Testujemy kołdrę Szybko Ciepło marki Wendre – szukamy 5 blogerek! | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Testujemy kołdrę Szybko Ciepło marki Wendre – szukamy 5 blogerek!

20 października 2017, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Do testów jest przeznaczona kołdra Szybko Ciepło o wymiarach: 155×200 cm.

Warunki udziału w teście znajdziecie pod tym artykułem!

Najpierw jednak poznajcie bliżej nowość marki Wendre, którą będziecie miały okazję przetestować:

Najnowocześniejsza kołdra grzeje od razu!

Tej jesieni nawet największe zmarzluchy tuż po wejściu do łóżka poczują otulające ciepło bez względu na panującą w sypialni temperaturę. Dzięki najnowocześniejszej kołdrze Szybko Ciepło marki Wendre zaledwie po 100 sekundach poczują głębokie, relaksujące ciepło przyjemnie rozchodzące się po całym ciele. Innowacyjne rozwiązania sprawią, że ciepło w łóżku pojawi się do 3 razy szybciej niż pod standardową kołdrą. To pierwsze takie rozwiązanie dostępne na polskim rynku.

Jak działa kołdra Szybko Ciepło?

Marka Wendre po raz kolejny udowadnia, że w branży tekstylno sypialnianej jest na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Kołdra Wendre Szybko Ciepło niweluje efekt „brrr” czyli poczucie zimna i dreszcze, odczuwane zaraz po wejściu pod kołdrę. Niezależnie od temperatury panującej w sypialni kołdra oraz powietrze pod nią ogrzewają się natychmiast. Kołdra Szybko Ciepło przeznaczona jest dla osób, które chcą mieć komfortowe i zdrowe środowisko snu. Innowacyjne włókna THERMO MD, którymi wypełniono kołdry, zawierają naturalne minerały przekształcające ciepło ciała w energię podczerwieni – odbijają ją błyskawicznie z powrotem do organizmu. Ta zaawansowana technologia wpływa na komfort snu. Odbita energia podczerwieni korzystnie oddziałuje na krwioobieg i pomaga w sprawniejszej regeneracji organizmu. Funkcjonalne włókna przetwarzając energię oddawaną przez organizm dają poczucie głębokiego relaksującego ciepła. Skuteczność działania innowacyjnego wypełnienia potwierdza certyfikat Niezależnego Instytutu Centexbel (Belgia) sporządzony w dwóch protokołach testowych: test termograficzny, obrazujący efekt termiczny przy kontakcie ze skórą oraz ciepło uzyskane przez odbicie fal podczerwonych. Certyfikat potwierdza, że kołdra Wendre Szybko Ciepło ogrzewa ciało do 30 proc. szybciej niż standardowe kołdry. Poszycie wykonano z przyjemnej w dotyku mikrofibry, a brzegi obszyto czerwoną lamówką.

Zanurz się w poduszce Szybko Sen

Dla poczucia maksymalnej miękkości podczas snu projektanci marki Wendre stworzyli nadzwyczajnie puszystą i elastyczną poduszkę Szybko Sen. Wyjątkową miękkość poduszka zawdzięcza innowacyjnemu wypełnieniu. Standardowe włókna HCS zastąpiono ultramiękkim puchem poliestrowym, który sprawia, że jest ona wyjątkowo delikatna i sprężysta. Poduszki Szybko Sen to zupełnie nowa jakość snu. Poszycie poduszek wykonano z przyjemnej w dotyku miękkiej mikrofibry, pikowanej w nowoczesny wzór spójny z kołdrami Szybko Ciepło. Obie linie łączy również sposób wykończenia czerwoną lamówką. Ponadto kołdry jak i poduszki można prać w domowej pralce automatycznej.

Kołdra Szybko Ciepło dostępna w dwóch rozmiarach:

155×200 sugerowana cena detaliczna: 99,90 zł

200×220 sugerowana cena detaliczna: 129,90 zł

Poduszka Szybko Sen dostępna w dwóch rozmiarach:

50×60 sugerowana cena detaliczna: 35,90 zł

70×80 sugerowana cena detaliczna: 49,90 zł


Więcej informacji na www.wendre.pl nasze produkty dostępne są w największych marketach w Polsce oraz pod adresem: www.wendre.sklep.pl. Wendre umieszcza na etykietach kołder i poduszek szczegółowe oznaczenia dotyczące konserwacji każdego ze swoich produktów. Tylko kołdry i poduszki oznakowane logo Wendre są produktami oryginalnymi.

Aby zgłosić się do udziału w teście kołdry Wendre, należy:

1. Odpowiedzieć w komentarzach pod tym artykułem na pytanie: Co robisz, żeby uzyskać efekt Szybko Ciepło zaraz po przyjściu do domu?

3. Podać adres swojego bloga pod odpowiedzią

2. Polubić profil Wendre na Fb

Wyniki naboru

Kołdrę testują:

http://www.kobietanieidealna.pl/

http://vogueswing.blogspot.com

http://www.poradymamykasi.pl

https://tylkokobieta.pl/

https://www.youtube.com/channel/UC4uOLNKrQioa7EPrxKEnMrw/videosMożesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

47 komentarzy do Testujemy kołdrę Szybko Ciepło marki Wendre – szukamy 5 blogerek!

  1. avatar Lawendowa pisze:

    Jak to co zrobię ??;) Od razu wsunę się pod kołderkę i bedzię cieplusio i milusio ???

    http://Www.lawendowezapiskim.blospot.com

  2. avatar Bożena pisze:

    Staram się myśleć, że jest mi ciepło, jestem „twarda”…lecz i tak zaraz szykuję gorącą wodę, miskę, ciepły kocyk i herbatę do zaparzenia. Za chwilę wygląda to tak, że siedzę sobie w fotelu, moczę nogi w misce z ciepłą wodą i popijam gorącą herbatę oglądając film o upalnym lecie, gdy za oknem wieje wiatr … :)

    http://milusinka12.blogspot.com/

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Błędy w komunikacji - 12 zdań, któr…
Czego nie mówić będąc w związku? 1. Nie masz nic do gadania. Chodzi o wszystkie zdania ograniczające...
Jedzenie, które zmniejsza ryzyko ch…
Nowe badania opublikowane w czasopiśmie "BMC Medicine" przekonują, że jedząc orzechy zamiast jajek możemy...
Podwyżka renty socjalnej
Sejm zajmuje się projektem podwyżki renty socjalnej. Świadczenie ma wzrosnąć aż trzykrotnie! Dzięki...
Tabletka "po" od 15 roku życia
Co sądzicie o zgodzie na dostęp bez recepty do antykoncepcji po stosunku dla...