Szybka recepta online na portalu eDoktorzy.pl

7 października 2021, dodał: Alfa i Omega
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Platforma do umawiania wizyt eDoktorzy.pl sprawia, że ​​uzyskanie recepty online jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Można umówić się na wizytę, porozmawiać z lekarzem, a recepta online trafi do Pacjenta elektronicznie. Potem wystarczy zrealizować e-receptę w dowolnej lokalnej aptece. Portal eDoktorzy jest bezpieczny i bardzo przystępny cenowo. Stworzona aplikacja dba o to by Polscy pacjenci nie przegapili dawek leku tylko dlatego, że nie mają pod ręką lekarza POZ.

Szybka recepta online na portalu eDoktorzy.pl

Recepta przez Internet bez rejestracji konta

Portal eDoktorzy.pl utrzymuje wskaźnik zadowolenia pacjentów na poziomie 97%. Dzieje się tak, ponieważ wizyty trwają mniej niż 15 minut, a lekarze świadczący swoje usługi online dbają o profesjonalny kontakt z pacjentem. Pacjenci również doceniają prostotę systemu do umawiania wizyt. gdyż nie wymagana jest rejestracja konta na portalu.

E-recepta bez wizyty u lekarza?

Zgodnie z prawem, zanim pacjent będzie mógł otrzymać leki na receptę, musi skonsultować się z lekarzem. Oznacza to, że można otrzymać receptę online bez wchodzenia do gabinetu lekarskiego, konsultując się jednak z lekarzem za pomocą telemedycyny. Lekarze internetowi mogą wypisywać recepty online, a także elektronicznie wyślą e-receptę do pacjenta w formie SMS kodu oraz przez wiadomość e-mail.

Zamawianie recepty online

Nie ma możliwości “kupienia” recepty online. Aby otrzymać leki na receptę, należy najpierw skonsultować się z lekarzem. Można to zrobić online przez telefon lub czat lub wideo. Jeśli lekarz stwierdzi, że pacjent może skorzystać z recepty online, wyśle ​​ją drogą elektroniczną do pacjenta. Dodatkowo pacjent może uzyskać refundację na leki jeśli przysługują mu do tego uprawnienia. Wówczas w trakcie konsultacji lekarskiej online, należy przedstawić lekarzowi stosowną dokumentację medyczną.

Recepta na tabletki antykoncepcyjne online bez wychodzenia z domu

Portal eDoktorzy.pl wychodzi też naprzeciw pacjentkom szukającym pomocy w sprawach antykoncepcji hormonalnej. W trakcie konsultacji z lekarzem online, można omówić potrzebę kontynuacji dotychczasowej kuracji tabletkami antykoncepcyjnymi. Dzięki temu lekarz może wydać e-receptę na antykoncepcję przez Internet.

W awaryjnej sytuacji lekarze mogą udzielić również pomocy pacjentkom, które potrzebują tzw. tabletki dzień po. Takie konsultację mogą odbywać się w formie czatu, dzięki czemu pacjentki odczuwają bezpieczeństwo i intymność.

Recepta na antybiotyki online bez wizyty w gabinecie

Antybiotyki są lekami na receptę i dlatego przed ich otrzymaniem należy porozmawiać z lekarzem. Pacjent rejestrując się na e-wizytę, omawia swoje objawy z lekarzem online i jeśli doktor stwierdzi, że stan pacjenta wymaga wydania e-recepty na antybiotyk online to wystawia receptę razem z zaleceniami. W ten sposób pacjent z infekcją unikna gabinetu lekarskiego i może otrzymać leczenie w domu lub w podróży!

Jak szybko można otrzymać e-receptę?

Bardzo sprawnie można otrzymać receptę, pomijając gabinet lekarski dzięki szybkim konsultacjom z lekarzem online. eDoktorzy.pl umożliwia umawianie wizyty tego samego dnia na konkretną dostępną godzinę u wybranego lekarza. Dostępność terminów jest bardzo duża, nawet w godzinach nocnych. Przeciętna konsultacja trwa zaledwie 10-15 minut.

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz