Ślubne inspiracje: oryginalne oświadczyny!

29 kwietnia 2015, dodał: Karolina

Każda kobieta marzy o prawdziwej miłości oraz magicznym ślubie. Posiadanie u swego boku słynnego „księcia z bajki”, mężczyzny, który doceni to, jakie jesteśmy naprawdę, jest dla nas cennym skarbem. Rozpoczęcie nowego etapu życia — zawarcie związku małżeńskiego, to prawdziwy kamień milowy dla wielu kobiet. Wraz z początkiem wiosny zapraszamy Was na inspirujący cykl artykułów poświęconych tematyce związkowej, ale przede wszystkim ślubnej. Pomożemy Wam sprawić, by ten jedyny dzień w życiu był tym najwspanialszym i najczęściej wspominanym. Dziś zabieramy Was w świat inspiracji zaręczynowych i oświadczynowych (Panom wstęp NAKAZANY!).

Ruffled - photo by http://www.katirosadophotography.com/ - http://ruffledblog.com/southern-florida-wedding-inspiration/

Oświadczyny to jedno z tych wydarzeń, które zapisze się w Waszej pamięci na zawsze. Jak sprawić, by partnerka była zaskoczona i jak sprostać jej kobiecym marzeniom? Sposobów na zaręczyny jest mnóstwo, każdy z panów, będący w stały związku, układa w głowie pewien plan, scenariusz. A przynajmniej powinien.

Zaplanuj datę

Data oświadczyn może być zupełnie przypadkowa, ale nie musi. Może kojarzyć się np. z jakimś etapem Waszego związku. Termin ten niewątpliwie powinien być dopasowany zarówno do partnerki, jak i do partnera — to Wasze wspólne święto. Warto wziąć pod uwagę cechy charakteru partnerów (żywiołowi, imprezowicze, spokojni i romantyczni). Najważniejszy jednak będzie element zaskoczenia — miło zobaczyć zdziwienie i wzruszenie na twarzy wybranki, która nie spodziewała się widoku klęczącego przed nią ukochanego.

wedding_journey_archive_-_-_wedding_bride_dream_cool_engagement_picture_ideas_

Ach, ten pierścionek…

Drogi mężczyzno — zanim udasz się do jubilera, musisz wiedzieć jaki rozmiar pierścionka będzie odpowiedni dla Twojej ukochanej (w tym celu należny zmierzyć średnicę serdecznego palca). Możesz zasugerować się również biżuterią wybranki i posiadanymi już pierścionkami lub poprosić o pomoc jej siostrę czy koleżankę. Nawet jeśli pierścionek okaże się odrobinę za duży, zawsze można go zmniejszyć lub wymienić. Najważniejsze w tej chwili jest to, by ukochana powiedziała „tak”!

Istotną kwestią jest również wybór kamienia oraz stylu pierścionka. Od dawna wiadomo, że diamenty są najlepszym przyjacielem kobiet, jednak nie każdego na nie stać. Ciekawą inspiracją przy wyborze pierścionkowego kamienia, może być np. znak zodiaku. Cześć kobiet lubi większe „oczka”, inne wręcz przeciwnie; niektóre z kobiet preferują klasyczne złoto, inne białe złoto bądź srebro! Dokonaj śledztwa wśród biżuterii swojej partnerki i dowiedz się, czego pragnie!

Woman Receiving Engagement Ring

Zaręczynowe pomysły

Ilu mężczyzn, ile kobiet — tyle pomysłów oraz inspiracji. Tradycyjne, kameralne czy w gronie najbliższych to tylko kilka standardowych propozycji. Poznajcie nasze typy.

Romantyczna kolacja

Mężczyzna może przygotować coś smacznego samodzielnie — w końcu przez żołądek do serca! Najważniejsze jednak w tym przypadku będzie wytworzenie niepowtarzalnej atmosfery i nastroju. Świece, kwiaty, romantyczna muzyka niewątpliwie wprawią zakochanych w dobry nastrój, a samemu mężczyźnie dodadzą odwagi.

Southern-weddings-Southern-wedding-ideas-Landon-Jacob-engagement-session-5

Podaruj jej prezent

Żeby nie wzbudzić żadnych podejrzeń, tego typu zaręczyny najlepiej zaplanować w trakcie urodzin bądź jakiegoś święta. Efekt zaskoczenia także murowany :)!

goodwp.com_26626

Zaręczynowy flashmob

Flashmob to spontanicznie i niespodziewanie gromadzący się w publicznym miejscu tłum ludzi, który wykonuje jakąś konkretną czynność, najczęściej tańczy bądź śpiewa. Zwyczaj ten rozprzestrzenił się na cały świat, inspirując także zakochanych!

Zaręczyny w stylu flashmob są wyjątkowo oryginale, odbywają się zwykle w przestrzeni publicznej, dlatego też wymagają szczegółowego zaplanowania, zaangażowania, poświecenia, ale przede wszystkim odwagi. Jednak efekt jest niesamowity! Zobaczcie sami:

 

Allison & Jon || Balboa Park Surprise Flash Mob Proposal || 9.27.14 from OmniStories on Vimeo.

 

Christine and Elmer’s Proposal from Elmer Garcia on Vimeo.

 

 

zobacz również:

  1. Garnitur i kombinezony ślubne – hit czy kit?
  2. Broszka – oryginalny dodatek ślubny
  3. Oryginalna księga gości
  4. Suknie ślubne – trendy 2015!

 

 

 


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Jaki kierunek studiów wybrać?
Mam znajomą, która w wieku 59 lat zmieniła branżę:) I świetnie sobie radzi:)
Oglądanie filmów w sieci
Ostatnio w ogóle nie mam na to czasu...:/ A iść do kina to...
Problemy z leczeniem w publicznej s…
Chyba też muszę sprawdzić, na co się leczyłam, żeby później nie było zaskoczenia ;)
Jak często się badać?
Oszczędność ma to do siebie że potem i tak trzeba zapłacić i to...