URODA I ZDROWIE

Skrzynia z uśpionym przeznaczeniem

20 lutego 2019, dodał: agnieszka78

file1550736690

Kiedy Simona straciła dziecko, a mąż nagle zaczął się od niej odsuwać wiedziała, że coś niedobrego wisi w powietrzu. Lecz kiedy przypadkiem spotkała w kawiarni tajemniczego Alfeusza, nawet nie zdawała sobie sprawy, jak bardzo może być powiązany z jej życiem…

Nauczycielka historii poznaje mężczyznę, z którym może dzielić zamiłowanie do starożytnej Grecji, a w szczególności do mitu związanego z jeziorem Kopais i skrzyni, która tkwiła na jego dnie. Według legendy, kamienna skrzynia zawierała historię skomplikowanych uczuć dwojga braci i dziewczyny. Jak się okazuje, Alfeusza z antycznym światem łączy jednak coś więcej, niż jedynie pasja, a Simona jest bardziej wyjątkowa, niż jej się wydaje. Tylko ona może pomóc braciom w zdjęciu klątwy, która na nich ciąży. Jednak najmniejszy błąd może okazać się fatalny w skutkach. Czy Simonie uda się uwolnić rodzeństwo od klątwy? Jeśli tak, czy historia na tym się skończy? A jeśli nie, jak poważne będą tego konsekwencje?

„Skrzynia z uśpionym przeznaczeniem” to historia, która łączy w sobie przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Opowieść, która zawiera w sobie elementy zarówno mityczne, fantastyczne, jak i obyczajowe. Trzyma w napięciu, wzrusza i zaskakuje Czytelnika na każdym kroku.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Włosy wypadają i łamią się... jak s…
Ja myślę, że w takim przypadku najlepiej zadziała maska do włosów Kalice...
miłość na odległość
Mnie się wydaje, że dla faceta to są dwie różne sprawy, uczucia sobie, a...
Kosmetyki własnej produkcji
Z fusów kawy, i olejku migdałowego robię świetny peeling!
tworzymy opowiadanie - zabawa
Wobec tego Alicja wyruszyła dalej w poszukiwaniu szczęścia. Pewnego dnia spotkała...