnacyjny odpowiedni zwłaszcza do pielęgnacji cery dojrzałej, odwodnionej, wymagającej intensywnej pielęgnacji.

 

Więcej informacji: naturalissa.pl

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

5 komentarzy do Testujemy Kwas Hialuronowy 5% Żel – ekologiczny konserwant

Dodaj komentarz