URODA I ZDROWIE

Świat Greno jest EKO

27 października 2014, dodał: Senna Kraina

Ekologia zatacza coraz szersze kręgi i jest obecna niemal w każdej dziedzinie życia. Również eko-trendy zdobywają coraz więcej zwolenników,którzy prowadzą proekologiczny tryb życia i dodatkami w stylu eko dekorują mieszkania.

raj_paradise2Ekologiczny styl – neutralny, niezwykle bezpieczny we wnętrzach opierający się przede wszystkim na spokojnych kolorach Ziemi tworzy ciepły klimat i harmonię sprzyjające odpoczynkowi i relaksowi.

Minimalistyczne szarości, beże,brązy i zielenie inspirują też designerów Greno. Świadomy ekodesign to myśl przewodnia projektantów, którzy nie tylko wybierają neutralne kolory,ale przede wszystkim oferują nam naturalne materiały – bawełnę, len, włókno bambusowe. Uzmysławiamy naszym klientom, że ekologia w domowej skali: segregacja śmieci, oszczędzanie wody i energii, korzystanie z produktów ekologicznych to nasz wielki-mały wkład w ochronę planety. Nie wymaga wyrzeczeń, nie jest droga i nie zmienia komfortu naszego życia.

eco_line_flowereco_line_dot

 

Z tą myślą powstała kolekcja pościeli ECO LINE DOT i ECO LINE FLOWER – niepospolicie szlachetne, czesane włókno bawełniane splecione w cienką, lekką tkaninę naturalnie otula a swobodne desenie grochów i kwiatów idealnie podkreślają świeżość i bliskość z naturą w urządzaniu przestrzeni życiowych.

linen_kwiatkiW trosce o środowisko naturalne jako pierwsi na rynku tekstyliów domowych stworzyliśmy w pełni naturalny ręcznik: Organic. Został wyprodukowany wyłącznie z pętelek ekobawełny, uprawianej przez zwykłych rolników i tradycyjnych plantatorów. Stanowią oni alternatywę dla wielkiego przemysłu tekstylnego, mającego tak negatywny wpływ na środowisko naturalne. Na naszych plantacjach zabronione jest stosowanie nawozów sztucznych oraz chemicznych pestycydów. Do stworzenia kolorów harmonizujących z przyrodą, użyliśmy tylko ekologicznych barwników, zgodnych ze standardami Öko-Tex ( Instytutu monitorującego zastosowanie naturalnych surowców w przemyśle tekstylnym).

Zwolennicy proekologicznego stylu życia docenią nasze ręczniki – luksusowa kolekcja Wellness powstała z unikatowego połączenia bawełny i bambusa, miłego w dotyku, ale także wytrzymałego. Bambus ma naturalne właściwości antybakteryjne i jego zastosowanie ogranicza powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Równocześnie ręcznik łatwo wchłania łatwo wodę i przepuszcza powietrze. Produkty zostały zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu rosnących wymagań gości hotelowych i amatorów SPA.

raj_dla_dzieci_ekotomi_4_z_logo@

Z kolei ręczniki z kolekcji lnianej to naturalność, kwintesencja skromności i estetyki. Linia Raj i Paradise oraz kolekcja Raj dla dzieci to subtelny duet lnu a ekologicznych upraw oraz mikrobawełny, który zapewnia ręcznikowi doskonałe właściwości higroskopijne oraz higieniczne – antybakteryjne i antyseptyczne. Ręczniki nie wywołują podrażnień a staranne wykonanie i piękna bordiura ma już sporo zwolenników wśród ecofunów. Dla małych przyjaciół matki Ziemi mamy kolekcję Raj dla dzieci. Delikatna skóra maluchów zasługuje na szlachetność i przyjazny dotyk lnu. Biały ręcznik z bordiurą w naturalnym kolorze i deseniem kaczuszek lub delfinków będzie towarzyszył przy wieczornych kąpielach zarówno dziewczynkom jak i chłopcom.

Z produktami Greno … Twój świat jest EKO.

Te i więcej wysokiej jakości tekstyliów niezbędnych w każdym domu znajdziecie na www.naszetekstylia.pl oraz www.sennakraina.com.

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Gdy pies boi się wystrzałów
Czasem pies był ofiarą postrzału, i dlatego się boi, sąsiad miał psa, który...
Złoty pierścionek.
Ja lubię białe złoto, bez kamieni, wystarczy jakiś efektowny wzór samego metalu
żłobek a korzystanie z nocniczka
Ale co innego w domu, a co innego wśród obcych osób, znam przypadki...
Lubrykanty a zajście w ciążę
Jak są problemy to każde wytłumaczenie jest dobre ale niekoniecznie trafne. Lepiej chyba...