Szybki kredyt bez prowizji na wesele. Co warto wiedzieć?

5 października 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Kredyt gotówkowy można określić mianem uniwersalnego, ponieważ pozwala zrealizować różnorodne wydatki. Jedną z opcji jest jego zaciągnięcie z myślą o organizacji ślubu i wesela. Dla wielu przyszłych par młodych to jedyna szansa na wyprawienie hucznego przyjęcia. Zanim jednak i ty zdecydujesz się skorzystać z finansowania, poznaj więcej szczegółów.

kredyt bez prowizji

Polacy chętnie zaciągają kredyty gotówkowe, ponieważ uzyskane pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Jednym z nich może być organizacja wesela, które – jak pokazują różne kalkulacje – może kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Do takiego wydatku można się przygotować choćby częściowo, ponieważ ślub i przyjęcie z reguły planuje się z dużym – nawet kilkuletnim wyprzedzeniem.

Kredyt gotówkowy – jaki wybrać na organizację wesela?

Kredyty gotówkowe stanowią podstawową ofertę każdego banku. Jednak nie wszystkie propozycje są na tyle atrakcyjne, aby się nimi zainteresować. Warto więc porównać dostępne rozwiązania, aby wybrać ofertę najlepiej wpisującą się w potrzeby i oczekiwania. Nie należy przy tym podejmować decyzji pod wpływem chwili czy w pośpiechu, ponieważ może skutkować to wyższymi kosztami finansowania. Dlatego warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii.

  • Koszty kredytu

Wiele osób koncentruje się przede wszystkim na oprocentowaniu, a to przecież niejedne ponoszone opłaty. Koszty znacznie podnosi prowizja, która stanowi zarobek dla banku. Dlatego warto zwrócić uwagę na kredyt bez prowizji, którego RRSO może być dużo niższe niż konkurencyjnych ofert finansowania.

  • Dostępna kwota

Potrzeby kredytowe są bardzo zróżnicowane – wiele zależy od tego, jak duże oszczędności udało się już zgromadzić przyszłym małżonkom. Warto zatem sprawdzić, w którym banku można otrzymać kwotę pokrywającą się z potrzebami. Niektóre instytucje finansowe proponują nawet do 200 000 zł – pod warunkiem odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej.

  • Okres finansowania

Kredyty gotówkowe – także te bez prowizji – można spłacać nawet przez kilka lat. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że organizacja przyjęcia weselnego zwrócić się w sporej części, nie ma konieczności znacznego wydłużania okresu finansowania. Oczywiście wszystko zależy od obecnej sytuacji materialnej oraz tego, ile ma wynieść miesięczna rata.

Kredyt bez prowizji na wesele – czy warto?

Chociaż do wydatków związanych z organizacją ślubu i wesela można się przygotować, często finalne koszty potrafią zaskoczyć. Decydując się na kredyt bez prowizji, można zabezpieczyć się w razie nieoczekiwanego wzrostu wydatków.

Dobrze wybrany kredyt gotówkowy pozwala m.in. odciążyć budżet, który może zostać nadwyrężony – szczególnie w przypadku braku większych oszczędności.

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

bóle pleców:(
Robiłam rezonans magnetyczny kręgosłupa w Warszawie w Radio Medica i szczerze polecam. Bardzo...
Zatkany nos
Od września ciągle mam zatkany nos, to nie jest katar tylko zatkany...
Metylowane witaminy
Nie kupię czegoś, co brzmi dziwnie - jak alkohol metylowy, po którym się ślepnie:D
Stany lękowe
Trzeba dużo pracy nad sobą i nad poprawą swojego bytu żeby wyzbyć się lęków......