Tatuaż na odbycie

20 sierpnia 2012, dodał: li_lia

Jeśli sądzicie, że nic Was już nie zdziwi przyjrzyjcie się pewnej młodej kobiecie, która postanowiła zrobić sobie tatuaż w bardzo nietypowym miejscu.

Kilka dni temu na Florydzie odbyły się 17 Targi tatuażu. Podczas tego wydarzenia  można było zapoznać się z aktualnie panującymi trendami, spotkać fanów ozdabiania ciała, porozmawiać z osobami parającymi się wykonywaniem tatuaży. Najodważniejsi uczestnicy Annual South Florida Tattoo Expo mogli na własnej skórze przekonać się czy pasuje im wybrany przez siebie wzór obrazka.

Wśród gapiów znalazła się pewna nieznana modelka, która stała się największą atrakcją targów. Chcąc zwrócić na siebie uwagę zdecydowała się na publiczny pokaz, podczas którego tatuażysta ozdabiał okolice jej odbytu. W trakcie udzieliła wywiadów zainteresowanych jej decyzją dziennikarzom. Dwudziestodwulatka wyznała, że pierwszy raz zafundowała sobie trwały rysunek, jakim były skrzydła wróżki na plecach, pięć lat temu.

Kobieta, której widoczną przyjemność sprawił sam proces ozdabiania jej intymnej części ciała, wzbudziła sensację wśród męskiej części widowni. Panowie załapali się na darmowy striptiz, podczas którego ,,gwiazdka” Annual South Florida Tattoo Expo zaprezentowała gotowe dzieło. Jego wątpliwa artystyczna jakość nie wynika wyłącznie z pobudek, które kierowały kobietą, ale przede wszystkim z formy, jaką przybrał sam tatuaż. Młoda skandalistka uwieczniła bowiem w okolicach swojego odbytu imiona dwóch byłych chłopaków…Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Naturalna witamina C
Cena:
139 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 ZŁ
Technologia żywej wody „Living Water Technology”
Cena:
390 zł
Pasty curry o oryginalnym, pikantnym smaku i niezapomnianym aromacie
Cena:
12,99 zł
Sprawdź na bielizna9.com!
Cena:
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Co kupić na prezent dla mężczyzny -…
Dobrym pomysłem na prezent jest zegarek. Dla mężczyzn to jedyna biżuteria jaką powinni...
opadająca powieka
Jeśli chodzi o opadające powieki to gorąco polecam gabinet lekarski Moja Estetyka w Rzeszowie....
Depilacja laserowa
Również biłam się z myślami czy poddać się temu zabiegowi. Ale w końcu się...
Powiększanie oraz wypełnianie ust
Polecam dr Roberta ale jak szukałam info to też dużo dziewczyn zachwalało dr Michała