URODA I ZDROWIE

Słodki konkurs na Forum z firmą Brześć – wyniki!

8 listopada 2016, dodał: Redakcja

m11

Serdecznie zapraszamy Was do wyników kolejnej odsłony naszego konkursu dla zapalonych Forumowiczów – tym razem bawiliśmy się z firmą Brześć – producentem przekąsek i słodyczy, takich jak słomka ptysiowa czy ciasteczka francuskie!

logo-brzesc

Wasze pomysłowe wypowiedzi przerosły nasze oczekiwania, a poza tym dowiodły Waszego wspaniałego poczucia humoru, za które Was bardzo cenimy –  dlatego wybór laureatek był też bardzo trudny. Wszystkie teksty dodane w konkursie można zobaczyć na naszym Forum!

Słodkie paczki wygrywają 2 osoby, które najciekawiej uzasadniły, dlaczego to właśnie do nich powinna trafić przesyłka z produktami firmy Brześć!

Za najlepszą uznaliśmy wypowiedź, która świadczy o dużej empatii Autorki wobec bliźnich, zmagających się z dodatkowymi kilogramami:) 

Zafira:

Mam bardzo poważny powód – otóż w tym roku już nie będę się odchudzać i dlatego słodkości powinny trafić właśnie do mnie, żeby nie kusiły innych kobietek, dbających o linię z myślą o sylwestrze i karnawale ;)
Obiecuję też, że przykładnie podzielę się nimi z domownikami i przyjaciółką!

Bardzo rozbawiła nas też poniższa wypowiedź – oczywiście w pełni zgadzamy się z tym i gratulujemy uzyskania tytułu magistra:)

Anays:

Myślę, że taka paczka powinna trafić właśnie do mnie:)
Jako świeżo upieczona pani magister mam prawo do bogatego w węglowodany posiłku regeneracyjnego po dłuższym wysiłku umysłowym, prawda…?

Serdecznie gratulujemy! 

Skontaktujemy się z Wami drogą mailową.

W paczce znajdziecie aż 10 opakowań przekąsek i słodyczy Brześć – w sam raz na poprawę humoru w te pochmurne jesienne dni!

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

2 komentarzy do Słodki konkurs na Forum z firmą Brześć – wyniki!

  1. avatar barbaraa70 pisze:

    Ponieważ bardzo brakuje mnie słodkości w życiu! Słodkości,która rozjaśni pochmurny listopadowy dzień; słodkości, która sprawi ,że zostanę zauważona w pracy po udanym projekcie, nad którym teraz pracuję; słodkości która wzmocni moją odporność i sprawi ,że wyzdrowieje po ciążkiej grypie. Liczę na to!

FORUM - bieżące dyskusje

Gabinet lekarski
Jeśli chodzi o profesjonalnie wyposażone gabinety ginekologiczne, to polecam Centrum Medyczne Babka Medica...
Koronawirus - porady, obalanie mitó…
Sama już przestałam przejmować się wirusem, bo jak zawsze jesienią mam zwykłą infekcję,...
Inicjatywa w stworzeniu trwałego zw…
Żyjemy w czasach, gdzie relacje stały się przejściowe, ludzie są rozpieszczeni i zamiast...
Sklepy dziecięce
Fajne rzeczy dziecięce i w niskich cenach są ostatnio w marketach, warto tam...