Tatuaż na odbycie

20 sierpnia 2012, dodał: li_lia

Jeśli sądzicie, że nic Was już nie zdziwi przyjrzyjcie się pewnej młodej kobiecie, która postanowiła zrobić sobie tatuaż w bardzo nietypowym miejscu.

Kilka dni temu na Florydzie odbyły się 17 Targi tatuażu. Podczas tego wydarzenia  można było zapoznać się z aktualnie panującymi trendami, spotkać fanów ozdabiania ciała, porozmawiać z osobami parającymi się wykonywaniem tatuaży. Najodważniejsi uczestnicy Annual South Florida Tattoo Expo mogli na własnej skórze przekonać się czy pasuje im wybrany przez siebie wzór obrazka.

Wśród gapiów znalazła się pewna nieznana modelka, która stała się największą atrakcją targów. Chcąc zwrócić na siebie uwagę zdecydowała się na publiczny pokaz, podczas którego tatuażysta ozdabiał okolice jej odbytu. W trakcie udzieliła wywiadów zainteresowanych jej decyzją dziennikarzom. Dwudziestodwulatka wyznała, że pierwszy raz zafundowała sobie trwały rysunek, jakim były skrzydła wróżki na plecach, pięć lat temu.

Kobieta, której widoczną przyjemność sprawił sam proces ozdabiania jej intymnej części ciała, wzbudziła sensację wśród męskiej części widowni. Panowie załapali się na darmowy striptiz, podczas którego ,,gwiazdka” Annual South Florida Tattoo Expo zaprezentowała gotowe dzieło. Jego wątpliwa artystyczna jakość nie wynika wyłącznie z pobudek, które kierowały kobietą, ale przede wszystkim z formy, jaką przybrał sam tatuaż. Młoda skandalistka uwieczniła bowiem w okolicach swojego odbytu imiona dwóch byłych chłopaków…Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Corin biustonosz virginia
Sklep-Biustonosze.pl
Cena:
189 zł
Figi korygujące efekt brazylijski
Efekt PUSH - UP - HIT!
Cena:
33 zł
Forever Fields of Green
Zielone źdźbła młodych zbóż, pszenicy i jęczmienia oraz lucerny
Cena:
54,40 zł
Naturalne płatki mydlane do prania Enklare NumberOne
Delikatne dla skóry, wykonane na bazie mydła naturalnego Enklare
Cena:
17,90 zł
Naturalna witamina C
Wysoka przyswajalność, wzbogacona o bioflawonoidy
Cena:
119 zł

FORUM - bieżące dyskusje

Jak zająć dziecku czas
proponuje nowa książeczka lub komiks , jakaś gra w podróży, książeczka z zagadkami/ sudoku/...
Tania apteka
ja to różnie, raz kupuję w stacjonarnych punktach a raz w internecie. Najważniejsze...
Oczyszczanie organizmu
ja to odkąd jem dużo bardziej zdrowo, a także wspomagam mój organizm kapsułkami...
suplement diety
ja to tylko wspomagam się Intestą, bo dzięki niej nie mam już tych żadnych...