Tatuaż na odbycie

20 sierpnia 2012, dodał: li_lia

Jeśli sądzicie, że nic Was już nie zdziwi przyjrzyjcie się pewnej młodej kobiecie, która postanowiła zrobić sobie tatuaż w bardzo nietypowym miejscu.

Kilka dni temu na Florydzie odbyły się 17 Targi tatuażu. Podczas tego wydarzenia  można było zapoznać się z aktualnie panującymi trendami, spotkać fanów ozdabiania ciała, porozmawiać z osobami parającymi się wykonywaniem tatuaży. Najodważniejsi uczestnicy Annual South Florida Tattoo Expo mogli na własnej skórze przekonać się czy pasuje im wybrany przez siebie wzór obrazka.

Wśród gapiów znalazła się pewna nieznana modelka, która stała się największą atrakcją targów. Chcąc zwrócić na siebie uwagę zdecydowała się na publiczny pokaz, podczas którego tatuażysta ozdabiał okolice jej odbytu. W trakcie udzieliła wywiadów zainteresowanych jej decyzją dziennikarzom. Dwudziestodwulatka wyznała, że pierwszy raz zafundowała sobie trwały rysunek, jakim były skrzydła wróżki na plecach, pięć lat temu.

Kobieta, której widoczną przyjemność sprawił sam proces ozdabiania jej intymnej części ciała, wzbudziła sensację wśród męskiej części widowni. Panowie załapali się na darmowy striptiz, podczas którego ,,gwiazdka” Annual South Florida Tattoo Expo zaprezentowała gotowe dzieło. Jego wątpliwa artystyczna jakość nie wynika wyłącznie z pobudek, które kierowały kobietą, ale przede wszystkim z formy, jaką przybrał sam tatuaż. Młoda skandalistka uwieczniła bowiem w okolicach swojego odbytu imiona dwóch byłych chłopaków…Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Najlepsza oferta bielizny nocnej
Tylko na bielizna9.com!
Piękna bielizna na każdy dzień!
Sprawdź na bielizna9.com!
Naturalne płatki mydlane do prania Enklare NumberOne
Delikatne dla skóry, wykonane na bazie mydła naturalnego Enklare
Cena:
17,90 zł
100% woda kokosowa!
Bez cukru i chemii - 24 opakowania
Cena:
145 zł
Body wyszczuplające i modelujące
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 ZŁ
Aktywna podstawka do wody
Technologia żywej wody „Living Water Technology”
Cena:
390 zł

FORUM - bieżące dyskusje

odszkodowanie
Zamykam temat - podobne już istnieją na tym forum https://urodaizdrowie.pl/forum/search/413054446/
pielęgnacja dłoni
powiem Wam, że często na takie problemy jak właśnie sucha czy atopowa skóra, działają...
Co przygotować na imprezę
Mi to nawet mąż chce pomóc czasmai, Rola mojego mężczyzny w kuchni sprowadza...