Super Tubki od Super Krówki

11 października 2018, dodał: pinkmause
Super Tubki od Super Krówki nie zawierają glutenu, laktozy, oleju palmowego, alergenów i syropu glukozowo-fruktozowego, zawierają za to cenne minerały oraz błonnik i, co równie ważne, są super smaczne.
To produkty tworzone z myślą o tych, którym słodycze dostarczają dużo przyjemności, ale i o tych, którzy tę przyjemność musieli ograniczyć ze względu na różne nietolerancje pokarmowe. Super Tubki to zdrowsza porcji energii, słodka przekąska, którą można mieć zawsze pod ręką.  Opakowanie jest bezpieczne (raczej się nie rozleje i nie ubrudzi wszystkiego dookoła), poręczne (zmieści się w torebce, plecaku czy kieszeni). Dodatkowo można ją zjadać na kilka sposobów –  bezpośrednio z tubki, dodać do ulubionego mleka roślinnego lub zwykłego, czy posmarować kanapkę,  jednak biorąc pod uwagę, że jest to krem, sprawdzi się on również jako składnik domowych deserów i ciast. Krótko mówiąc zdrow(sz)a porcja energii zawsze pod ręką.
Kremy w tubce są produktami ekologicznymi, co oznacza, że zawierają składniki pochodzące z certyfikowanych upraw ekologicznych. Są to kremy całkowicie wegańskie – nie posiadają składników pochodzenia zwierzęcego, jak np. mleka, serwatki, masła i innych. Nie zawierają też alergenów mleka łącznie z laktozą i kazeiną oraz glutenu więc są odpowiednie dla osób nietolerujących bądź mających alergię na te składniki. Kremy nie mają w swoim składzie utwardzonych tłuszczy roślinnych i oleju palmowego. Bazują na naturalnie pozyskiwanych, nie przetwarzanych chemicznie tłuszczach roślinnych ze słonecznika i oleju kokosowego.
Krem arachidowy karmel z solą zawiera w składzie dużą ilość orzeszków ziemnych i laskowych – w sumie prawie 45%. Krem czekoladowo orzechowy zawiera orzechy laskowe w ilości 13% co jest dużo wyższą ilością niż w przypadku konkurencyjnego, popularnego kremu w tubce. Duża ilość orzechów sprawia, że kremy są naturalnie smaczne i nie ma potrzeby wzmacniania ich smaku aromatami orzechowymi.
SKŁAD:
Ekologiczny krem arachidowy Karmel z solą (50 g): orzeszki ziemne (40,1%), cukier trzcinowy, olej kokosowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, pasta z orzechów laskowych (4,7%), sól, emulgator: lecytyna słonecznikowa, aromat naturalny.
Wszystkie wymienione surowce pochodzą z upraw ekologicznych.
SKŁAD:
Ekologiczny krem czekoladowo-orzechowy (50 g): cukier trzcinowy, olej slonecznikowy, pasta z orzechów laskowych (13%), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, napój ryżowy w proszku, tłuszcz kakaowy (1%), emulgator: lecytyna słonecznikowa.
Wszystkie wymienione surowce pochodzą z upraw ekologicznych
Cena sugerowana: 3,99 zł/szt. Dostępność w sklepach sieci Rossmann.
Więcej informacji na www.superkrowka.pl


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 ZŁ
Sprawdź na bielizna9.com!
Cena:
Naturalna witamina C
Cena:
139 zł
Technologia żywej wody „Living Water Technology”
Cena:
390 zł
Pasty curry o oryginalnym, pikantnym smaku i niezapomnianym aromacie
Cena:
12,99 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Tania apteka
W aptekach internetowych zazwyczaj jest taniej :D a na tej stronie można znaleźć informacje...
suplementy diety
Czy są suplementy na podstawie imbiru ?
Na Zanzibar?
Szukam kogoś, kto kto ma był: logostour.pl/kraje/zanzibar Skład wycieczki wydaje się być wymarzony. Zawsze chcieliśmy zobaczyć...
Ekskluzywne ciuchy - gdzie?
dokładnie i to jeszcze czasem w fajnej cenie :P