Surduty i marynarki oversize na wiosnę – moda na 2019

25 lutego 2019, dodał: dorotkag

Marynarka kiedyś była niezbędnym elementem w szafie każdego mężczyzny dziś jest nieodzownym must-have’m w garderobie niejednej kobiety. Pasuje do wielu rzeczy, dlatego tak chętnie wiele Pań po nią sięga. Kiedyś bardzo modne były dopasowane marynarki z biegiem lat, to się zmieniło. Teraz na topie już od kilku dobrych lat są marynarki oversize. Co rok trochę zmieniają się ich kroje, ulegają jak wszystko unowocześnieniu, ulepszeniu.

Jednego czasu były bardzo modne marynarki zapinane na jeden guzik, teraz są na topie dwurzędowe marynarki. Tej wiosny będą bardzo modne marynarki z krepy w białym kolorze. Marynarki z marszczeniami na rękawach też nie wyjdą z mody, więc możecie śmiało je zakładać nadal tej wiosny! Jeśli jesteście posiadaczkami marynarek z klapkami, to nie chowajcie ich na dnie szafy, bo one również teraz będą modne! Surdut, czyli przedłużana dwurzędowa marynarka będzie tego sezonu bardzo modna!

Sprawdzi się nie tylko na większe wyjścia, ale też na co dzień dlatego polecamy wzbogacić swoją szafę również o niego! Uwierzcie nam, warto go zakupić ze względu na jego uniwersalność! On będzie pasował do wielu rzeczy nawet długiej plisowanej spódnicy, która również będzie must-have’m tej wiosny! Jak co roku będą modne marynarki w kratę, czyli klasyka pozostanie. Jeśli je lubicie, to śmiało je noście tej wiosny! Wrócą do łask tego sezonu też kolorowe marynarki, jak i te w paski! Nie będzie nudno! Nie zabranie koloru! Każdy znajdzie coś dla siebie i na każdą okazję!


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Jaki kierunek studiów wybrać?
Mam znajomą, która w wieku 59 lat zmieniła branżę:) I świetnie sobie radzi:)
Oglądanie filmów w sieci
Ostatnio w ogóle nie mam na to czasu...:/ A iść do kina to...
Problemy z leczeniem w publicznej s…
Chyba też muszę sprawdzić, na co się leczyłam, żeby później nie było zaskoczenia ;)
Jak często się badać?
Oszczędność ma to do siebie że potem i tak trzeba zapłacić i to...